Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

Mimi (St, 9. 5. 2012 - 21:05)

Ježíš byl BOŽÍ SYN. Nelze říct, že to byl největší člověk, protože člověk má jednu typickou chybu a tou je hřích (Teď se nebudu bavit o tom, co to je a vyvracet názory, že si někdo není vědom, že by hřešil. Kdo by o to měl zájem www.waytruelife.blog.cz). Pokud byl jen /největší/ člověk, pak byl hříšný a to už se tedy pak nebavíme o někom, kdo přemohl svět. Pokud nebyl hříšný, pak už není člověk, ale vzešel přímo z Boha... Zamyslete se nad tím...

Mimi (St, 9. 5. 2012 - 21:05)

Říkáš, že Bibli psali taky jen lidé a že tedy nemusí být pravdivá. Ale uvádíš tady nějaký zvrhlý New Age článek, který určitě psal někdo, kdo k tomu asi neměl moc důkazů... ( A který ztroskotá už na začátku, protože Ježíš opravdu zemřel, je to dokázané, i kdybys nevěřil/a Bibli, kde uvádějí, že mu propíchli bok)Pojď se na to se mnou podívat takhle: Přiznáváš existenci Boha?Pak si myslím, že ten všemocný Bůh by nedovolil, aby všichni jeho dítka uznávali něco, co ve skutečnosti není Boží slovo? Hm? Jasně, je tu Korán apod... Ale to, co je skutečně všemi křesťany považováno za jediné Boží šlovo je právě Bible.A když němůžeme věřit něčemu v Bibli, pak nemusíme věřit ničemu...

Kdy vlastně zem (Čt, 22. 3. 2012 - 14:03)

Podle nejnovějších informací uvedených na http://www.novaduchovnicesta.cz/clanky-iv-50-59/a50b-pravda-o-zivote-a-ukrizovani-jezise-krista-ii/ Ježíš nezemřel, nýbrž byl jen omámen houbičkou, kterou mu otírali ústa.a po ukřižování a uložení do kamenného hrobu z něj byl odnesen a probuzen.Byla mu vymazána paměť, avšak nepřišel o svoji tzv. božskou magii.Důvodem byla snaha některých lidí o právě tuto jeho magii, která byla pro ně nedosažitelná.Po probuzení žil jako obchodník s látkami ve Španělsku a díky kontakty s jistými lidmi, používající černou magii se u něj opět aktivovala jeho magie. Potom ho tito lidé vyhecovali, aby jim ukazoval, co dovede a on jim nevědomky pomohl vytvořit tzv. Černé bratrstvo, které odešlo díky tomu mimo hmotu a škodilo zde bezmála skoro dalších 2000let. Tato druhá úloha Ježíše byla samozřejmě utulávana a tajena a teprve nyní vyšla pravda najevo.Neznamená to, že Ježíš nebyla čistá bytost snažící se šířit dobro. Pouze však tyto informace ukazují, že se mu to zcela nepovedlo a naopak omylem pomohl i druhé straně, tedy zlu a temnu.Toto je jen krátké shrnutí informacích uvedených v článcích na http://www.novaduchovnicesta.czPředem předpokládám, že tyto informace vyvolají v mnohých pocit nevole, vždyť Bible tyto informace neuvádí a křestané mají svojí víru založenou právě na tom, co se o Ježíšovi uvádí v Bibli. Ale i Bibli psali jen lidé, kteří měli své důvody některé informace neuvádět a nebo je ani tehdy neměli k dispozici.

Miki (Po, 9. 1. 2012 - 17:01)

Možná, že pravou modlitbu Ježíše k našemu Otci již vešla ve známost.Já jsem tak troufalý že jí zopakuji na těchto stránkách.Abvún d-bá-šmája.Netkádaš šmach.Tejtej malkutach.Nechvej c' vjánach ajkána d-bá šmája af b-árha.Hav lan lachma d-sunkanán jaomána.Wa-š bok lán chaubéjn ajkána d-af.Ch'nán švokn l-chajbejn.Ve-la tachlán le-nesjúna.El pacan min biša.Metol d'lache malkuta wa-chajlá wa-tešbuchta I'alám almín Amén.Pokud bude někdo toužit po překladu, poskytnu jej.Je to Aramejský Otčenáš.

milka2 (Po, 2. 1. 2012 - 20:01)

Co říká Bible- kopíruji:Proto vám všem i celému izraelskému lidu oznamuji, že tento člověk před vámi stojí zdravý ve jménu Ježíše Krista Nazaretského, jehož jste vy ukřižovali a jehož Bůh vzkřísil z mrtvých. 11To je ten‚kámen vámi staviteli zavržený,jenž se stal kamenem úhelným.‘12V nikom jiném není spása – na světě není lidem dáno jiné jméno, v němž bychom mohli být spaseni!“

Miki (Po, 2. 1. 2012 - 19:01)

Je hezké připomenout tato...třikrát jsem to četl abych nenapsal nějakou hloupost.Stačí jen malá nepozornost a je z toho opak.O P R A V A:...přestali být slepí a začali být.....Omlouvám se.M

Miki (Po, 2. 1. 2012 - 19:01)

...Je hezké připomenout tato slova,která v současné době budou zapotřebí.I já se připojují a zároveň dodávám slova Ježíšova"Amen,pravím tobě.Nevyjdeš odtud,dokudž i posledního haléře nenavrátíš."Přeji si,aby si tato slova začalo více lidí uvědomovat a přestali být slepí,laskaví k sobě a svému okolí.Zvláště v tomto roce.

Milan (Po, 2. 1. 2012 - 17:01)

...Ahoj Milko,děkujeme za přání i hezký odkaz a přeji také krásné a pokud možno pohodové prožití nastávajícího roku.Měj se hezky.

ezo tv (Pá, 30. 12. 2011 - 18:12)

Dala jsem si práci a 2x volala na Ezo TV. Jednou v pátek večer když tam jsou asi od půlnoci ty soutěže za pěníze a pak ještě jednou abych se zeptala. Jednou jsem se dovolala paní Marcele a zeptala se na otázku, celkový čas za hovor od vytočení čísla až po položení otázky je 11 minut!!!! čili jsem za otázku měla platit 770kč(70 kč za minutu). Po druhé jsem nechtěla čekat a tak jsem po uvítací znělce a kecech na prodloužení hovoru (cca 3 min) se nechala připojit mimo studiu, oni to nazývají "okamžité spojení" kde mě asi 3x přepojovali na někoho jiného. Po 9 minutách jsem se dovolala neprofesionální kartářce, snad byla i opilá a dočkala se jakžtakž nějaké souvislé odpovědi. Nicméně za první hovor jsem neplatila 770kč tak jak jsem měla ale 890kč....nevím proč a za druhý 9 minut dlouhý jsem měla platit 630kč. Nicméně jsem platila 930,- když jsem volala svůj dotaz na ezo tv co to je za drzost atd tak mi bylo řečeno, že za rychlo připojení! (které trvalo přes 3 minuty) se účtuje automatický příplatek 300Kč!!!! Což nikde na obrazovce nebylo napsaný. Docela by mě zajímalo zda má někdo podobné zkušenosti? Uvažuji o tom, že je dám k soudu?! Ostatní varuji: NEVOLAT DO EZO TV A NECHODIT K LIDEM CO TAM ÚČINKUJÍ!

Miki (Pá, 30. 12. 2011 - 12:12)

Dobře bylo to třeba o...Zapoměl jsem dodat proč na závěr píši o tom mazání.To jsou současné způsoby církevních inkvizitorů,protože komentář vydrží jen pár hodin než si toho všimnou.Zajímavé je, že nepoužívám vulgarity,v Boha věřím nechci se opakovat ani se nesnažím nikoho přesvědčovat.Je to moje zkušenost,moje poznání.I přes to se objevuje výrazně červeným písmem, že mám zakázáno na jejich vebu psát a ještě si myslí, že mě nějak zastraší, když vědí celé moje jméno.Zde, jak pozoruji je vyjimka což je neobvyklé.

Miki (Út, 27. 12. 2011 - 16:12)

S tím upalováním ses sekl... Dobře bylo to třeba o století jinačí ale podstata zůstala stejná.Například jistě jsi četl Kladivo na čarodějnice,..a země se točí!, Jan Hus a o dalších zvěrstvech,aby získali mamon.Snad budeš se mnou souhlasit, že to Ježíš vůbec nechtěl.

Tony (Po, 26. 12. 2011 - 17:12)

Předně bych chtěl...S tím upalováním ses sekl o století.

Miki (Po, 26. 12. 2011 - 17:12)

Je mi líto,ale mýlíte... Předně bych chtěl říci,že věřím v Boha,kterého nosíme každý z nás v sobě.Boha žádný nespatřil,ale milujeme-li jedni druhé,Bůh v nás přebývá a jeho dokonalá láska je v nás.Ježíš pravil"což nevíte,že Vy jste chrámem Božím a že Duch ve vás přebývá?Boží chrám je svatý a ten chrám jste Vy.Začal jsem tímto,neboť uznávám lidské názory a myšlenky o něčem,co nikdo zatím neví, přímo nepoznal.Všichni vycházíme jen z poznatků i ten, co kategoricky odmítl tvůj názor že nemáš pravdu.Nejhorší byli vždy ortodoxní ismy stoupenci té či oné víry,neuznávaje nic,kromě jejich učení.Být to v 17 století tak už by jsi byl upálen.I kdyby byl Ježíš jak píšeš geneticky upraven,hlavním jeho cílem snažení bylo,aby lidé poznali, proč jsou zde na zemi a aby se nad sebou zamysleli.Domníval se,že pomocí církve vybuduje společnost,která bude Boha /nebo-li jeden druhého alespoň mít v lásce/Ani to se nepovedlo.Z církví se stala politická skupina která touží jen po mamonu.Víme také proč musel trpět,a proč jej ukřižovali.To,že existoval,že trpěl,využila zase jen církev ke svým účelům ve formě VYKOUPENÍ.Nebezpečné dogma pro lotry kteří si mohou koupit odpustky a je vše v pořádku.Velkým omylem věřících je domněnka,že Ježíš přišel na svět,aby spasil lidstvo a uvěří-li v něho, budou spaseni.Tyto obludnosti tvrdí církev.On však nabádal ...vstupte do chrámu svého/do sebe/a tam mne najdete.Ježíš přišel na svět, aby svým životem ukázal cestu ke spasení/osvobození/.V Ježíši se manifestovalo Božství na svět a tato manifestace spočívá v Synovství Božím,tedy Kristu.Dále bych trochu poopravil že se v bibli píše o Bohu násilnickém ale víceméně se hovoří o Hospodinu /a to právě mohl být jak uvádíš zcela někdo jiný, který potrestal za neposlušnost výbuchem jaderné zbraně nad Sodomou.A další genocidu která pokračovalav tomto území na zkaženou lidskou generaci./Bůh stvořitel,Bůh všech včetně nábožensví která existují by jistě takto nejednal.Jen na závěr předpokládám,že zaseněkdo neunese můj názor a vše vymaže.To by nebylo nic nového.ALE potvrzujícího pravdu.

Katerina (Ne, 16. 10. 2011 - 23:10)

OTÁZKA NA SVĚDKY JEHOVOVY:Zdravím všechny. Mám dotaz a budu ráda, když mi odpoví přímo někdo z řad SJ.Zajímalo by mě, jestli když Svědek Jehovův přijme krev, nebo nějaké složky, které máte zákázáno přijmat, zda bude vyloučen? Nemyslím tím, když by třeba byl SJ v bezvědomí a krev by dostal násilím. Myslím vědomě. At už je bezkrevní medicína třeba sebelepší může SJ v menším městě natrefit na nemocnici, kde se řídí "starými" metodami a nebo nemusejí mít tak dobrého doktora, aby mohl operovat bezkrevně atd. ( ikdyž si třeba myslíte, že to není pravda a máte na to důkazi tak berte tuto situaci jen jako hypotetickou prosím) tak zda i kdyby nešlo o ohrožení života, ale třeba "jen" o to, zda přijde o nohu, nebo mu třeba se něco málo stane s mozkem díky nedostatku kyslíku atd. Zajímalo by mě, kdyby lékěř řekl pacientovi SJ " pokud nepřimete transfuzi tak je celkem vysoká šance že přijdete o nohu/ruku/ atd" a když by SJ přijal tu transfuzi zda by byl na schromáždění vyloučen ze sboru? PS. Je mi jasné, že mi budete tvrdit, že pravý SJ by transfuzi nepřijal a jen nepraví ano a tudíš nemůže být ani vyloučen, protože nikdy nebyl pravým SJ....Nicméně Vás prosím o to, abyste mi odpověděli stručně, pravdivě a výstižně, tudíš ANO nebo NE.Předem velice děkuji SJ za odpověď.Tady toto je můj email, kdyby někdo chtěl napsat odpověd tam: [email protected]

Superman (Ne, 17. 7. 2011 - 06:07)

JÁ SE SVÉ LUCKY NEVZDÁM !!! KDYBYCH MĚL OSOBNĚ PŘIVÉST TOHO JEŽÍŠE S JEHO SVATÝMI TOHLE JEN TAK NENECHÁM. TĚŠTE SE NA JEHOVOVU POMSTU !!! ? ? ?

999 (Út, 30. 12. 2008 - 21:12)

Židé ho odstranili právem, protože "vystrájal". Vydával se za něco, čím nebyl. Lidstvo žije 2000 let v omylu. Tohle je Sodoma, Gomora.

odpověd (Út, 30. 12. 2008 - 21:12)

Jméno

Mare (Út, 30. 12. 2008 - 21:12)

Jano, to je také odpověď svědka Jehovova...?..

učení k lásce (Út, 30. 12. 2008 - 21:12)

Rutherforda charakterizovala i nenávist ke křesťanským církvím, která je vlastní organizaci Svědků Jehovových i dnes. Pravidelně živenou nenávistí, spojenou s učením odlišným od učení křesťanských církví, se Společnosti daří držet členy organizace v potřebné izolaci a pěstovat v nich přesvědčení o naprosté výjimečnosti. V knize

jana (Út, 30. 12. 2008 - 21:12)

blablablabla...panebože, to jsou bláááboly

Reklama

Přidat komentář