Reklama

Gamblerství

Klukv (Út, 7. 9. 2021 - 16:09)

Hezký odpoledne,

Tak dneska jsem se po dalším relapsu rozhodl opět svěřit rodičům, bylo mnoho slz, sepsali jsem všechny mé dluhy (cca 270 tisíc) při mém platu tyto dluhy budu mít splacené v dubnu 2023 (cca 19-20 měsíců) to mi bude 25,5 let. Po dlouhém uvažování jsem se se vším rozhodl svěřit i přítelkyni a ta to nesla těžce. Už kdysi jsem se jí přiznal že jsem hrál a mám dluhy ale že už je vše ok , a teď vlastně zjistila že jsem ji hlal do očí. Když jsem s ní dneska volal tak mi řekla že vše řekla jejímu dědovi ( kterého si nesmírně vážím a beru ho jako svého dědu) takže se studem mohu propadnout a cítím se jako úplná troska. Totálně.
Neustále si v hlavě vyčítal proč jsem to nechal tajit tak daleko a nestopnul to když sem cítil že do toho zase padám. A je paradox že dneska je to přesně rok když jsem se s tím rodcim svěřil a začal to aktivně řešit. Bohužel mi mě odhodlání vydrželo od loňského září jen do letošního března od te doby následovalo období relapsu a následně jsem prohrál všechny naspořené peníze a ještě víc.
Ach jo cítím se jako úplná troska. Bojím se že to co se stalo nechá na vztahu s přítelkyní Trvalé trhliny. Hlavně se stydím vůbec vidět její rodinu když teď vše prasklo. Všichni mě měli za chytrého kluka co má dobrou práci a je rozumný a já přitom dělal takové hlouposti :( :( :( :( vůbec nevím jak to vše zvládnu

Mrda (Po, 30. 8. 2021 - 10:08)

A dál už nebylo nic?

Fero (St, 1. 9. 2021 - 07:09)

Vážení ukončí to až smrt.
Skok z mostu nebo se otrávit?
Už to nejde

Kevin (Ne, 22. 8. 2021 - 09:08)

Dnes 124. den bez gamblu a 8. den bez cigaret. No jo, jde to, uvidím, co bude dál. Vše je jen o vůli. Klukv, začni znovu, i touto fází, kdy přišla další a další recidiva, si prošla většina z nás, nenech se tím zlomit, pojď a postav se proti té mrše znovu. Budu ti fandit a věřím, že to dáš, máš na to, máš na ni. A tobě, Kamile, děkuju, že tu jsi, za tvá slova, za tvou podporu. K tomu anticigaretovému pokusu mě nakoplo jednak opětovné zdražení, což samo o sobě není pro kuřáka tou správnou motivací, stejně jako pro gamblera utopené peníze, s myšlenkou skoncovat s tím koketuji už delší dobu a mou největší výzvou je má drahá polovička, která nekouří a já ji chci taky vítat voňavými polibky, a to je pro mě tou opravdovou výzvou. Samozřejmě že ten vedlejší efekt, ušetřené peníze, jsou příjemným bonusem. Při mé spotřebě téměř dvou krabiček denně, to dělá za měsíc něco okolo 7tis. Kč, což není málo. A za ty peníze může se dá něco každý měsíc s mojí láskou něco prožít, něco si užít. Jsem realista a vím, že jsem na začátku a nemusí to vyjít, ale chci dokázat sobě, že vůlí překonám i tuhle závislost, chci na sobě makat a za pár měsíců se poplácat po rameni, pogratulovat si, že i když už jsem jisto jistě za polovinou svého života, tak se dá překonat, co překonat chci. Všem přeji pevnou vůli, pěkný den a vstaňte třeba stokrát, jen to prostě nevzdávejte. Vstaňte. :-)

Hanka (Út, 7. 9. 2021 - 00:09)

Dobrý večer před dvěma roky jsem také přestala , ale ciga nezvládám odložit hold musí přijít čas
A tak mohu každému říci že po 14 letech gemblersti jsem přestala a že to jde

Kamil (Po, 16. 8. 2021 - 14:08)

Kevine velká gratulace k Tvé abstinenci, koukám, že si vedeš fakt skvěle...;)
Držím palce ať i tu závislost na nikotinu překonává, i když je to trošku proti mému zájmu, vlastním totiž pár ks akcií tabákové firmy :):)

Koukám, že už ani Ty tu nepíšeš každý den ;-) říkám, že i pro mne tahle diskuze ze začátku měla velký přínos a postupně se felrwkbence příspěvků snižovala ;-)

Kevin (Ne, 15. 8. 2021 - 19:08)

Chci odbourat ještě jeden zlozvyk, bude to těžší než gambl, ale zkouším to, takže dnes 1. den bez cigaret.

Kevin (Ne, 15. 8. 2021 - 16:08)

Dnes 117. den bez gamblu.

Klukv (St, 11. 8. 2021 - 09:08)

Dneska jsem po měsíci znovu hrál. Už jsem měl nakročeno dobře . Byl jsem v pohodě jenže sem si chtěl prostě trochu přilepšit a hrál jsem. První den sem vyhrál a druhý vše prohrál a prohrál jsem i ušetřené peníze :( cítím se hrozně. Přemýšlím nad tím že si vemu i život protože s cítím jako hrozná nula. Nevidím žádnou cestu

Návštěvník (St, 11. 8. 2021 - 15:08)

Dej na radu odborníků a nezahrávej si s těmi hazardami. Podívej se jak dopadl pan Krhovec, ten hrál a nemá nyní kde bydleť.

Návštěvník (St, 11. 8. 2021 - 00:08)

Sám hazradní první miliardář Horáček důrazně varuje před tzv. sázkami během zápasu. Pochopil bych teda dříve, takové to sázení v klidu provozovny z přehledů zápasů třeba za dvacku, kde dáte dopředu takových deset zápasů a v případě výhry schrábnete hezkou výhru, ale prakticky s ní nepočítáte a sázíte symbolické částky. Ovšem také je tozávislost, lepší nedělat. Tohle je fakt nešvar, během zápasu běžet někam na terminál a vsadi tisícovku na kurz , že když vyhrajete máte 300Kč,ale prohrajete třikrát z čtyř pokusí a čtyři tisícovky v pytli.

Návštěvník (St, 11. 8. 2021 - 00:08)

On-line platby to je fakt mor. Jsem normálně prohrál i lístek na vlak, který jsem si koupil a včas jsem jej nestornoval. Naštěstí on-line nesázím, ani standardně v kamené provozovně. To bych prohrál střechu nad hlavou. Stačilo by učinit hloupé rozhodnutí a projet nějaké peníze a byl bych v pytli. To samé ovšem může člověk ztratit během mžiku v zatáčce třeba v dopravě, ale i jako chodec třeaba, jakkoliv. Teď ještě hrozí, že budete nalitý, někdo vás srazí, zmrzačí a vy ještě budete muse platit jeho blatníky až se z toho dostanete.

Male pozitivní… (Po, 9. 8. 2021 - 15:08)

ZprávyByznysFirmyKrálové hazardu bojují o přežití, chybějí peníze na splácení dluhů
Králové hazardu bojují o přežití, chybějí peníze na splácení dluhů
DANIEL NOVÁK

Foto: Rebuy Stars
Hazard dlouhodobě sužuje vyšší zdanění a tvrdá regulace obcí (ilustrační foto).

13:14
Byznysmeni Pavel Kulajta a Dalibor Pobořil bojují o záchranu svého velkého provozovatele heren Bonver Win. Firma s tržbami v miliardovém řádu vyjednává s věřiteli o dluzích. Na jejich splácení nemá zdroje.

Článek
Reklama

Přední tuzemský provozovatel heren a kasin Bonver Win je v režimu mimořádné ochrany před věřiteli. Firma stihla požádat o „covidové“ moratorium poslední možný den, tedy 30. června, vyplývá z informací zveřejněných v insolvenčním rejstříku.

„Dlužníkova současná nepříznivá finanční situace byla způsobena v důsledku více než rok a půl trvající koronavirové krize,“ uvedla firma v žádosti o vyhlášení moratoria. Zotavení se zatím nedostavilo ani po znovuotevření heren na konci května.

Řídí největší krachy v zemi. V této kanceláři se rozhoduje o miliardách
VČERA 14:02
Na zaslané otázky k aktuální situaci představitelé Bonveru nereagovali. Z publikovaných dokumentů však vyplývá, že se společnost pokouší o záchranu.

„Vzhledem k tomu, že dlužník působí na trhu více než 32 let, a je tak etablovanou firmou na trhu, je přesvědčen, že mimořádné moratorium mu poskytne dostatek času jednat se svými věřiteli a obnovit jeho finanční stabilitu, a to se zachováním co největšího počtu pracovních míst,“ sdělila společnost v žádosti zaslané insolvenčnímu soudu. Bonver Win má v České republice 114 provozoven.

Firma za zdroj svých potíží označila nucené koronavirové uzavírky. Faktem však je, že hazard v Česku trpí dlouhodobě. Mimo jiné kvůli většímu zdanění a sílící regulaci ze strany obcí, jež herny vykazují ze svých rajonů.

Hrozí nepokoje, varuje finančník před jevem, který trápí i Česko
7. 8. 6:52
Situaci ilustrují právě výsledky Bonveru. Ještě před pěti lety firma utržila přes osm miliard korun.

V roce 2019, tedy v období před pandemií, měla tržby 4,4 miliardy korun. Loni Bonver utržil necelé tři miliardy. Zatímco v roce 2017 měla společnost čistý zisk těsně pod hranicí 300 milionů korun, předloni už prodělala 14 milionů.

Robotické vysavače Robzone dokonale vysají, vytřou a šetrně vydezinfikují vaše podlahy.
REKLAMA
Bonver Win není v hazardu jediným významným hráčem, který se v posledních letech dostal do potíží. Již v roce 2019 zkrachovala společnost Slot Group někdejšího miliardáře Milutina Periče.

Kevin (So, 7. 8. 2021 - 14:08)

Že to stále někoho baví, vydávat se za jiné. Jsem na dovolené, nahlížím sem, ale psát chci až po návratu. Všem pěkný den. A ty, moje kopie, až příště budeš psát, používej alespoň můj styl psaní, ne takové humpolecké výrazy.

Kevin (So, 7. 8. 2021 - 08:08)

Recidiva jak svine

Kevin (Po, 2. 8. 2021 - 16:08)

Dnes 104. den bez gamblu.

Kevin (Ne, 1. 8. 2021 - 16:08)

Dnes 103. den bez gamblu.

Kevin (So, 31. 7. 2021 - 21:07)

Dnes 102. den bez gamblu.

Návštěvník (Pá, 30. 7. 2021 - 17:07)

Ahoj Petro, tak Tě vítám mezi přítelkyně, které chodí s gamblerem. No upřímně řečeno, už mě zarazila Tvá věta v úvodu, že Tvůj partner viní Tebe z hraní. Když jsem se seznámila s mým "jednorukým banditou" , tak mi ihned nastínil, že je profi "hráč" , měl bejvalou přítelkyni, se kterou se záhy rozešel a než si uvědomil, že by s tímto problémem měl něco dělat trvalo mu to 4 měsíce, kdy já jsem mu poskytla pomoc, ale dá se říci, že jsem ho záměrně nechala padnout na dno , jen s rozdílem, že pěníze měl své a půjčoval si na sebe a v tom vidím velký rozdíl. Lidi , kteří hrají , jsou agresivní, svalují vinu na své blízké .... to je charakter, který bych asi nesnesla, vinu musí hledat hlavně u sebe a nápravu také. Nikdy nepochopím , jak k vůli dvou dnů v podniku, kde to krásně bliká nlže napoměnout jedinec úplně na všechno - a hodit hlavně vše za hlavu. Můj přítel je chtrej jako liška, ale jakmile sedne k automatu stává se z něho troska , vlastně když tak nad tím přemejšlím, tak se z něho stává troska až při uvědomění si, že prohrál nějakou tu sumičku. A střípek ... po 4 měsíčním půstu, kdy nehrál a sekal latinu ( nutno podnoutknout, že všechn pěníze chodí a můj účet ) jsme ho vybavila 2 tisícy a on to trošku roztčil). Ale strávil v herně jen 10 min, jelikož mé nutkání, že se opět něco děje bylo na místě. Nestačil prohrát nic a domu šel vedele mě jako spráskaný pes. Dnes už nemám ani sílu brečet, vztekat se, uvařila jsem mu kávičku, uložila ho a nepromluvila ani větu) . Sám si chlapec musí uvědomit , že je to krizový stav. Měla jsem ho hodně ráda, ale když vidím mezi jakou lůžu dovede jít a hrát si na svém miláčkovi, asi to nebude mít dlouhé trvání... náš vztah. Hlavně by Ti chtěla Péťo doporučit, že brek a vztek Ti nepomohou a nejlšé by bylo, kdyby jsi hospodařila s penězi Ty. Co je ovšem u Tebe bolestné je fakt, že Tě přítel obviňuje a mizí Ti peníze "záhadným způsobem", nechci Ti doporučovat, že se máš podívat po někom jiném, to je víc než složité, ale neměla by jsi z toho být psychicky rozhozená .... Péťo , drž se, za vše se má bojovat, ale uvaž, není-li vhodné zvednout kotvy- alespoň v náznaku , protože jen při vyhrocených situacích si alespoň člověk uvědomí, co ztrácí ..... pa Emma ...kdyby nějaký dotaz tvojeeso"atlas.cz

Kevin (Pá, 30. 7. 2021 - 15:07)

Dnes 101. den bez gamblu.

Reklama

Přidat komentář