Reklama

spodní prádlo u chlapců

Nina (St, 20. 10. 2021 - 16:10)

Takže se to dá shrnout asi tak, že syna držíte v zařízlých slipech pro vaši zábavu. Na můj vkus je to dost zvrácené.

Nina (St, 20. 10. 2021 - 13:10)

Určitě se musí cítit ponížen, kluci v kolektivu mu to určitě dají sežrat. Vím to podle našeho. Asi by raději nosil slipy, když nejde do školy, okamžitě po nich sáhne, když bylo dálkové vyučování, málokdy byl v boxerkách. Ale mezi kluky jedině boxerky, aby nevyčníval z řady.

JA (St, 20. 10. 2021 - 16:10)

Váš syn nosí alebo má v šatníku tanga?

Nina (St, 20. 10. 2021 - 16:10)

Nemá a mít nebude, dokud ho budu oblékat já.

Markéta (St, 20. 10. 2021 - 15:10)

Když se ví, že se bude svlékat, tak mu tanga samozřejmě nedám. Ale třeba jsem s ním byla jednou na pohotovosti, tam musely kraťasy dolů, pod nima tangáče měl, ale nikoho to nepohoršovalo a klukovi to bylo taky fuk.

JA (St, 20. 10. 2021 - 16:10)

Prečo mi neodpoviete na tie moje otázky ohľadne syna a táng pani Markétka?

Nina (St, 20. 10. 2021 - 16:10)

A co vás na tom tak zajímá?

JA (St, 20. 10. 2021 - 17:10)

rád by som vedel, ako k tomu príde, že matka nanúti synovi nosiť tangá :D

Markéta (Čt, 21. 10. 2021 - 09:10)

Úplně jednoduše: tehdy byl shop Otto s prádlem, hledala jsem velikost 3 na kluka a objevila i krásná tanga H.I.S. a zrovna byl výprodej malých velikostí! Tak jsem mu patery koupila.

Nina (Čt, 21. 10. 2021 - 11:10)

To je strašný, vždyť ten výrobce, který dělá tanga ve velikosti 3, musí dobře vědět, že to není pro muže, ale pro náctileté chlapce! A jak to syn přijal?

Markéta (Čt, 21. 10. 2021 - 16:10)

Vy jste zjevně proti tangám pro kluky, tak nemá cenu cokoliv vysvětlovat. Kluk ve třinácti je už skoro muž, alespoň fyzicky, musí zvládnout nosit i tanga, proto se dělají i puberťácké velikosti. A když se syn zprvu s nošením tohoto prádla nehodlal smířit, dneska už ví, že je to lepší, než se tísnit v létě v boxerkách. Ty nosí samozřejmě taky, ale na léto má tangáče.

Nina (Čt, 21. 10. 2021 - 17:10)

Ano jsem, sama jsem jako holka tanga nosit musela, tak vím co to je, mít je i když nechci. Ale alespoň jsem pro spolužáky byla sexy. Kluci budou mezi spolužáky za buzny, nikdo nebere zřetel, že jsou v tom rodiči drženi násilím. A také si myslím, že pro chlapce a muže je důležité pevně uložit to svoje nádobíčko, což správně těsné boxerky nebo slipy zajistí. Pokud to tak má být v tangách, pak ten řemínek v zadku musí být nepříjemně cítit a rodiče to musí vidět. Proto považuji chlapecká tanga za týrání.

JA (Čt, 21. 10. 2021 - 16:10)

Pani Nina nezbroji proti tangam ale nemysli si, ze je to vhodne pre klucinu v 13 rokoch. A ak je tomu Vasmu v boxerkach v lete teplo tak mu kupte kvalitne slipy. A asi nebude mat problemy

JA (Čt, 21. 10. 2021 - 16:10)

Marketka, nebojujem proti tangam na klukovi ale pride mi to nelogicke davat to klukovi v pubertalnom veku a este sa o tom chvalit na fore a hodnotit to ako v tom vypada. Nemusite sa bat nie som na chlapecky. Len mam zdravy rozum

Karolína (Čt, 21. 10. 2021 - 12:10)

Nic strašného v tom nevidím, třeba ve Francii je to už po desítky let běžné chlapecké prádlo. Proto se vyrábí i menších velikostech. Není každý národ tak puritánský, jako tady!

JA (Čt, 21. 10. 2021 - 13:10)

Karolínka, tu nejde o to, že kluk má na sebe alebo že nosí na seba tangá. Tu ide o to, že tie tangá dávajú matky (rodičia) svojim synom (dcéram) dosť nevhod kľudne aj od 12 rokov - tu ide o nejaké výchovné, mravnostné hľadisko. Chalan v tangách na kúpalisku je objektom sexuálnych túžob úchylov, pedofilov prípadne strápnenia o to tu ide.

Nina (Čt, 21. 10. 2021 - 13:10)

Odkud máte takovou informaci?

Karolína (Čt, 21. 10. 2021 - 15:10)

Tu informaci mám ze života. V roce 2001 jsem pobývala ve Francii v rodině obchodníka s nemovitostmi. Měli adoptovaného, mentálně trochu opožděného černouška, tehdy mu bylo 11.let. Paní obchodovala s prádlem, tak tomu snad rozuměla. Kluk normálně nosil tanga, nebo lépe jakási polotanga - slipy, které měly zadní díl částečně zúžený, aby snadno zajely do prdelky. Prádelníček měl bohatý, ale tyhle slipy nosil nejčastěji. Nikdo ho nenutil, bral si je sám a třeba na fotbale, kam jsem ho vozívala autem, se kluci svlékali a takové kalhotečky tam chlapci běžně nosili. A byli sladcí s tou částečně holou prdelkou, navíc to bylo praktické, protože jim to nečouhalo z krátkých trenýrek.

Karolíno, (Čt, 21. 10. 2021 - 17:10)

Víte, že v té době ve Francii byl byl povolen intimní styk rodičů s dětmi, pokud tedy s tím dítě souhlasilo? Asi každý si dovede vybavit, jak takový souhlas asi vypadá, že? Teď se teprve bude ten zákon rušit, na popud jedné spisovatelky a školních sociálních služeb. Taky je šokující, že 5% dětí nad 10 let je nuceno doma nosit plenky, aniž by je potřebovali! Francouzi jsou úchylná čuňata a zařízlé slipy jsou jen moucha

JA (Čt, 21. 10. 2021 - 16:10)

Preco maju klukovi zajizdet slipy do prdelky? Ta matka tomu asi rozumela tak asi jak tomu rozumiete Vy. A naucte sa pouzivat slovo slipy tanga jocksy boxerky trenky. Tie Vase slavne kalhotecky nosia dievcata.

Reklama

Přidat komentář