Reklama

Děti a punčocháče.

Návštěvník (Út, 5. 10. 2021 - 19:10)

No a když má tělocvik tak cvičí v punčocháčích nebo se nějak převléká protože mi to nejde do hlavy když má punčocháče na holé tělo tak se musí na tělocvik převléci

Irena (Út, 5. 10. 2021 - 22:10)

Když má punčocháče, tak si na tělocvik místo kalhot natáhne tepláky,

Návštěvník (Út, 5. 10. 2021 - 13:10)

No a jak to ten mladší dělá když má tělocvik to má taky punčocháče na holé tělo nebo chodí ještě do školky

Pp (Po, 4. 10. 2021 - 17:10)

Souhlasím s článkem,ani den ani noci,a dodám jen že i dospělí.A ten sprostý a zlý co píše o nějakém kolotovi je už těžce nemocný. Doporučuji okamžitou lékařskou pomoc.

Anonym (Po, 4. 10. 2021 - 11:10)

Nevíte ani den ani noci a nebo celý život co se vám může stát a můžete se dne na den nosit plenky také? A že dítě nosí punčocháče natom něco je snad špatného dítě od větší či menší má na punčocháče snad nárok nemyslíte.?

Ž z s b (Ne, 3. 10. 2021 - 21:10)

Tahle stránka by jse měla zrušit, píšou sem dospělí a nechutný ubožáci .

Hana (Ne, 3. 10. 2021 - 09:10)

Já jsem objevila stránku cenyrez a koukala jsem že tam mají dětské punčocháče od 90 do 180 výšky postavy tak si syn už nijake punčocháče objednal z důvodu že jsou zebrovane tak chtěl abych mu objednala sestery když se chce nosit punčocháče tak mu je budu dávat mato lepší než nosit termo prádlo on už ale punčocháče normálně nosí silnější ale dámské 130 denny takové šedý melír má číslo S a ve škole nemá vůbec žádný problém je nosit teď když byli chladné rána tak si liboval a tyto co jsem objednala tak jsou do výšky 140 ale objednala jsem i větší do 175 bude je to mít a je 13 let a punčocháče úplně v si bere nemá žádny problém si je vzít a doma je také nosí normálně bavlněné dětské ale i když je teplo teď je také nosí normálně pod tepláky má takovou teplakovou kombinézu a v zimě nosí normálně i zimní dětskou kombinézu má ji už 3 roky a ještě mu je je do čísla 160 cm a na horách mu je krásne teplo i když nikdy mu musím dát co nosí malé děti jednorázové P L E N K Y on si oně vždy řekne že je chce do kombinézy ale teď když bude mít i punčocháče tak se budou krásně hodit a nedělá mu to žádný problém ho nikde i vyměnit plenky.

Návštěvník (Ne, 3. 10. 2021 - 21:10)

Ten kokot má místo mozku punčochy a pleny.

Dan (So, 2. 10. 2021 - 01:10)

Vím asi co nosím v za obuv prestige dětské 33 a nebo 35,5 že mám punčocháče bavlněné dětské to nikomu vadí prostě to tak mám a bude jako dneska ráno to jsem měl zimní dětské frote punčocháče a kalhoty a kotníkové prestige dětské barevné provedení.

ŇŇŇ (Čt, 30. 9. 2021 - 12:09)

Ty nemáš malú nohu, ale malý a poškodený mozog.

Dan (Čt, 30. 9. 2021 - 07:09)

Mamka šla už do práce a mne je 12 let a koukám že mi připravila punčocháče ze si je musím asi vzít jsem menší postavy do 160 cm tak si je vezmu vždy si punčocháče mohu sundat ve škole stejně nemáme tělocvik a ve škole se moc ještě netopi takže se punčocháče hodí ale jsou dětské bavlněné polozebrovane a barvy jsou tmavě modré barvě tak je zatím mám na sobě a kalhoty už mám a musím si vzít obuv prestige také dětské na dva suché zipy je zajímavé ze mi je 12 let a mám malou nohu 35,5 ostatní děti mají i 38 a více ale já mám stále 35,5 asi číslo 3 ale stejně mi děti závidí že mohu mít na 2 suché zipy ale podle lékařů by se to mělo změnit do 18 let že by mi měla nárůst noha maximálně do 40 ale stejně vždycky budu mít menší nohu a zimní obuv mám i menší 33coz je také zajímavé.

Lenka (St, 29. 9. 2021 - 09:09)

Tak si jeden syn ráno vzal punčocháče se 40 denny a druhý to samé našla jsem ještě menší silonove se 40 denny tak si je vzal také ale tomu jsem dělá teplakovou kombinézu tomu menšímu a větší si vzal normálně kalhoty a bundu a šla jsem s klukama do školy a školky a dnes se mi zastavím v krámku s punčocháči a přes dám klukům vyzkoušet ty punčocháče které koupím. Ale objevila jsem dětské punčocháče pletené unas že tam mají punčocháče jako gamase bez tapek ale i normální s tapkami tak klukům je nakoupím až mají do zásoby a dělají punčocháče od miminek až do dospělosti do výšky 180 takže já sama si také objednám jsou jako bavlněné punčocháče zebrovane to se klukům bude líbit mne osobně se tedy líbí jako ženě kamarádka s práce mi říkala že na této stránce kupuje dost často dětem punčocháče a děti je vždy začínají nosit od září až do května ale záleží jaké je v květnu počasí letost je nosili až do konce května a byli spokojeni.

Lenka (Út, 28. 9. 2021 - 13:09)

Omlouvám se dnes do školy nešli jelikož jsem zapomněla že je svátek a oni to samé ale přesto když jsou doma tak mají punčocháče se 40 denny na zkoušku mají zatím moje synovi 12 let to mu jsou M ale menší by je měl až ke krku on by potřeboval tak S a nebo XS úplně malé tak má doma svoje s laclemi a starší řekl že tyto punčocháče silonove se 40 jsou výborné ale už si vzal také ty dětské bavlněné punčocháče s laclem a před chvilkou byli venku úplně v klidu vzali jenom kraťasy s punčocháči a vůbec jim to nepripadlo divné že mají punčocháče a kraťasy mikiny úplně v pohodě vše a nikdo se jim venku neposmival pojali to kluci jako kdyby měli kalhoty a nebo tepláky. Potkali dva spolužáky ze školy a ty měli také bavlněné punčocháče s teplákovou soupravu a kluci jsou teď doma a mají jenom punčocháče.

Lenka (Út, 28. 9. 2021 - 06:09)

Když kluci přišli ze školy domů tak punčocháče měli na sobě toho mladšího vyzvedávat osobně ze školy ale starší chodí sám domu a když přišel tak punčocháče měl taky na sobě říkal že ve třídě nebyl sám kdo měl punčocháče a také my řekl že by chtěl zkusit ty silonove punčocháče tak dneska až půjdu z práce tak se zastavím v obchodě s punčocháči já sama si také budu muset nijake přikoupit jelikož se má ochlazovat tak klukům vezmu se 40 denny vím že jsou dámské ale uvidíme jestli si je vezmou ale já si myslím když budou tělové barvy tak si je vezmou v klidu zkusím aby si punčocháče vzali už doma na zkoušku mladší mi říkal že byl jediný který měl dětské bavlněné punčocháče ale ostatní děti měli také punčocháče ale ty tělové ale prý většinou se 40 denny tak dnes kluci jak stanou tak se půjdou umýt pak malá snídaně a potom si vezmou silonove punčocháče se 40 denny a kalhoty ale nebudu je nutit do punčocháču záleží jenom na nich co si vezmou oni a mají vaše děti ještě malou nohu naše mají nejmladší má 36,5 ale starší zase 33 což je hodně zajímavé kdyby to bylo obráceně tak bych řekla v pohodě a zimní boty má i nikdy ještě menší. Ale když v zimních měsících jezdíte na hory dáváte zimní klasickou kombinézu dětskou...?

Petra (Po, 27. 9. 2021 - 18:09)

Ahoj , dneska ráno si syn poprvé řekl o punčocháče sám od sebe a to je co říct , dřív jsem ho do nich musela pomalu nutit a teď přišel sám . Prý má nového kamaráda který je v punčocháčích doma pořád jak před rodinou tak i před našim klukem .Prý se za ně nestydí / nosí silonky/ jen tak na holém těle bez spoďárů.Tak se náš kluk rozhodl že je taky chce zase nosit. Vcelku to vítám protože vím sama že zvlášť po ránu už je docela chladno.

Lenka (Po, 27. 9. 2021 - 09:09)

Tak se ráno kluci vzbudili do školy a když si brali kalhoty tak jeden syn mne řekl že chce punčocháče dětské zebrovane ale kdepak když tam je teplo venku a druhý se ozval také že je chtěl tak je dostali oba dva a klukům je 7 a 12 let neřeknu tomu mladšímu kdyby ráno bylo chladno tak klidně ať si je vezme ale že se oba o zvou to mne kluci překvapili tak si je vzali oba pod kalhoty a uvidíme jak jim bude odpoledne když bude tepleji a stim jak se zakryvaji záda kluci nemají žádný problém mají punčocháče na laclace udělané těm dětem co dáváte přednost dětským punčocháčum tak je lepší příští laclu syn co mu je 12 let tak má spoustu punčocháču takto udělané a syn je spokojený že záda mu neofouknou a druhý syn to taky má akorát že už koupím punčocháče rovnou se slemi.

Lenka (Po, 27. 9. 2021 - 09:09)

Dnes jsem dětem do školy punčocháče dala, ale asi to nebylo pořeba, protože, když pak ráno šli do školy, tak bylo docela teplo. Ve středu se má ještě více ochladit, tak to si je vezmou. Oni je docela nosí rádi. Když přijdou domů, sundají kalhoty a v nich zůstanou.

Adéla (Ne, 26. 9. 2021 - 04:09)

Já vždycky synovi a dceři a já sama punčocháče dávám syn si punčocháče prostě bere automaticky sám ale dětské bavlněné punčocháče tomu nemusím říkat nic ale dcera remca až si bratr bere co chce že ona se nebude potit tak jde jen v sukni ale chce místo kalhotek něco jiného co nosí malé děti jako batolata či miminka a to já nejsem zastáncem přeci už je dost velká aby to vydržela neřeknu u syna ten je postižený na invalidním vozíku tak je nosí plenky s punčocháči a je jenom v punčocháčích a plenkách a nic jiného prostě to už takto má nastavené že to chce nosit já stim nic neudělám nemohu zase synovi dávat látkové to by si dcera už nevzala tak syn používá jednorázové to je pro něj lepší.

Andula (So, 25. 9. 2021 - 23:09)

Mi jsme též byli dnes večer na akci a měli jsme jen kalhotky a kalhoty a bylo celkem v pohodě. Právě jsme před chvilkou přišli.

Andula (So, 25. 9. 2021 - 15:09)

Tak se nám zase udělalo hezky, tak teplé prádlo na pár dní uklidíme.
Děti jsou spokojené, že nemusí punčocháče nosit.

Reklama

Přidat komentář