Reklama

Výprask před diváky

Lenka (Ne, 2. 12. 2012 - 22:12)

no já dostala od táty ,,kdy jsem v 7 třídě propadla" na holou řemenem až jsem se poč***

zuzka (St, 21. 11. 2012 - 19:11)

hm, jenže mě by to...nezlobila nefrajerila, ono nekdy stacilo i malo a bylo. nebudu nic nalhavat, ktera z nas by se nepodivala na to jak nakymu sigrovi spadne hrebinek. ale prijde mi ze to neni az tolik k smichu, a vzit se do jejich kuze, do smichu mi urcite neni. podle me by stacilo kdyz uz, tak aby divaci byli dospeli

rendy (St, 21. 11. 2012 - 19:11)

hm, jenže mě by to...nerekl bych ze by to mela byt spis klucici parketa, myslim si ze by zaslouzila spousta lidi vcetne holek. ty maji nejvetsi radost z toho kdyz uvidi v takove pozici nejakyho kluka, ale troufam si rict ze sami by se s podobnym zazitkem vyrovnavali daleko hur.

Jitka (St, 21. 11. 2012 - 14:11)

no jitko ono si neco...hm, jenže mě by to nepotkalo, protože já jsem v té době nefrajeřila a nezlobila. Rodiče se mnou měli jen minimum problémů. Obecně myslím, že výprasky jsou spíš klučičí parketa. A někteří moji tehdejší spolužáci by bývali potřebovali dostat na holou jak sůl. A ideálně před holkama.

Anonym (Út, 29. 8. 2023 - 23:08)

Hlavně už teď, jak píšeš, je vidět, jak jsi rozmazlena, zlá a nevychovana, chtěla bys rozhodovat, že kdo je jiný, hlavně jiného pohlaví, měl by být ponížení jak za fasistu. Z toho plyne, že na holou přede všemi potřebuješ hlavně ty, a taky hlídat tvé chování a zaprahnout tě v práci, abys neměla tolik času na své uchylne zle, sexisticke, fetisisticke myšlenky, jako všechny rozmazlena feministky. 

zuzka (St, 21. 11. 2012 - 12:11)

hmmm, já jsem jako holka...no jitko ono si neco podobnyho mozna prali i prave ti kluci, a nevim nevim jak by ses s kamaradkama chichotala kdyby to potkalo treba tebe (8.-9.trida)

Jitka (Út, 6. 11. 2012 - 14:11)

jo a jinak to, co tu...hmmm, já jsem jako holka strašně chtěla vidět výprask nějakého kluka, ideálně nějakého z těch, které jsem neměla ráda ze třídy. Zrovna takových frajírků, jako byl ten tvůj spolužák a vedoucí klučičí party. Takových sebevědomých krocanů naparovačných jsem tehdy pár znala. A vidět jejich maminku nebo tatínka, jak jim stáhnou kaťata a nasekaj na holou, klidně třeba ještě i v 8. nebo 9. třídě, to bych se nasmála a moje kamarádky taky. Ale nikdy se mi to nepoštěstilo :-(
Aspon že vím, že někomu jinému jo.

Olda (3) (Po, 5. 11. 2012 - 11:11)

jo a jinak to, co tu někteří píšou....to je trošku neuvěřitelný. Na výprasku není zas nic moc tak vzrušujícího, když si vzpomenu na tenhle můj jedinej zážitek s výpraskem, tak mi to dnes přijde komický, možná poučný, možná trošku jako historka, kterou on (Honza) by asi nebyl rád, kdyby někdo někde vykládal.....ale tak je to anonymní, tak proč ne. Ale na samotným výprasku pubertáka není nic tak zvláštního. "Vzrušující" byl akorát tak ten pocit, že jsem v některejch ohledech dospělejší než on (tehdy). Z toho jsem měl radost a myslím, že ostatní možná taky (pokud už taky byli v té době vyvinutější, což nevim). Dneska už mi nepřijde vzrušující ani tohle. Je to spíš taková hezká vzpomínka (i když těžko říct jak pro něj, když se vidíme, tak o tom nemluvíme). Tak to by byl můj zážitek s podobným výpraskem. Přeju příjemné další rozvíjení diskuse.

Olda (2) (Po, 5. 11. 2012 - 11:11)

...a kecal nám o tom, jak už je skoro dospělej a samostatnej a tělesně vyvinutej a "ready for sex". No a pak přišel třetí šok. Jeho máma si ho otočila tak, že byl zadkem k nám (a do celé ulice), držela mu jednu ruku nad hlavou a druhou se on sám zakrýval. A ona mu zase svojí volnou rukou naplácala na holou. Dnes už fakt nevím kolik to bylo, ale ten šok byl vůbec to, že mu naplácala jako malýmu fakanovi! My jsme mysleli, že je to bůhvíjakej velkej šéf a on se vám tam místo toho tehdy rozbulel jako mimino. A přitom zas moc nedostal (ale asi to bolelo pořádně, nebo byl prostě taková měkota). Pak na něj začala něc křičet o těch jeho lotrovinách a pamatuju si, že on jen bulel, byl úplně rudej ve tvářích a na konci už mu tekl sopel z nosu a sliboval jí tam před náma všema, že už bude hodný chlapeček. Po ulici šlo přitom kolem pár holek, neznali jsme je, ale ony se asi znaly s holkama z naší třídy a roztroubily to, co tam viděly. To už bylo pro Honzu moc a začal prosit mámu, at už ho nechá. Ona mu otevřela dveře do domu ze zahrady a řekla mu, ať se jde umýt a pak rovnou do postele. A on utíkal s tím holým zadkem a s brekem dovnitř a přitom si snažil neúspěšně znova nasadit kalhoty a slipy. A my tam stáli a nikdo si nás nevšímal (kromě těch holek, co se spolu začaly smát) a byli jsme jak opaření. Pak jsme šli domů a už jsme o tom nemluvili. Ale dohodli jsme se pak, že Honza už vedoucím party nemůže být. Zaprvé jsme pochopili, že nám dával špatnej příklad a za druhé klesl v našich očích z mnoha důvodů, který jsem popsal výše. Chvíli se nám pak všem vyhýbal, ale nakonec jsme ho milostivě vzali do party zpátky. Ale vždycky jsme si hzo dobírali, že s námi může být jen, když už bude opravdu hodný chlapeček, jinak to řekneme mamince a ta mu zase nabacá na holou jako posledně. Taky jsme mu připoměli, že je ze všech nás největší děcko, protože nosí slipečky a bulí po jedné ráně na zadek. Ale toho holýho pindíka jsme mu nepředhazovali, to nám bylo tak nějak nepříjemný. Přece jenom to byl kámoš, i když frajírek (a dneska zpětně bych řekl že spíš pořádnej sígr). I tak ho to vždycky uzemnilo. A časem se z něj stal normální kluk a vyučil se kominíkem a dneska nemá práci...ale to sem nepatří. Občas ho i vídám. No...ak to by byl můj zážitek. Je už trochu rozmazanej časem (možná jsem si něco přibarvil, už je to dávno, ale tak nějak to bylo). Já osobně jsem nikdy na zadek nedostal a ani nevím o tom, že by někdo jinej v mém okolí dostal. Zápis v trestním rejstříku dosud nemám a to svědčí o tom, že výchova jde i bez výprasku. Ale jen u někoho. U jiného je ten výprask někdy asi potřeba, jako byl tehdy u Honzy. Ten zážitek si pamatuju navždycky proto, že to pro mě bylo poučení, že ne každého vůdce, který se tváří okázale je dobré ve všem následovat a není všecko zlato co se třpytí a nahoře huj, vespod fuj....a tak vůbec. Myslím, že Honzova máma tehdy dala lekci i mě a nám všem klukům, co jsme tam byli. Možná o tom ani neví, jaký měla tehdy mnohonásobně dobrý pozitivní vliv. Tak asi tak.

Olda (1) (Po, 5. 11. 2012 - 11:11)

já si pamatuju, jak jednou dostal takhle na holou můj kamarád Honza. Mě tehdy bylo asi 12 a jemu asi 13. Byli jsme taková vesnická parta, něco mezi dítětem a "mládeží". A dělali jsme u nás na vsi docela lotroviny. A Honza, to byl takovej ten vůdce party, co vždycky měl všecko na háku a my mu to záviděli, taky si z nás první našel holku a chlubil se nám, jak ho má velkýho a jak už chce sex s holkou, a tak. Prostě frajírek. Ale nevyplatilo se mu to, protože nás furt přesvědčoval, že na rozdíl od nás nemusí být do určité konkrétní hodiny doma a může si chodit venku jak chce až do noci. My mu to věřili, byl to náš vzor. A ten den co dostal výprask, tak to zrovna jsme s ním šli až k jeho domu a bylo to už asi o hodně později, než dokdy se měl reálně vrátit domů (to nám ale neřekl a furt chtěl, abychom už šli pryč). Navíc dneska zpětně vím, že jeho máma mu v té době už asi taky přišla na některá ta alotria, která tehdy v čele naší party páchal (malování barvou vzkazy na sousedovic plot, rozbíjení oken, kouření, drobné krádeže v obchodech, málem jsme jednou podpálili pole taky). Prostě v tu chvíli, kdy jsme došli k němu domů tak jeho máma už čekala na zahradě a hned po něm vystartovala (a přitom to byla taková štíhlá paní, nikdo by to do ní neřekl) a přímo na ulici mu stáhla kalhoty. To byl tehdy pro nás první šok. Mysleli jsme totiž, že nosí trenýrky, protože nám tvrdil, že to jsou spoďáry "pro skutečný chlapy", ale když mu stáhla gatě, tak měl pod nima jenom obyčejný dětský slipečky, jaký já už třeba tehdy (pod vlivem svého idola a vůdce party odmítal nosit) a na nich dokonce potisk autíček. Neměli jsme ten šok čas strávit, protože mu držela ruku nad hlavou a sama mu hned druhou rukou ty jeho slipy pro malý prcky stáhla. S klukama jsme o tom nikdy nemluvili, ale mě osobně překvapilo, že ho měl nejen že malýho, ale úplně holýho jako holátko, přitom mě už tehdy (to si pamatuju) rostlo ochlupení. Překvapilo mě to a poprvé mě napadlo, že se celou dobu jen přetvařoval a...

Dušan (So, 29. 9. 2012 - 16:09)

Já bych mu tu prdel zmaloval ještě víc a dokonce, bych s toho udělal divadelní představení.

Bianka (St, 29. 8. 2012 - 19:08)

Ty příspěvky co tu jsou jsou buď vymyšlené a nebo se to fakt děje.. A pokud se vám tohle děje ozvlášť určité situace např. mokrým prutem,počůrání apod.. Tak to nahlašte.. Ono i ta facka je vlastně uhození.. Nenechte si všechno líbit! Právo dětem!! Možná máte strach,ale pokud se vám to opravdu děje nahlašte to někde. A nebo zavolejte na linku bezpečí a tam vám nějak poradí.. ;)

:-) (Čt, 16. 8. 2012 - 17:08)

my se to lýbý!! djekuji za múj dnesni prvny usmjev

Bez (Čt, 16. 8. 2012 - 17:08)

lýbylo od slova být přeciznova do skoly!TRAGEDIE!

Michal (Čt, 16. 8. 2012 - 17:08)

lýbylo od slova být přeci

- (Čt, 16. 8. 2012 - 17:08)

Michale, zajímalo by mě, co jsi měl na vysvědčení, protože jsem ještě neviděl, aby někdo napsal ve slově líbilo y!!!

Michal (Ne, 12. 8. 2012 - 17:08)

list: moje řeč, pokud se neubližuje a to hlavně dětem je to v pořádku, já myslím že pokud tu někdo píše že by se mu líbylo trestat pubertáky a pubertačky je to ok, když je nebude trestat v reálu pro své potěšení ale jen za prohřešky

list (So, 11. 8. 2012 - 21:08)

Já si myslím že takhle nějak vznikají úchylky. Když jsem chodil do školky tak mě dva kluci nutily abych jim ukázal penis. Já nakonec s brekotem poslechl oni se smály a utekly. Taky si pamatuju že jsem stál jindy nahej v šatně ve školce a ke mě přicházely kluci a holky, myslím že nakonec přišla vychovatelka a ukončila to ale proč jsem byl nahej si nepamatuju. Věřím že kvůli tomu jsem trochu exhibicionista. Výprask jsem nikdy nedostal.Vzrušují mě představy že jsem nahej ostatní se mě smějou nebo dostávám výprask na holou třeba před mými spolužáky ze školy. Myslím si že je nás hodně co něco takovýho tajíme. Nezasloužíme si ale odsouzení.

Michal (Ne, 5. 8. 2012 - 15:08)

ne vsoury ale vzpoury

Michal (Ne, 5. 8. 2012 - 15:08)

před diváky ne a osamotě jen jako malej prachant v pubertě ale jednou mámel sem to taky schytal na holou a já se vzbouřil tak bylo po výprasku, ale vím že za to zbouření sem si klůidně moh vykoledovat ještě větší výprask ale nebyl pak žádnej, máma se mé vsoury asi zalekla

Reklama

Přidat komentář