Reklama

Partnerka, její pes a něžnosti

Jarda (So, 6. 9. 2008 - 17:09)

Jednou jsem byl se ženskou, takovou statnou ramlici, co měla takovýho malýho hafoše. A když jsem se do ní vystříkával, nachomejtnul se na posteli a olizoval mi nohy. Pak, když jsem jí promakával, točil se taky kolem. Tak jsem ho vzal a jak měla roztažený nohy, postavil ho mezi ně.Ona se začala vrtět, že tohle ne, že to nechce. Pejsek to neuměl, tak jsem mu ho ztopořil rukou a našteloval ho tak, že se do ní dostal. Ona pořád říkala, že tohle ne, že to nechce, trochu se i vrtěla, ale vlastně držela. Pejsek se do ní dostal, ona pořád říkala, že ne, ne, měla zavřený oči a pejsek se pěkně udělal. Byl to rajcovní pohled. Vzrušilo mne to tak, že jsem se pak do ní udělal ještě já. Docela bych si něco podobnýho dal ještě říct. Ona si našla "vážnou známosdt", tak, tam už nemůžu....Škoda.

Tereza (Čt, 27. 11. 2003 - 09:11)

Rozhodne je to divne a meli byste si o tom s pritelkyni promluvit. Duvody, ktere napsala Zuzana me take napadly. Jinak to nechapu.

Zuzana (Čt, 27. 11. 2003 - 09:11)

Pes je v posteli bezna vec, ale pokud tam je i v dobe sexu, tak je to divny, pokud nemate postel jako letiste pro 6 lidi. Divny je predevsim to, ze ho tva pritelkyne nevyhodi na zem. Bud ji jeho pritomnost rajcuje nebo je nedusledna a neumi vychovavat psa a tim padem nebude asi umet vychovavat ani deti.

katae (Čt, 27. 11. 2003 - 08:11)

Taky mám doma malého pejska, ale to co Ty, bych nesnesla vůbec. Pokud se s přítelem milujeme je pěkně zavřený na chodbě nebo ho narychlo vyšoupnu nohou z ložničky do obýváku. Popovídej si o tom s Tvou přítelkyní, jistě bude souhlasit a užije si to taky daleko víc.

iva (Čt, 27. 11. 2003 - 06:11)

ja bych ho asi zavrela hodne daleko od mista, kde bych se milovala, abych neslysela, jak knuci a nerusil me...

Max (St, 26. 11. 2003 - 21:11)

Dobrý den, mám takový možná nezvyklý problém s psem mé přítelkyně. Je to takový roztomilý krásný chundelatý malý pejsek, byl a je zvyklý od štěněte spávat v posteli s mou přítelkyní (když jsme spolu ještě nechodili). Nevím, jestli je chyba ve mně, ale když je s námi v posteli i při intimních chvílích, kdy se mazlíme a miluje tak se cítím, jak kdybychom byli v posteli tři. Vyžaduje si pozornost "paničky" nevybíravým způsobem (kňučením a zalízáním pod peřinu)Musím říct, že je mi to velmi nepřijemné a troufám si říct, že mi to narušuje spokojený sexuální život. Prosím o radu jak bych se měl zachovat a jestli má někdo podobné zkušenosti. Děkuji za každý příspěvěk.

kokot 123 (Út, 2. 2. 2021 - 18:02)

Mě tam leze do teď někdy ho tam taky šoupne

Návštěvník (Čt, 4. 2. 2021 - 08:02)

A kam ti ho soupne

Návštěvník (Čt, 1. 1. 1970 - 01:01)

Nebo taky vřed -:)A jaký?Chytneš toho víc od chlapa,nebo od psa?

Reklama

Přidat komentář