Reklama

Trvale stažená předkožka

Návštěvník (So, 11. 12. 2021 - 11:12)

Každý k tomu má svůj příběh.
Zajímavý že to máš opačně než bratr. štvalo tě to nebo ne? U nás je to podobné, bratr i otec mají zcela zakryto, kdežto já ne. mám to stažený záměrně, chtěl jsem si to vyzkoušet, tehdy jsem nepředpokládal že si to tak nechám.Průběh byl podobný - nejdříve to bylo docela nepříjemné, ale za tu dobu už jsem si zvykl a docela mi to vyhovuje. Oni o tom myslím ani nevědí. Nikdo se mě na to zatím osobně neptal.

Spytihněv (Ne, 12. 12. 2021 - 03:12)

Štvalo se nedá říct. Když mně to začalo trochu vylézat, věděl jsem, že otci také trochu vyčnívá žalud, tak jsem myslel že to budu mít jako on. Ani jsem si neuvědomoval, že mi vyčnívá čím dál víc. Až jsme se jednou šli venku v přírodě všichni tři vyčůrat a zjistil jsem, že mi vyčnívá žalud o hodně víc než otci. Tenkrát se mně na to zeptali, otec ukázal, že jemu jde celý žalud zakrýt předkožkou a když ji pustí, tak se za chvilku začne pomalu stahovat dozadu nejvýš asi do poloviny žaludu. U mně tenkrát už nešlo zakrýt ani celý žalud, špička zůstala venku. Jak jsem ji pustil, hned rychle sklouzla dozadu. Teď už to mám tak, že je předkožka trvale až za takovým tím rantlem žaludu a v erekci nejde vůbec natáhnout, v klidu ji dostanu nejvýš přes ten rantl, ale musím ji dost tahat, jak ji pustím, tak bleskově sjede dozadu. Teď chodím na střední školu, budu letos končit. Tam má obnaženou aspoň část žaludu nejmín polovina kluků. Tří spolužáci mají obnažený celý žalud jako já, když jsme se o tom bavili, tak jeden si to stahuje úmyslně, těm dvěma se to stáhlo samo jako mně. Proto to beru jako běžnou věc, myslím že se mezi ostatními svým obnaženým žaludem nijak nevyjímám.

Návštěvník (Ne, 12. 12. 2021 - 09:12)

Že to zjistili při močení je zvláštní, ale u nás jsme byli odmala naučeni že se čurá s nestahnutou a to je pak jasný že si všimnou.
Mně když stojí tak mi jde natáhnout tak do půlky a poté pomalu sjede dozadu, v klidu mi jde zakrýt téměř celý žalud kromě špičky, a když jí pustím tak se někdy stáhne do půlky a někdy úplně. Rozhodně je ale lepší mít žalud obnažený úplně celý, ti co to mají jen zčásti se o to asi nesnaží nebo se tomu brání.

Návštěvník (Ne, 12. 12. 2021 - 17:12)

Mám to úplně stejně

Návštěvník (Pá, 10. 12. 2021 - 10:12)

No tak to asi nedám xd

Návštěvník (Pá, 10. 12. 2021 - 18:12)

Proč bys to nedal?

... (Pá, 10. 12. 2021 - 10:12)

Nevysvetlíš proste si treba len zvyknúť

Návštěvník (Pá, 10. 12. 2021 - 10:12)

Myslím si že je to normálna vec vôbec sa nieje za čo hanbiť , práveže je to ešte viac mužnejšie ako keď je zalud zahalený .

Návštěvník (Čt, 9. 12. 2021 - 16:12)

samozrejme, veď preto sa to robí

Návštěvník (Čt, 9. 12. 2021 - 15:12)

Je normální že se mi lepí spodní prádlo na žalud?

Návštěvník (Čt, 9. 12. 2021 - 15:12)

Mě se to stává taky. Při erekci mám výrony preejakulačního sektretu a ten lepí. Myji si často penis a měním prádlo, ale jinak je to jev hygienicky nezávadný.

Návštěvník (Čt, 9. 12. 2021 - 15:12)

Je normální že se mi lepí spodní prádlo na žalud?

Návštěvník (Čt, 9. 12. 2021 - 07:12)

I když trénují tak pořád nic. Už nevím co mám dál dělat.

Návštěvník (Čt, 9. 12. 2021 - 07:12)

O jakou hygienu ti jde a ty jsi nikdy nehonil?

k11 (St, 8. 12. 2021 - 13:12)

Na jaře mi bude 12 let. Chodím na kroužek stolního tenisu. Je nás tam 8, od 10 do 14 let. Když se po tréningu sprchujeme, všichni (kromě mě) mají žaluda úplně celého venku. Mně to ale nedrží a kluci se mi smějou, že ho mám jako malej kluk. Když mi ale stojí, tak mně to drží, takže jsem vymyslel, že než se jdeme sprchovat, tak si ho na záchodě postavím a teprve potom jdu mezi kluky. Někdy se ale stane, že mi během sprchování změkne a žalud se schová. Hned si toho někdo všimne a už se mi zase smějou. Poradí mi někdo, jak to mám udělat, aby mi to drželo i když je měkej, nebo aby mi stál vždycky po celou dobu sprchování?

Martin (Čt, 9. 12. 2021 - 07:12)

Hele kámo já by je neřešil, když ti bude celou dobu ve sprše stát, udělají z tebe teplyho a bude to ještě horší. Mám to podobný, žalud venku jen pri erekci. A to mám 13

k11 (Čt, 9. 12. 2021 - 12:12)

To, že mi celou dobu stojí nikdo neřeší, ale že mi zalezl žalud, to je důvodem k smíchu. Že vypadám jako malé dítě a tak. Takže budu raději s tvrdým, než se schovaným žaludem. a některým klukům se taky občas postaví a nikdo to nekomentuje.

Alex (Čt, 9. 12. 2021 - 15:12)

Tak to jste dobra parta. Proste se nestydite mezi sebou a tak to ma byt. S tim odhalenym zaludem zkusej neustale stahovat dozadu. On ti jeste poroste a jak budes mit predkozku vzadu je velka sance,ze se ti vekem zkrati a bude drzet stazena i v klidu. Takze poctive trenuj napr. doma apod.

k11 (Čt, 16. 12. 2021 - 14:12)

Když jsem doma, tak stahuju, ale zase se to vrací. Když delší dobu pokračuju, tak se mi postaví a vystříknu a je po legraci. Někdy když se ráno probudím, tak mám žalud venku a přitom mi nestojí. Ale když vstanu, tak zase zaleze. Asi to vyzkouším s tou náplastí.

Návštěvník (Čt, 16. 12. 2021 - 21:12)

Nic jiného nezbývá než to zkoušet všemi možnými způsoby. Tvůj případ je takový zvláštní- jsi víceméně svým okolím donucen mít obnažený žalud abys zapadl. Dobrá a celkem účinná metoda je mít kůžičku jakoby zarolovanou za hranou žaludu. Stahnout, u kořene chytit a kůži napnout, pak zhruba v uprostřed druhou rukou uchopit prsty a tahnout kůžičku k žaludu, přitom první rukou pořád u kořene kůži pridrzovat - tím by se měla ta střední část přehrnout přes tu horní a poté jí napasovat pod hranu žaludu. Když se ro povede (časem se vychytá ten grif na to), tak to dost spolehlivě drží a žalud je celý venku

Reklama

Přidat komentář