Reklama

Svazování partnera(ky)

Mari (Po, 4. 10. 2021 - 23:10)

Jasné chápu my bysme na to měli když děla přítel docela drahé projekty jako programátor akorát nevím jestli bych to i unosila podle mě zůstanu u kombinezy.

Hans B.B. (Út, 5. 10. 2021 - 00:10)

Myslel jsem že už kombinézu máš.
Mě by na tom nejvíc vadilo to, že to dost omezuje pohyb. Proto nosím v zimě spíš tenčí ale vyhřívané oblečení. Ty ale máš omezování pohybu ráda takže tobě to bude vyhovovat.

Mari (Út, 5. 10. 2021 - 00:10)

A vydržel bys ty byt doma jenom v poutech třeba pro mě je to nejlepší. Mám to nejvíc rada.

Hans B.B. (Út, 5. 10. 2021 - 06:10)

Asi ne. Nemohl bych dělat spoustu věcí. Mám spíš rád kduž jsem třeba uvězněný v latexu a nemůžu si ho sundat. Nebo když mám zamčený vysoký ocelový obojek. Asi by mě nevadilo nějaké omezení na noc ale přes den asi jo. Práce s předváděním latexu je můj sen ale o ničem nevím. Taky bych rád chodil jen v latexu a tvůj proces s oblečením se mi líbí. Jen tu kuklu bych veřejně asi nenosil.

Mari (Po, 4. 10. 2021 - 23:10)

Jinak udělala jsem dobrý proces s normálním oblečením dala jsem vše do pytlů a schovala do sklepa takže už jenom mám oblečení z latexu a perovou kombinezu a plastenky. Třeba jsem si na to udělala dobre návyky. Například nevyjdu ven bez celoteloveho latexu a bez obojku také pořad když jsem venku mám latexovou kuklu. A také neobejdu se bez pocitu bezmoci když jsem spoutana a umlcena s tím také souvisí to ze vždycky když přijdu domu nandam si roubik. A když je přítel doma chodím doma jenom v poutech. A ty jsou pouta na nohou řetěz v pase k tomu řetězu připojena pouta na ruce a k řetězu připojena retizkem pouta na nohou.

Mari (Po, 4. 10. 2021 - 22:10)

Mate někdo zkušenost s parkasite

Hans B.B. (Po, 4. 10. 2021 - 22:10)

Mě se hrozně zalíbil silný latex nebo aspoň několik vrstev latexu na sobě. Doma nosím pořád ty silné kalhoty z 0,8 mm latexu a už týden jsem si nesundal latexové tričko bez rukávů, na něm latexové tričko s dlouhými rukávy a na to všem ještě latexové tílko. Samozřejmě dole latexové slipy, latexové boxerky a latexové legíny. To všechno nosím celou dobu pod normálním oblečením. Jen nevím, jestli se ve středu (bude celkem chladno) nemám převléknout do kombinézy. Už se fakt nemůžu dočkat až konečně přijde ta 1 mm kombinéza. Němci prý mají nějak nedostatek lidí tak se dodání prodlužuje na cca 14 týdnů.

Mari (Po, 4. 10. 2021 - 22:10)

Ja se také připravuju na zimu protože bych chtěla chodit ven v latexu a latex vede chlad k perove kombineze bych chtěla prikoupit perovou bundu a oteplovaky od parkasite

Hans B.B. (Po, 4. 10. 2021 - 22:10)

Tak to máš pravdu. V latexu je v chladu docela zima. A to i když máš víc vrstev.
Musí to být zrovna drahý Parkasite? Myslím, že bys sehnala i levnější v podobné kvalitě. Ale to je tvoje věc. Já bych do toho asi nešel.
Zjistil jsem zajímavou věc. Všechno co mám na sobě teď je velikost XS, mám to na sobě docela těsné a nic se netrhá. Ta kombinéza co se mi pořád trhá je velikost S. A druhá se zadním zipem je taky XS a ta se netrhá. Fakt nechápu, že volnější věc se trhá a těsnější ne. Ale podle toho by se teoreticky něměly trhat ani ty na které čekám, protože budou na míru a chtěl jsem aby byly těsnější.

Mari (Po, 4. 10. 2021 - 23:10)

A myslis ze to nevypadá divné víš asi zůstanu u perove kombinezy spis jestli se to hodí na veřejné nošení .

Mari (Po, 4. 10. 2021 - 19:10)

Nemůže uškodit kůži když si dam mumifikaci do stříbrné pásky? Udělala bych si otvory na vykonání potřeby a jinak bych byla celá pevne stažena do mumie z lepicí pásky dokonce i ústa bych mela zabalené do pásky. Měla bych volný jenom nos mela bych na hlavě silonovou kuklu a na ni bych mela otvor na nos a ústa která by byla prelepena páskou abych nemusela použit roubik. Co na to říkáte?

Richard (Út, 5. 10. 2021 - 07:10)

Zdravím
Lepící pásku přímo na tělo nedoporučuji. Mám s tímto zkušenosti a určitě doporučuji zabalit se jako první do folie, která nepustí pot. Člověk se hodně odvodňuje a potí takže pokud plánuješ déle jak 5-6 hodin doplňovat tekutiny. Věřte tomu, že balící folie a to izolační páska a nebo elastická elektrická páska a člověk maximálně hýbe očima :D pro více info se klidně ptejte mohu poradit :)

Mari (Út, 5. 10. 2021 - 15:10)

Ja už naplánovala jak na to. Nechám se dat do mumie na šest hodin. Začnu omotanim těla balici folii. Ruce dam k tělu s nohy k sobě a ruce k tělu. Pak po omotani těla bude ještě omotano stříbrnou páskou. Pak přítel ustřihne kousek lepicí pásky a zalepi mi pusu a dá mi latexovou pasku pres oči. Pak vezme kus folie s výstrihne do nej otvor na nos. Fólii mi dá přesně na ten otvor pak před každým omotanim dalsi otvor omota mi pevné hlavu a pak ještě páskou. Výsledek bude stříbrná mumie. Nemá slepá a nehybna mumie myslíte ze je lepší použit roubik nebo pasku přes pusu?

Hans B.B. (Út, 5. 10. 2021 - 17:10)

Těžko říct ale asi je zbytečné obojí. Když budeš mít pusu pod fólií a ještě navrch stříbrnou pásku tak stejně nevydáš ani hlásku. A nebo si pod to vzít kuklu s otvorem jen pro nos ale bez otvoru na oči a pusu.

Mari (Út, 5. 10. 2021 - 23:10)

Podle mě to moc neumlci kukla bez otvoru.

Hans B.B. (St, 6. 10. 2021 - 12:10)

Když bude omotaná fǒlií a navrch páskou? Já myslím že jo ale bez pokusu těžko říct.

Návštěvník (St, 6. 10. 2021 - 12:10)

Já ji svážu vždycky než ji s kámošema šoustáme a docela se jí to líbí .

Mari (Út, 5. 10. 2021 - 17:10)

To zní zajímavé jsem to myslela ze bych mela pod tím vším zalepenou pusu ale to s tou kuklu je lepší nápad.

Hans B.B. (Út, 5. 10. 2021 - 18:10)

Jo na vymýšlení takových věcí mě užije. ;-)
Jinak jak ses ptala na to svazování, spíš je mi bližší životní styl Báry. Tedy to, že si s manželem vzájemně něco provedou. Klidně i to svazování ale ne tak dlouhodobě jako to chceš ty. A hlavně vymýšlet pořád nové blbosti. :D S tebou zas mám společné to, že bych chtěl být v latexu pokud možno trvale nebo aspoň co nejdéle to je vůbec možné bez zdravotních následků. A úplně nejlepší by bylo mít někoho, kdo by mě v něm držel uvězněného. A třeba i se slovy "Zlobíš, zůstaneš v latexu ještě měsíc, potom ti možná dovolím ho na hodinu sundat". A já bych samozřejmě zlobil. :-)

Hans B.B. (Po, 4. 10. 2021 - 21:10)

Těžko říct co to udělá dlouhodobě ale myslím, že vadit by to nemělo. Spíš bych měl obavy, že časem to lepidlo tak nějak povolí a budeš celá ulepená. Pak asi jedině umýt se v benzínu. Většina pásek to časem udělá vlivem tepla, potu atd. Spíš bych použil fólii a přes ní třeba tu pásku aby to nebylo přímo na těle.

Reklama

Přidat komentář