Reklama

Kastrace

Peter (So, 4. 9. 2021 - 15:09)

Ja by som rád tie kulky potom kúpil, ak by oni dvaja dovolili.
Od manželky by sa ňou nosené veci nedali kúpiť?
Chcete už mať zákrok za sebou? Viete niečo viac o tej vykonavatelke?

Návštěvník (So, 4. 9. 2021 - 15:09)

Pochybuji ,že je prodají . Někdo by to mohl použít proti nim . Jsem hrozně nervní z toho kdy už to bude , asi už ano aby to bylo . Jen to co mi řekli , že je dobrá a ten způsob bez otevření šourku . Asi nechtějí abych věděl kdo mi to udělal , je to tady nelegální . Napřed to chtěly v nějaké asijské destinaci a potom získaly tenhle kontakt .

Lenka (Út, 31. 8. 2021 - 22:08)

Plně souhlasím , že by bylo nejlepší vyšmiknout .No a to i všem deviantům apod. , Lenka

Veronika (St, 15. 9. 2021 - 19:09)

Určitě vyšmiknout a to i penis

Návštěvník (Čt, 2. 9. 2021 - 23:09)

Nejsem deviant a přesto mi manželka řekla že mě nechá vykastrovat . Prý mě to zklidní a je to výborná prevence proti rakovině varlat a prostaty .

Návštěvník (Út, 31. 8. 2021 - 22:08)

No , pokud ta deviace negeneruje násilí , tak ať je mají .

Lenka (St, 25. 8. 2021 - 23:08)

Za znásilnění bych si představovala dát chlapovi několik úderů mezi nohy , (pěkně přímo do vajec) Pak mačkání varlat a zmačknutí kleštĕma .Pánové co si o tom myslíte ? Já nemohu posoudit , ale asi by to hodně bolelo že? Myslíte že to takhle stačí nebo mu je ještě vyšmyknout ?

Veronika (St, 15. 9. 2021 - 19:09)

Za znásilnění bych automaticky násilníkovi nechala ušmiknout kulky i penis. Nic jiného by si nezasloužil.

Jana (So, 18. 9. 2021 - 23:09)

Souhlasím s tebou, za znásilnění by měla být kastrace .Penis bych mu nechala , ale o varlata by měl pŕijìt .Myslím že je to dostatečný trest , že ho přestanou zajímat ženský , příjde o tu slast s milování a nebude moct mít děti . Jako ve středověku , za trest aby ho to hodně bolelo ,mačkat kleštěma , to si myslím když vezmu jak ty koule mají chlapy hodně citlivý asi musí moc bolet ,a pak mu je vyříznout Myslím že by to byl větší trest než ho zavřít.

Návštěvník (Čt, 16. 9. 2021 - 10:09)

Kastrace za znásilnění byla obvyklá ve středověku . To ještě jurisdikci neovlivňovaly pseudohumanisté !

Návštěvník (Út, 31. 8. 2021 - 11:08)

Pokud mu je pomačká někdo kleštěma , tak mu je na chirurgii budou muset vyšmiknout . Ale přejde ho chuť na znásilňování .

Návštěvník (So, 7. 8. 2021 - 18:08)

Když se opravdu chce tak jde všechno . Jen dřevěná koza a malé děti ne .

Návštěvník (So, 7. 8. 2021 - 23:08)

Ale oni to ani nechtějí , jen trpí kastrační mánií ! A tímto písemným projevem si ulevují .

Návštěvník (So, 7. 8. 2021 - 23:08)

Ale oni to ani nechtějí , jen trpí kastrační mánií ! A tímto písemným projevem si ulevují .

Návštěvník (Pá, 30. 7. 2021 - 17:07)

tak ze tich 30 min je o nicom...Jednorazová kastrácia gumičkou je riziková a všeobecne sa bez odrezania vajec neodporúča. Samozrejme, že ani postupnú neodporúčam, a preto toto ber iba ako odpoveď na tvoje otázky. Pred podobnými hrami samozrejme vopred preventívne varujem. Všetko, čo sa týka organizmu je individuálne. Odolnosť, citlivosť na podnety, lieky a pod. Takže nikomu nemožno presne vypočítať ako dlho tú gumičku tam má mať. Okrem toho aj jej účinok nie je jednorazový. Nie je to ako vypínač ale je to ako pomalé stmievanie (ako západ slnka). Toto je taký západ tvrdnutia tvojho vtáka. Všeobecne sa uvádza (aj po skúsenostiach), že tých 30 minút je dobrých leda ako SM hry. Účinok pri dlhodobom praktizovaní by to malo vtedy, ak by si gumičku dokázal dávať stále presne na to isté miesto a to - "dlhodobo" - by znamenalo, že ju tam máš 30 minút, potom na 5 minút dáš dolu a zase 30 minút hore a tak stále dokola. Vtedy by došlo k postupnému poškodzovania žíl a zhoršujúcemu prekrveniu vajec. Keďže tvoje gule sa skladajú v podstate z dvoch druhov buniek (obyčajné mäso a pohlavné bunky), ich citlivosť ne nedostatok kyslíka je dvojaká (väčšia a menšia). Tie mäsové prežijú hodinu bez problému ale tým špeciálnym - pohlavným je to už tak na hrane (znovu pripomínam - zdravie-telo je individuálne). Pri dvoch hodinách sú pohlavné bunky prakticky u všetkých samcov ľudského rodu mŕtve a tie mäsové lapajú po dychu. Orientačne po troch a viac hodinách gumičkovania sú prakticky všetky bunky pod gumičkou mŕtve a keď vtedy dáš gumičku (bez ďalšieho) dolu a necháš tak, je možné, že sa pridáš k tvojim ogumičkovaným bunkám. Takže záverom opakujem úvodné varovanie.

Roman (Po, 12. 7. 2021 - 22:07)

schanim lokalni anestetikum na sebe katraci.....

Návštěvník (Po, 12. 7. 2021 - 22:07)

Zapomeň na to že by ses sám vykastroval . Je to velice riskantní , kdybys omdlel můžeš vykrvácet .

Návštěvník (Čt, 15. 7. 2021 - 10:07)

Klid , má jen kastrační mánii , do skutečného výkonu by nešel .

Roman (Čt, 15. 7. 2021 - 23:07)

kecaš jsem na 100 procent přesvědčeny už par let

Návštěvník (Út, 20. 7. 2021 - 00:07)

Ale nějak není čas to uskutečnit že ?

Reklama

Přidat komentář