Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Ne, 10. 10. 2021 - 05:10)

Bude hůř. Ale to asi všichni vědí. Za svou éru nedokázal Babiš téměř nic. Důchodová reforma, dálnice, nové nemocnice z EET, nic. Teď vše svede na kovid a lidi zapomenou, že v době vzrůstu nedokázal udělat zásoby na dobu krize. Naopak. A když se už jelo z kopce, tak stejně rozhazoval peníze dál. KAŽDÁ vláda to teď bude mít těžký. A nikdo si snad nemyslel, že kdyby u kormidla Babiš zůstal, že by dál důchodcům dával. Nedával, nebylo by z čeho. Volby projel, že soustředil svou nenávist jen na Bartoše a už nesledoval co se děje kolem. Školácká chyba, která sice vystihuje Babišovu povahu, ale neomlouvá jeho poradce.
Bartošovi se musí uznat to, že má obrovskou zásluhu na potopení Babiše. Když se dva perou, třetí se směje

bianka (So, 9. 10. 2021 - 20:10)

To ano, pan Fiala chce celostátní proočkovanost, takže to bude povinné. Asi.

lalla1 (So, 9. 10. 2021 - 18:10)

Richarde jsi tady? Dopadlo to nejlíp jak mohlo. Ze vší té hrůzy teď dostanou šanci jiní než ostudný podvodník

Ota (So, 9. 10. 2021 - 18:10)

Aleši, právě, dal jsem Trikoloru protože mi přijde neutrální a bral jsem to že má větší šanci než Volný a je taky proti Kovidí diktatuře.Ale bohužel je vzadu.A co že si nakonec nedal SPD?

-Aleš- (So, 9. 10. 2021 - 18:10)

Kdybychom měli volební systém jako v Nizozemí, nebo kdyby stačilo pro vstup do parlamentu získat 3% hlasů, tak bych volil jinak. Já jsem tam hlavně nechtěl Piráty. Ale jejich neúspěch zapříčinili především voliči Starostů. Což se mi hodně líbí. Covid já už dávno neřeším.

Ota (So, 9. 10. 2021 - 18:10)

Já tam zase nechtěl hlavně Spolu a teď koukám že právě vyhráli takže je to v prdeli.Babiš byl pro mě menší zlo než oni.Jak to že už Covid dávno neřešíš? To už si očkovanej i ty?

-Aleš- (So, 9. 10. 2021 - 18:10)

Nejsem očkovanej a ani nic takovýho neplánuju. Prostě už se o to nezajímám. Spolu se mi taky vůbec nelíbí, ale dalo se to čekat. Jak jsem psal výše, v současné situaci jsem s výsledkem voleb docela spokojenej. Mohlo to dopadnout líp, ale taky mnohem hůř.

Ota (So, 9. 10. 2021 - 20:10)

A pro tebe by byli horší Piráti? Nebo jak by to vypadalo hůř? Pro mě tohle jak to dopadlo tak to beru za špatný. Tyhleti sráči už se před lety předvedli a stačilo.Nevim co na nich Lalla a bohužel i Richard má. A očkování neplánuješ a už se o to nezajímáš ale jde o to aby jsme nezačali zajímat my neočkovaní je.

-Aleš- (So, 9. 10. 2021 - 17:10)

Až se zruší slevy na jízdném a zavede se poplatek u lékaře, tak příští volby vyhrají levicové strany - a tak pořád dokola.

-Aleš- (So, 9. 10. 2021 - 17:10)

Piráti zatím drží 3 mandáty, tak snad jim to tak vydrží :-)

-Aleš- (So, 9. 10. 2021 - 17:10)

Jinak Oto, každýmu kdo se mě zeptal koho budu volit, jsem řekl že Trikolóru. To je taková neutrální strana, takže mě pak neotravovali a měl jsem od nich pokoj.

-Aleš- (So, 9. 10. 2021 - 17:10)

Sice jsem volil ANO, ale s výsledkem voleb jsem spokojený. Ať zase jiní ukážou co umí. Za 4 roky nebo i dřív bude zase všechno jinak. Kdo tam bude sedět stejně nebude mít na můj život žádnej vliv. Důležité je aby se kola kapitalismu dál roztáčela.

lalla1 (So, 9. 10. 2021 - 17:10)

Ty máš určitou výhodu, že nemáš děti. My co je máme tak kromě toho, že se za svého premiera stydíme, tak ještě chceme, aby se naše děti měly v budoucnosti dobře. A ne že se všechno prožere teď. Nestačí nám plné košíky v supermarketech, slevy na MHD a pětistovky na důchodech. Chceme, aby důchody měly i naše děti a ne že za nás budou platit naše dluhy

-Aleš- (So, 9. 10. 2021 - 17:10)

Aha, dívala ses někdy na zadluženost států v EU nebo ve světě? Víš že ČR patří mezi nejméně zadlužené státy na světě? Já nevím čeho se furt bojíte.

lalla1 (So, 9. 10. 2021 - 17:10)

Aleši, sorry, tady na tom vlákně to nemá smysl probírat, mea culpa že jsem s tím začala

lalla1 (So, 9. 10. 2021 - 17:10)

No ty vado, Aleš má pravdu, Mr.B to nedá i když se spojí s Okamourou. Jako je to obrovský úspěch všech kdo přišli a doteď nevolili...

lalla1 (So, 9. 10. 2021 - 17:10)

No ty vado, Aleš má pravdu, Mr.B to nedá i když se spojí s Okamourou. Jako je to obrovský úspěch všech kdo přišli a doteď nevolili...

-Aleš- (So, 9. 10. 2021 - 17:10)

Takže de facto Piráti končí, z 22 poslanců jich tam zbyde jenom několik. Ti se asi tlučou do hlavy s kým se to spaktovali :-)

-Aleš- (So, 9. 10. 2021 - 17:10)

Už je téměř jisté, že ANO nesestaví vládu. Ale pozitivní je, že díky kroužkování budou mít Piráti minimum mandátů. Prý snad čtyři :-) To mi stačí ke spokojenosti.

lalla1 (So, 9. 10. 2021 - 17:10)

čááááu, kéž by, jinak by to bylo fakt smutný. A já za Piráty nekopu, hele

Reklama

Přidat komentář