Reklama

onanie kluků

Návštěva (So, 28. 8. 2021 - 09:08)

Někteří kluci poluce nemají. Ráno po probuzení ho mají napnutý a je normální, že se začnou zajímat, prohlíží si ho, přejede si prsty přes koneček a pozná napětí jež to přináší. A během pár dnů už honí až do konce. Mám dva syny a jako tobě, ani mě z těch začátků jejich onanie nic neuniklo. A stejné je tomu i teď.

Jistě blbe (So, 7. 8. 2021 - 15:08)

On je v tom asi nějaký rozdíl.

Eva (So, 7. 8. 2021 - 14:08)

A copak jsi měl s tetičkou, ty rošťáku? To byla mámina sestra?

Návštěvník (So, 7. 8. 2021 - 15:08)

Ty jsi nějaká zvědavá. Není toto vlákno o onanii kluků? Tohle je už mimo téma. Ale odpovím. Nebyla to mámina sestra. To by byl incest. Manželka bratra matky může. Když emigrovala sestřenice, tak za mnou přišla se vyplakat, protože ta bestie jí řekla, že jsme spolu měli pohlavní styk. Teta byla opilá, najednou mne kouřila a svlékala a tak jsem jí musel utěšit. Byl jsem ve formě tak jsem jí těšil celou noc. Ráno odjela taxíkem a tečka. Mámě, ani strejdovi, ani muk.

Návštěvník (So, 7. 8. 2021 - 13:08)

Navštívila nás o čtyři roky starší sestřenice. Neměl jsem o ní zájem, protože byla nafoukaná a dávala mi moc najevo, že ona je dospělá a já kluk. Povídala si s maminkou, ale ta měla nějakou práci a poslala jí za mnou, zrovna v okamžiku, kdy jsem onanoval. Sestřenice mi řekla, že to na mě nepoví, když jí vylížu kundu. Co mi zbývalo. Sundala si kalhotky roztáhla nohy, narvala si mou hlavu do rozkroku a já jel, dokud neřekla, že už má dost. Máma stála za dveřmi a trnula, že zasunu a budeme kopulovat. Když se k ní sestřenice vtátila, nedala vůbec nic najevo a pokračovaly v srdečném hovoru. Samozřejmě ani mě nic neřekla, až po letech. Bylo toho mnohem víc.

Eva (So, 7. 8. 2021 - 13:08)

A pokračovali jste se sestřenicí, když už jste se tak sblížili?

Návštěvník (So, 7. 8. 2021 - 14:08)

V žádném případě. Byla to hrozná mrcha. Ono to mělo ještě dohru. Když jsem jí chlácholil žabku, tak jsem se udělal. Vzala mé semeno a ukázala ho mámě, že jsem se před ni honil a že to nepoví, když jí dá peníze. Máma se jen zasmála a řekla, že ona je v horší pozici, když svedla nezletilého k lízačce. Bylo domluveno, jakoby se nic nestalo. Pak se vdala, do roka byl rozvod, protože zahýbala. Nakonec s nějakým picákem emigrovala a nadobro zmizela. Později jsem měl románek s její pěknou maminkou, ale to je jiný příběh.

Návštěvník (Út, 3. 8. 2021 - 16:08)

Honím téměř denně, a nechávám to v posteli, máma si toho je určitě vědoma, ale myslím že toho nijak nevyužívá, u ní je to asi bez sebemenší reakce

Návštěvník (So, 7. 8. 2021 - 00:08)

To si myslíš ty. Mámy ví o svých synech úplně všechno. Nechci tě deprimovat, ale když mi moje v dospělosti vyprávěla, co všechno jsem vyváděl, tak jsem valil oči. Mámy jen zachovávají dekórum matky, aby své děti nevyděsily, ale jinak vše ví.

Eva (So, 7. 8. 2021 - 12:08)

Například, co věděla?

Natka (Út, 3. 8. 2021 - 07:08)

Syn začal onanovat asi před rokem a musím přiznat, že také vím jaké jsou jeho spermie. Jsem nějakou dobu sama a tak aspoň tak si trochu užívám . Co trochu, řekla bych že i dost. Úplně na to čekám, vím, že než vstane tak ejakuluje a každé ráno pro sebe jeho semeno využiji.

Máma (Út, 3. 8. 2021 - 05:08)

Promiň Gábi. Jsi hodná, že mluvíš za druhý, protože přesně víš, jak to dělají, stejně jako ty. Když jsem byla malá, moje maminka vyžadovala po bratrovi, aby semenil do sklínky, jednak aby nenadělal a pak to pila na zdraví a krásu. Jak řikala. Já to vyžeduji od syna úplně stejně a nemám s tím problém.

Gábi (Po, 2. 8. 2021 - 21:08)

Čtu to tady a ty chceš za každou cenu nechávat spermie tak, aby je máma viděla. A do skleničky, jak zde někdo píše, to je úplně nejhorší. Ta naprostá většina matek se nejvíc vzruší, když mohou semeno objevovat, pátrat po něm. A né aby ho měli, jak se říká, na talíři.

Návštěvka (Po, 2. 8. 2021 - 17:08)

Když měl starší syn kolem deseti let tak jsem ho začala víc sledovat a netrvalo dlouho a na prádle měl semeno po polucích. U mladšího to bylo to samé. Ten snad ani poluce neměl, myslím, že začal hned s onanií. Teď hlavně u mladšího využívám jeho semeno pro sebe. Dělá to tak nemálo matek. A není v tom nic úchylného.

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 17:08)

Takže myslíš, že kdybych se vystříkal na nějaké viditelné místo a ona to pak tam viděla, že by se jí to líbilo?

Návštěvka (Po, 2. 8. 2021 - 17:08)

Pokud jsi puberťák, tak tvoje máma moc dobře ví kde mohou spermie být. Každá se dívá prvně do postele, prohlíží spodní prádlo syna. Takže je nedávej na viditelné místo. Pro hodně matek je vzrušující, najít vůbec semeno syna. Tak ví, že kluk je v pořádku. Matka tvoje semeno najde vždycky, protože ví, kde ho hledat. Ve většině případů se jí to bude líbit. A nemusí v tom být až zas tak sexuální podtext.

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 17:08)

Tak v posteli mívam hodně semene a taky na spodnim prádle, ale to je vše zaschlé, jestli by pro ni nebylo dobré nechat čerstvou dávku

Návštěvka (Po, 2. 8. 2021 - 18:08)

Přesně vím, kdy se u mladšího syna mohu dočkat semene a to prakticky hned po jeho ejakulaci. Teď o prázdninách je v posteli celé dopoledne a vstává většinou poté, co si ten svůj ocas vyhonil. Matkám prostě nic neunikne.

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 18:08)

Nejsem si jistý, jestli máma ví, kdy si honím, proto bych ji nechal třeba teď než se vratí čerstvou dávku na sedačce

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 20:08)

Máma ví všechno. Na to se spolehni. Semeno nastříkej do hrnku nebo skleničky, které používá a nech to tak, aby se všimla. Okamžitě pozná co to je. A pak sleduj co s tím udělá.

Reklama

Přidat komentář