Reklama

Muži v dámském prádle.

Valerie (St, 16. 6. 2021 - 06:06)

A nemohl by si me poslat nejaky odkaz kde se daji koupit

Návštěvník (St, 16. 6. 2021 - 21:06)

Odkadz nemam to mi kupila manzelka k narodeninam

Valerie (Út, 15. 6. 2021 - 10:06)

Prosim o radu cim vycpat podprsenku aby to vypadalo prirozene

Valerie (Út, 15. 6. 2021 - 10:06)

Prosim o radu cim vycpat podprsenku aby to vypadalo prirozene

Jenda (Ne, 27. 6. 2021 - 18:06)

Ty neumíš používat internet? musíš tady dělat ze sebe uchyla

pepeff (Út, 15. 6. 2021 - 07:06)

moc rád nosím dam spod prádelko xxxl kalhotek podprsenku košilku punčosky krajky volánky mašičky vše vicpu podnaskama je to měké super a je mě vtom krásné tel-728 2385 330 sms jo

Návštěvník (Út, 15. 6. 2021 - 04:06)

Prosim poradte ako schovat penis niektore krasne pradlo sa neda nosit dakujem

Janka (Ne, 13. 6. 2021 - 06:06)

Ake spodne pradlo nosite?moj najviac tanga a francuzke a tomu pekne oblecenie ked ma oblecene vsetko damske tak som stale nadrzana

Www (Ne, 13. 6. 2021 - 11:06)

Spodne pradla len damske ine ani nemam.mam dobru zenu ktorej to nevadi .takze v pohode.nosime rovnake nohavicky len ja L. a moja zena S.

Miki (Ne, 13. 6. 2021 - 08:06)

Dobre ranko Janka,
ani sa Ti necudujem, ale tanga pre muza?! Poznam lepsi a pohodlnejsie nohavicky. Boh vie preco skoncila Trikota Vrbove, taky spickovy podnik. Zeny sice frfnaly, ze chcu bavlnene nohavicky, ale tyto trikotinove boly vecne, po vecernom preprani boly rano suche a vyzeraly uzasne. Aj ja si obliekam damsku bielizen a som spokojny a klude. Prajem krasnu nedelu. M

Janka (Ne, 13. 6. 2021 - 12:06)

Proste pacia sa mu tanga ale mne sa najviac pacia francuzke nohavicky pekne cipkovane to je nanom najkrajsie

Návštěvník (Čt, 10. 6. 2021 - 07:06)

Som muz ale chcem mat vaginu dostat nieco kupit co zakrije penis? 15rokov nosim damsku bielizen a bez vaginy je to nanic

Návštěvník (Út, 8. 6. 2021 - 19:06)

Ja som mal dnes pocas bicyklovania na sebe damske leginy a damske plavky a do analu mi dala manzelka tampon bolo to super

Návštěvník (Út, 21. 12. 2021 - 07:12)

Kdyby na mě syn šáhnul, dostane takovou do koulí, že bude celej modrej. Pak bych mu na něj nasadila manželovo vibrátor a nechala ho puštěnej tak dlouho, až by úplně vytek. Oni by ho choutky přešly.

Láďa (Út, 8. 6. 2021 - 04:06)

Já nejraději nosím dámské jednodílné plavky s nohavičkama nebo body (nosim stále pod oblečenim nebo na spaní) a rolák bez rukávu, elasťáky nebo punčochy.

Valerie (Po, 7. 6. 2021 - 12:06)

Celi viken sem se opaloval v bikynach byla to parada

Jirka (Čt, 3. 6. 2021 - 16:06)

Leginy jsou fajn mít na sobě

Valerie (Po, 31. 5. 2021 - 10:05)

Mel bych skromny dotaz vycpavate si nekdo podprsenku co je k tomu nejvhodnejsi daji se koupit nejake vycpavky dekuji predem za odpovedi

Eliška (St, 26. 5. 2021 - 09:05)

Miluji ten pocit když se připravuji na to jít ven. Moje příprava obnáší že se vykoupu pěkně v pěne při svíčkách potom se pěkně namažu krásným voňavým damským krémem než to zaschne tak si nalakuji nehty přitom si dám kávu a poslouchám u toho hudbu z kabaretů potom si vezmu spodní prádlo pak si zapalím cigaretu na špičce vezmu si už paruku a saténový župánek a růžové plyšové pantofle na klínku se sklenkou si sednu na balkón a užívám si to když dopiji a dokouřím tak se krásně nalíčím obleknu si šaty s puntíky lesklé silonky lodičky na 10 cm podpatku svůj outfit doplním náušnicemi na klipsu a náhrdelníkem k tomu si většinou beru psaníčko a nebo kabelku přes rameno na řetízku v ní většinou mám rtěnku a takové ty věci co žena má mít v kabelce. Většinou před tímto vším ještě zajedu někam autem a klíče od svého bytu si schovám 5 km od bytu mám dvoje a dělám to tak že ty druhé si zabouchnu i od auta zůstávají v bytě a tím pádem jsem odkázaná na ty první co mám schované takže si pro ně dojdu je to krasný pocit.

J,subík (St, 19. 5. 2021 - 06:05)

Vcera me paní oblekla jako couru a na voditku me vzala na vychazku bylo to super nez me zacla nabyzet kolemdoucim muzum

Reklama

Přidat komentář