Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

Pavkol (Út, 5. 10. 2021 - 18:10)

a ještě jednoou děkuju moc Šárko tak hezky a otevřeně jako dneska už jsem si tu od září s nikým dlouho nepopovídal

Pavkol (Út, 5. 10. 2021 - 17:10)

nevím proč mě to napadlo ale já sám osobně používám výraz bobr. tak to by ses mi líbila protože holce s kterou chodím rád hladím záda a prdelku a dráždím bradavky a vzruší mě když ztvrdnou a dole se mi taky líbí víc zarostlé než holé tak děkuju že ti nevadila ani tato otázka. kdybych nevěděl že máš přítele zasložila by sis za ochotnou odpověď jak na ten záchod tak na tohle pusinku

Pavkol (Út, 5. 10. 2021 - 16:10)

no tak dobře ale přeci se holky kterou jsem nikdy neviděl nebudu ptát (i když je to normálnější než ta zvědavost na záchod) jak velký máš prsa a jestli si dole holá nebo jestli tam máš veverku :)?

Šárka (Út, 5. 10. 2021 - 16:10)

Koukám, žes mezitím položil i druhou otázku. Tak jsem se teď podívala do zrcadla, abych to co nejlíp popsala. Mám dvojky, nic moc. Přítel říká hrsťovky. Bradavky světlejší s širšími dvorci, skoro 5 cm. Jsou měkké, ztuhnou jen když je mi zima nebo při lechtání, když mi naskočí husí kůže. Dole holá nejsem, nemám to moc ráda. Víc se tam pak potím a pak to trochu škrábe. Udržuji si jen otvor kolem vagíny, aby to nepřekáželo. Výraz veverka jsem snad neslyšela. Znamená to zrzavou nebo nějakou speciální úpravu? Ale výrazy jsou různé, třeba to používáš jen s nějakou holkou. My třeba používáme výraz test prolíznutím. Jestli je moje úprava štěrbiny dostatečná, tak jazyk nemá zavadit o chlupy. Ale nesvěřuji se už moc? Nad pičkou to mám teď trochu delší, že se dá prstama udělat i malý copánek a drží. Legrační, co? Přítel mě má rád ale holou, takže dnes se nechám od něj oholit. Ale jen dole. Prolíznutí nebude potřeba. Nad tím to jen zkrátí, aby copánek už nešel udělat.

Pavkol (Út, 5. 10. 2021 - 16:10)

za to otázku se omlouvám ale asi jsem prve nepochopil jak to myslíš s tou intimitou proto jsem si myslel že otázka na ten záchod projde spíš než tento víše uvedený nevhodný příklad

Pavkol (Út, 5. 10. 2021 - 16:10)

anebo to řeknu jinak od doby kdy jsem jezdil na tábory (cca do 29) jsem měl jednu kamarádku která říkala místo na záchod jdu čůrat nebo jdu kakat (tehdy 25) a asi protože byla tak bezprostřední tak mi to příšlo normální a já zůstal takový dodnes i když už to je přes 15 let pryč proto jsem občas asi takový jaký jsem a asi si občas neuvědomím že někdo cizí kor tady na těchto doménách to nemusí vůbec pochopit a naopak mě právem odsoudí

Šárka (Út, 5. 10. 2021 - 16:10)

Předpokládám, že jsou to intimnější otázky, co mi chceš položit, než jak tomu říkám.

Pavkol (Út, 5. 10. 2021 - 15:10)

rozumím ponechat to náhodě

Pavkol (Út, 5. 10. 2021 - 13:10)

u mě je asi ten problém že mě zkazily patřičné časopisy a VHSka buhví jestli bych takhle nadšeně o tom hovořil až bych to doopravdy ve skutečnosti zažil už jsem byl mnohokrát blízko že jsem holku slyšel čůrat anebo v jednom pčípadě i viděl ale to jsem viděl jen ten zlatý déšť a ne zdroj z kterého to teče stalo se tak postupně v letech 2004 2009 2013 2014 a 2016 nevím jestli bych kdy by se mi povedlo to co v roce 2009 tedy ten zlatý déšť ale i s mindou na co bych koukal víc jestli na ten déšť nebo na toho bobra proto se čím dál víc smiřuju s tím že pokud o tom budu dál mluvit takhle familiérně jako tady že se mi to určitě nesplní. ale opakuju ten rok 2009 jsem to viděl ale bez zdroje a ty ostatní roky jen slyšel od té doby: a) jsem si buď netroufl b) se nenaskytla příležitost. a to mluvím jen o reálných kamarádkách a přítelkyních ne o těch žadoněních kterých jsem se za poslední 3/4rok dopustil tady a pak z toho cukl buď proto že se to mělo konat mimo prahu nebo že dotyčná nedala žádný pádný důkaz že je opravdu holka

Návštěvník (Út, 5. 10. 2021 - 14:10)

Asi to bude tím, že po tom tak prahneš. Já to považuji za běžnou tělesnou potřebu a vesele si čůráme s manželkou a od dětství jsem si to užíval s holčičkami a později i se ženami, přesto, že jsem o to zas tolik nestál.

Pavkol (Út, 5. 10. 2021 - 15:10)

ale asi máš pravdu protože např. v tom roce 2014 a 2016 se jednalo o kamarádku na vozíku a ta měla ještě jednoho kamaráda na vozíku (elektrickým) takže když jsem byl s nima tak jsem byl vlastně pasován do role asistenta takže když jsme byly v kavárně a ona si potřebovala odskočit tak jsem byl jediný kdo byl po ruce já jí zavezl na záchod ona si přesedla na mísu a já chtěl slušně odejít a nezneužívat situace ale ona prý zůstaň tu a drž vozík i když je zabržděnej tak se někdy rozjede takže by nebylo vhodné abys odcházel a co se nestalo. Nohy měla spastické takže nic nebylo vidět ale celé to čůrání bylo nádherně slyšet a od té doby se mé hříšné myšlenky asi prohloubily místo aby mi to stačilo no nebudu se opakovat asi sem to už někdy někde psal ale tobě děkuju za to že si mě v podstatě pochopil. Samozřejmě mě tu pochopily i další obě šárky libor noika šárka atd. ale asi jsem naivní alle pořád si myslím že je pořád lepší se svýma neřestma svěřit tady než abych některé ze svých příštích holek řekl na to že si potřebuje odskočit otázku jestli bych se nemohl dívat čímž bych jí na 99% určitě ztratil

Šárka (Út, 5. 10. 2021 - 15:10)

Určitě se tady svěř, to nic nestojí. Můžeš tu najít lidi, kteří tě aspoň částečně pochopí, nebo kteří jsou na tom podobně. Jedné z příštích holek to klidně můžeš říct, ale až poté, co s ní budeš souložit. To o hloubce intimity je podle mě pravda, jako s tím prděním. Až ji vylížeš, tak ti to možná nedovolí, ale to už jí kvůli tomu neztratíš. Pokud ti jde o ten zvuk a pohled, na internetu toho máš dost a umíš tam hledat líp než já. Mám taky dotaz: Vyhoníš si ho raději u těch videí, nebo u toho čtení a psaní tady?

Pavkol (Út, 5. 10. 2021 - 15:10)

ani jedno ani druhé muselo by to být něco co se mi nejen líbí ale co mě vzruší což se mi kromě reálných zážitků stalo naposledy u VHS kde se ženská sprchovala. proto jsem se tebe nebo té druhé šárky ptal na to kdy naposledy čůrala případně i to druhé ne proto abych se vzrušil ale abych zkusil jak je sdílná ale po tom co mi píšeš ty chápu že aby mi to někdo psal musí mě opravdu aspoň trochu znát a že to nemůžu chtít po někom imaginárním ale je pravda že u jedné mé ex mě jednou vzrušilo i to že jsem slyšel že je na záchodě (volali jsme simobilem a ona si ho vzala sebou, jestli to bylo při malé nebo při velké si už nepamatuju i když je to jenom dva roky, ale máš pravdu raději si ho honím u videí normálních než těhle nekonvenčních třeba sprcha nebo lesbi show. pochopil jsem tvojí otázku dobře?

Šárka (Út, 5. 10. 2021 - 16:10)

Já myslím, že jo, takhle mi to stačí. Jsou lidi, které víc vzruší představy při čtení, ale bývají to spíš holky. Ty se spíš dají zlákat na řeči a nechají rozvinout svou fantazii. U videa tolik fantazie není třeba, tam je to lehčí.

Pavkol (Út, 5. 10. 2021 - 16:10)

a mohla by si mi teda vyjímečně pro dnešek odpovědět na jednou hodně důvěrnou a intimní otázku? resp chtěl bych být na něco zvědavý a chtěl bych abys mi odpověděla pokud budeš chtít mluvit jen o jedné z těch dvou věcí na kterou se chci zeptat pochopím to ale rád bych se tě na to zeptal. Můžu?

Šárka (Út, 5. 10. 2021 - 16:10)

Nikdo ti za otázku hlavu neutrhne, neznáme se, svou identitu nehodláme prozrazovat. Když to nebude otázka, kde bydlím, jaký mám telefon apod., tak ti zkusím odpovědět. I kdyby to bylo nevím jak úchylné, na všechno by člověk měl mít názor a být schopen ho sdělit. Nestyď je, od toho je toto fórum. Jsou lidi, kteří se nestydí to narušovat nadávkami nebo blbými komentáři do všech diskusí. Ti mi vadí víc.

Pavkol (Út, 5. 10. 2021 - 16:10)

tak když ti nevadilo to s tím čůráním (pokud nejsi ta druhá šárka) tak kdy si byla naposledy kakat. k životu a aby člověku nebylo špatně nebo ho něco nebolelo přece patří obojí a je to důležité. :)

Šárka (Út, 5. 10. 2021 - 16:10)

Málem jsem přehlédla otázku, jak se diskuse přelila na další stránku. To ses mě už ptal, ale nepokládala jsem to za důležité, že bys to chtěl opravdu vědět. Zvlášť jestli to měl být test, jak jsem sdílná. Máš pravdu, že jsem asi neodpověděla. Já chodím celkem pravidelně, včera jsem byla víckrát, protože piju nějaký detoxikační čaj, který mě trochu prohání. Až mě z toho pálila řiť, musela jsem se utírat opatrně. Naposled něco před jedenáctou večer před spaním. Během noci a dnes už ne.

Pavkol (Út, 5. 10. 2021 - 16:10)

děkuju moc za pochopení a na to s tím tělem opravdu odpovídat nemusíš jenom jsem nepochopil jak to ty myslíš s tou mírou intimity

Šárka (Út, 5. 10. 2021 - 17:10)

S tou mírou intimity jsem to myslela tak, že jsou věci intimní málo, některé víc. Čím bližší máte vztah, tím intimnější věci si můžete dovolit. Přibližně v pořadí: líbání, mazlení, osahávání, prstění, , lízání, soulož, prdění, čurání, kakání. To prdění jsem uvedla jen v kontextu předchozích příspěvků, to není povinné, ani nic dalšího. Když něco přeskočíš, nemusí ti být odpuštěno. Když si před holkou naschvál prdneš dřív, než's s ní souložil, bude to brát jako urážku. Stejně tak, když ji požádáš, aby se před tebou vyčurala, když's ji ještě ani nepolíbil. Jestli's ji už aspoň lízal, tak ti to odpustí, pokud je k souloži svolná a máš její sympatie. Stačí to tak? Je to jen můj názor.

Reklama

Přidat komentář