Reklama

Zasunutí prstu do zadku

martin (Po, 23. 10. 2017 - 11:10)

myslíte si pánové,že...me to je prijemny jestli ostatnim netusim

Bivoj (St, 26. 7. 2017 - 17:07)

Muj manzel ma pri me falci...Jó takovej paleček dokáže divy:)

Raduš (St, 26. 7. 2017 - 12:07)

Muj manzel ma pri me falci velice rad, kdyz mu prstikam drazdim prostatu. A i opacne, kdyz mi to dela zezadu, tak mi zasune prstik do analku.

Engolado (Ne, 9. 7. 2017 - 13:07)

Zdravim chci se zeptat pritelkyne to dela pokazde kdyz se milujeme a pokazde je to fajn nemuze neco stat z konecnikem ?

Jezinka (So, 24. 6. 2017 - 15:06)

Je pro muže vzrušující...Smolíčku pacholíčku, otevři vrátka, jenom dva prstíčky ti tam strčíme, trochu se ohřejeme a hned zas půjdeme!

Micka (Pá, 23. 6. 2017 - 18:06)

Koukám, že sem dlouho nikdo nic nenapsal. Ale jakkoli tohle téma vypadá pro neznalý osoby blbě, kdo vyzkoušel, nedá na to dopustit. Úžasnýýý!!!

Lenka (Čt, 9. 3. 2017 - 10:03)

Ahoj všem, pánům se to z vlastní zkušenosti velice líbí. Masáž prostaty je pro pány vždy velice vzrušující. Zaručený způsob jak může uspokojit rychle. mám pocit že pak mají i silnejsi orgazmy, větší vystrik semena. I když to Samozdrejme závisí od toho, kdy naposledy semenil :)

Petr P (Čt, 2. 3. 2017 - 18:03)

Jo, je to dobré. Jeden prstík stačí. Lízání je něco jiného, i když se zadek umeje, nemusí se někomu chtít, nenutil bych do toho holku, jen kdyby sama chtěla, ale prstík se umeje a není problém - člověk může mít připravené u postele vlhké ubrousky. Čekat, že se prst nikdy neumaže je trochu naivní.

Mirek (So, 24. 3. 2018 - 17:03)

Někde jsem četl, že na zadek jen jeden,ale do jeskyňky i dva.

René křupal (So, 24. 3. 2018 - 16:03)

Sem chlap a Skusil jsem si tam strčit tři prsty a pohoda

Ivanhoi (Čt, 16. 2. 2017 - 00:02)

Král artuš se svojí družinou takhle prý obšťasťňovali ctnostnou Miriam,ale nebyl to snad Robin Hood který tuto praktiku objevil pro středověk a nebyl by to arnold schwvarzeneger,který by to neposunul dál,protože přišel na to,že tam je sval,který by mohl být rozdílový v Mistr Universe a vždy to ocenil nějaký rozhodce.

Lina (Út, 14. 2. 2017 - 13:02)

víte jak se z konečníku stane nekonečník?

jaja (Po, 13. 2. 2017 - 22:02)

říká se , běž do prdele , si v prdeli , strč si to do prdele , atd.. Tak nevím , chudák konečník

oprava (St, 4. 1. 2017 - 15:01)

já nemám kam prsty strkat, jsem ztracený...
Omlouvám se asi jsem tam ty prsty měl taky!

(__.__) (St, 4. 1. 2017 - 15:01)

Jó a můžete si při tom zpívat písničku našeho mládí:
Měl jsem dva prsty v prdeli zastrčený,
někdo mě tu prdel ukrat,
já nemám kam prsty, jsem ztracený!

A zpívá se to na melodii: Šel jsem za noci álejí jabloňovou

V restauraci (St, 4. 1. 2017 - 13:01)

si host objedná polévku. Číšník mu ji přinese a má v ní strčený palec. Host se diví, proč. Číšník: "Mám v tom palci revma a doktor mně doporučil jej mít v teple". Host: "To jste si jej mohl rovnou strčit do prdele!" Číšník: "A kde myslíte, že jsem ho měl, než jsem vám přinesl tu polívku?"

Honza (St, 4. 1. 2017 - 12:01)

Na internetě je článek, v kerym se tvrdí, že každej prst, kerej si člověk strčí do prdele, muže pomoct vod ňákýho zdravotního problému.

Palec v prdeli je prej proti dušnosti, hukazovák je proti průjmu, prostředník je proti nevolnosti a nespavosti, prsteník proti zácpě a malík proti migréně.

Ale dycky ten prst musí bejt v prdeli aspoň minutu.

A pak tam někdo do diskuze napsal, že když si zlomíte prst, tak si ho taky mužete strčit do prdele. Prst se narovná, rána se zacelí a článek doroste. Akurát je tam nevýhoda, že byste ten prst museli mít v prdeli aspoň půl roku, což neni moc komfortní.

pepa (St, 4. 1. 2017 - 01:01)

S.-souhlas.mate pravdu mne se to taky lybi moc

Darča (Ne, 25. 9. 2016 - 16:09)

Nesebevědomý...A co vlastně chceš dát k soudu?

Ivanka (Ne, 25. 9. 2016 - 16:09)

Nesebevědomý nesoběstačný chlap ,nikdy nemá chybu,vadu,vše udělal nejlíp a přitom se takhle sebeobjevuje,je tohle normální?Mám s ním dál žít!Je bohatý,ale dá se to dát k soudu?!

Reklama

Přidat komentář