Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

Pulec (Čt, 7. 10. 2021 - 04:10)

Dobré ráno šáry tak jak si jse vyspinkala a co pak pipinka po holení už je to lepší a co pak jaká byla cesta naosrto domu

Šárka (Čt, 7. 10. 2021 - 08:10)

Ahoj Pulče. Vyspinkala jsem se dobře, šla jsem spát zase v 11. Kundička už je úplně v pohodě. Ale včera v sauně mě to v bazénu strašně studilo. Ale jen mezi nohama. Nevím, možná ty chloupky normálně taky chrání před studenou vodou. Ale spíš to byl ještě zbytek z té mentolové masti, protože když jsem pak ležela na lehátku, tak to pořád ještě studilo taky, i když jsem si ji zkoušela zahřát rukou. Ale ta byla studená taky, tak jsem ji nechala vyvětrat. Cesta v pohodě, je to pěkný pocit, protože je mezi půlkama i mezi nohama cítit víc čerstvého vzduchu. Sice v sukni to protahuje víc, ale v kalhotách je to taky fajn. Přítel ještě leží v posteli, ale já se musím chystat k odchodu. Trochu jsem ho večer unavila.

Pavkol (St, 6. 10. 2021 - 14:10)

já bych taky jindy reagoval jinak ale prostě nejsem nějak psychicky ani fyzicky v pohodě tak sem zatím radši nelezu ale ať si ten kdo si říká hurá nemyslí že jsem to vzdal úplně

Návštěvník (St, 6. 10. 2021 - 08:10)

taky se divím že jsem se na to už dávno v zvysoka nevysral když pro mě máte akorát nadávky

Pavkol (St, 6. 10. 2021 - 08:10)

nemusím to nutně mít ale že těm klepům těch kteří mně nemaj rádi věříš

Nikola (St, 6. 10. 2021 - 09:10)

To je fakt. Ano.

Nikola (St, 6. 10. 2021 - 08:10)

Chčiju za chvilku

Pavkol (St, 6. 10. 2021 - 08:10)

to je dobře že půjdeš čůrat třeba se i vykadíš

Nikola (St, 6. 10. 2021 - 08:10)

Po tom,co jsem se o tobě dověděla,tak pro tebe nikdy,zmiz!

Pulec (St, 6. 10. 2021 - 08:10)

Ahoj Nikol a co pak bylo toho hodně nebo málo

Návštěvník (Út, 5. 10. 2021 - 20:10)

Tady je tolik novátorů, zlepšovatelů a vynálezců, že by se jeden i posral.

vášek (Út, 5. 10. 2021 - 20:10)

curat s rukama za zady? to si pocuraj boty. A jak jste curaly vy holky?

BoBan (Út, 5. 10. 2021 - 20:10)

Proč lidí už nebaví šukat a vymýšlejí takový kraviny?

Pavkol (Út, 5. 10. 2021 - 18:10)

a ještě jednoou děkuju moc Šárko tak hezky a otevřeně jako dneska už jsem si tu od září s nikým dlouho nepopovídal

Pavkol (Út, 5. 10. 2021 - 17:10)

nevím proč mě to napadlo ale já sám osobně používám výraz bobr. tak to by ses mi líbila protože holce s kterou chodím rád hladím záda a prdelku a dráždím bradavky a vzruší mě když ztvrdnou a dole se mi taky líbí víc zarostlé než holé tak děkuju že ti nevadila ani tato otázka. kdybych nevěděl že máš přítele zasložila by sis za ochotnou odpověď jak na ten záchod tak na tohle pusinku

Pavkol (Út, 5. 10. 2021 - 16:10)

no tak dobře ale přeci se holky kterou jsem nikdy neviděl nebudu ptát (i když je to normálnější než ta zvědavost na záchod) jak velký máš prsa a jestli si dole holá nebo jestli tam máš veverku :)?

Šárka (Út, 5. 10. 2021 - 16:10)

Koukám, žes mezitím položil i druhou otázku. Tak jsem se teď podívala do zrcadla, abych to co nejlíp popsala. Mám dvojky, nic moc. Přítel říká hrsťovky. Bradavky světlejší s širšími dvorci, skoro 5 cm. Jsou měkké, ztuhnou jen když je mi zima nebo při lechtání, když mi naskočí husí kůže. Dole holá nejsem, nemám to moc ráda. Víc se tam pak potím a pak to trochu škrábe. Udržuji si jen otvor kolem vagíny, aby to nepřekáželo. Výraz veverka jsem snad neslyšela. Znamená to zrzavou nebo nějakou speciální úpravu? Ale výrazy jsou různé, třeba to používáš jen s nějakou holkou. My třeba používáme výraz test prolíznutím. Jestli je moje úprava štěrbiny dostatečná, tak jazyk nemá zavadit o chlupy. Ale nesvěřuji se už moc? Nad pičkou to mám teď trochu delší, že se dá prstama udělat i malý copánek a drží. Legrační, co? Přítel mě má rád ale holou, takže dnes se nechám od něj oholit. Ale jen dole. Prolíznutí nebude potřeba. Nad tím to jen zkrátí, aby copánek už nešel udělat.

Pavkol (Út, 5. 10. 2021 - 16:10)

za to otázku se omlouvám ale asi jsem prve nepochopil jak to myslíš s tou intimitou proto jsem si myslel že otázka na ten záchod projde spíš než tento víše uvedený nevhodný příklad

Pavkol (Út, 5. 10. 2021 - 16:10)

anebo to řeknu jinak od doby kdy jsem jezdil na tábory (cca do 29) jsem měl jednu kamarádku která říkala místo na záchod jdu čůrat nebo jdu kakat (tehdy 25) a asi protože byla tak bezprostřední tak mi to příšlo normální a já zůstal takový dodnes i když už to je přes 15 let pryč proto jsem občas asi takový jaký jsem a asi si občas neuvědomím že někdo cizí kor tady na těchto doménách to nemusí vůbec pochopit a naopak mě právem odsoudí

Šárka (Út, 5. 10. 2021 - 16:10)

Předpokládám, že jsou to intimnější otázky, co mi chceš položit, než jak tomu říkám.

Reklama

Přidat komentář