Reklama

Gamblerství

Návštěvník (St, 7. 7. 2021 - 08:07)

Luboši že ty budeš nejspíš doktor, děsný kecka? V noci hraješ a ,dopoledne se vyspíš, odpoledne ordinuješ prášky. Jsi na to málem kapnul . Musím tě zklamat žádnou závislost nemám.

Návštěvník (St, 7. 7. 2021 - 08:07)

A jestli chcete s tím něco dělat, tak vám pošku stránky na podporu abstinence od Gamblingu.

gambligstop (St, 7. 7. 2021 - 07:07)

toto www.gamblingstop.czweb.org

TIPSPORT (St, 7. 7. 2021 - 07:07)

KARVINÁ- ORLOVÁ TAM NESÁZEJTE!!!PŘÍJDETE O PENÍZE OKRADOU VÁS!

Kevin (Út, 6. 7. 2021 - 18:07)

Dnes 77. den bez gamblu.

Návštěvník (Po, 5. 7. 2021 - 15:07)

Koronavirus snížil ve Valašském Meziříčí kriminalitu...

Návštěvník (Po, 5. 7. 2021 - 15:07)

Hazard se tak Novotného bojí, že se Novotného ani nedotkl.

Kevin (Po, 5. 7. 2021 - 14:07)

Dnes 76. den bez gamblu.

Návštěvník (Po, 5. 7. 2021 - 06:07)

Hazard je metla lidstva, jako drogy alkohol a ODS Novotný.

Návštěvník (Po, 5. 7. 2021 - 06:07)

Léčba někdy může pomoci.

Klukv (Ne, 4. 7. 2021 - 23:07)

Dobrý večer. Podobný plán jsem již několikrát měl bohužel jsem ho nikdy nedokázal vydržet déle a vždy to nakonec porušil a zahrál si , nahlasledne jsem prohrál nějaký peníze které jsem pak chtěl zpět až sem prohrál ještě víc.

To že jsem našel tuto diskusi a pročetl jsem spoustu příběhu mi pomáhá v tom chápat ten problém který mám, a zabrzdit vše dřív než se dostanu do velkých problémů..
Snažím se vyrovnat se ztrátou peněz a říkám si že se prostě už nesmím trápit tím , co bylo ale musím mít radost z toho co je teď a to že nehraju a na to musím myslet každý den, kdy na mě přijdou podobné myšlenky

Návštěvník (Ne, 4. 7. 2021 - 20:07)

Klukv - a ty se drž plánu. To že jsi si ho udělal je za mě celkem dobrý znamení. Sám jsem měl x začatků "nehraní" a ty neuspesny měli společnýho jmenovatele.. jen jsem si myslel že prostě přestanu hrát a vše bude ok :)

Jen je často dobrý.. když tvoji nejblížší o tom vědí.. tohle tajení je takový.. jak to říc.. gamblerský? :)

Manželka G (Ne, 4. 7. 2021 - 19:07)

Zdravím všechny, už jsem dlouho nic nepsala. S bývalým manželem jsme rozvedení.
Tenkrát to bylo tak, že mi u piva, pár týdnů před svatbou řekl, že chce být ke mně upřímný. Že dřív hrál, teď už nehraje, že se nemusím bát, že už je z toho venku, sám si to uvědomil.. že mi to říká, abych to věděla a kdyby mi to náhodou někdo z jeho kamarádů řekl, tak ať to vím od něj.
Nebudu rozepisovat, jak to dopadlo. Hraní, lži, dluhy.. Jsme od sebe, máme dvě malé děti.
Před víc jak půl rokem jsem si našla přítele. Ví všechno, proč jsem se rozvedla, jaký to mělo průběh.
O víkendu mi přítel představil širší okruh svých kamarádů. Pak mi řekl večer u piva, že chce být ke mně upřímný a ať to slyším od něj, kdyby mi náhodou jeho kamarádi něco říkali. Že 3-4 roky hrál automaty, že si to sám uvědomil, že se nemusím bát, že je to už dlouho (10-15let).. V tu chvíli jsem si přišla jak ve špatném filmu. Úplně stejná slova jako tenkrát od bývalého manžela. Prostě deja vu a pro mě velké zklamání. Na jednu stranu chápu, že se mi to bál říct. Na druhou stranu si vybavuju, kolikrát jsem mluvila o hraní bývalého manžela a přítel nad tím kroutil hlavou, jak je to hrozné a nechápe myšlení hráčů. Ach jo.. tohle bych fakt nečekala

Tragik (Ne, 4. 7. 2021 - 20:07)

Ahoj.. můžu můj názor? tak uplně v pohodě to není. To asi víš.. říc ti to měl hned jak jsi mluvila o manželovi. Důležitý podlě mě je.. abys mu dala jasně najevo že tohle už máš zasebou. Jedna lež o penězích a pod.. jedna debilní sázka ze srandy... 100kč v automatu z hecu a končíme. Znova tím neprocházej.. víš jak to dopadne. Pokud si tohle uvědomí a přistoupí na to... a protože je gambler tak by měl vědět proč to tak je.. tak to může klapnout. Za ty léta jsem potkal tisíc gamblerů.. v různých stádiích. Ale taky par lidi co fungují.. neuhýbají a drží.

Manželka G (Ne, 4. 7. 2021 - 22:07)

Děkuji za reakci. Vím, že to není úplně v pohodě. Je to úplně stejná situace jako před lety. Jen tenkrát jsem o tom nic nevěděla. Teď se to opakuje s jiným člověkem a já už mám za sebou ten koloběh co k tomu patří. Říkám si, že bych byla blázen, kdybych do toho rizika šla dobrovolně znovu. Ale třeba to teď bude jiné. Jestli říká pravdu a je to fakt těch 10-15 let.. kdo ví.. Nejhorší je ta důvěra, nedůvěra v háji.

Kevin (Ne, 4. 7. 2021 - 18:07)

Dnes 75. den bez gamblu.

Kevin (So, 3. 7. 2021 - 09:07)

Včera 73. a dnes 74. den bez gamblu.

Klukv (So, 3. 7. 2021 - 13:07)

Gratuluju :) já dneska 4

Kevin (Ne, 4. 7. 2021 - 18:07)

Super, že ses do toho dal. :) Jedeme dál.

Klukv (Pá, 2. 7. 2021 - 20:07)

Ahoj. Teď to bude první víkend co jsem se definitivně rozhodl přestat hrát. Po prvních dnech kdy sem byl v ohromne depresi a smutku a chtělo se mi každou chvíli brečet se to teď nějak ustálilo, srovnal sem si finanční situaci a snažím se být prostě v pohodě a nevycitat si že jsem neskončil dřív. Protože na to jsem myslel hodně často.
Příští týden jdu na sraz anonymních gambleru a moc se tam těším.
Co vy?

Reklama

Přidat komentář