Reklama

kleceni deti v koute

Návštěvník (Čt, 24. 3. 2022 - 07:03)

A jsi také vyzutý, když klečíš? I úplně bosý?

Petr (Ne, 28. 11. 2021 - 15:11)

A jsi také vyzutý, když klečíš? I úplně bosý?

Sofie (Pá, 19. 11. 2021 - 13:11)

Moje mamka nás se ségrou, také trestá, že musíme klečet. Většinou klečíme v kuchyni a musíme mít ruce za zády. Výprask jsme ještě nedostaly, ale ségra je starší, vždy se zpouzí, že už je velká na klečení a mamka jí říká, že bude klečet klidně do 18, když se nebude chovat slušně.

Jolana (Čt, 18. 11. 2021 - 12:11)

Můj dvanáctiletý syn také začal děsně sprostě mluvit, což nás s manželem překvapilo, protože u nás se nikdy tak nemluvilo. Nejprv jsem ho několikrát upozornila, že tak mluvit nebude nebo, že za každé sprosté slovo bude půl hodiny klečet v koutě.
Nevydržel a začalo trestání, nejprve se hrozně divil, protože předtím nikdy klečet nemusel, ale párkrát šel klečet do kouta. Když to mělo jen tak o polovinu menší frekvenci používání sprostých slov, tak dostal další výhružku, že dostane tři rákoskou (kterou jsme si z tohoto důvodu udělali) a bude klečet s holým zadkem.
Stačilo jednou, musel se ohnout přes židli, stáhla jsem mu kalhoty a slipy pod kolena, dostal tři švihance tím prutem, že začal brečet a tak musel klečet hodinu v koutě. Mohu vám potvrdit a je to více něž rok, tak sprosté slovo alespoň před námi a sourozenci nevyslovil.

Veronika (Čt, 18. 11. 2021 - 19:11)

Když jsem chodila na základku, tak mi rodiče trestaly také za sprosté slovo jít klečet do předsíně před zrcadlo. Jednou se mamka domákla, že jsem kouřila, tak jsem se musela svléci jen do prádla, dostala jsem vařečkou přes kalhotky a jen v tom prádle jsem musela klečet asi dvě hodiny.

Návštěvník (St, 17. 11. 2021 - 22:11)

jak je (oblečenej) strčím ho pod studenou sprchu a dám mu 3-4minuty pod vodou , pak vyslíct, utřít a do postele (nahej) a opovaž se z té posele vylézt , to pak následuje vařeka a klečení 20minut.
Nikdy nezklamalo.

Jan (St, 17. 11. 2021 - 10:11)

Dal bych mu pořádně řemenem přes zadek, musel by si sundat spoďáry a dostal by na holou. A pak klečet do kouta, s nahatým zadkem, bez kalhot, bosky.

Návštěvník (Út, 16. 11. 2021 - 21:11)

Sprosté mluvení-bavili jste se s ním o tom? Jestli ano a on stejně neposlouchá, tak možná nějakou výchovnou (ale ne moc silnou, spíše symbolickou, aby to štíplo), možná to klečení v koutě, ale až po vymezení…
Ale zase možná leze do puberty, nevím, to by pak ještě více mluvil sprostě…
Odmlouvání-Na co přesně?

Moun (Út, 16. 11. 2021 - 19:11)

Jedenáctiletý syn-dali byste ho do kouta? Za odmlouvání, mluví sprostě…
Jestli ano, na jak dlouho?

89. člověk (Út, 16. 11. 2021 - 13:11)

My jsme také mimo město. U nás je hlavním trestem výprask, máme rákosku, ale nejsme krutí jako ostatní rodiče, kteří sem píšou (jsou-li to opravdu rodiče).
Jako malý kluk jsem dostával. Nyní takto trestám své děti (mimo školkové dcery). Nikdy, NIKDY, to nepřesáhlo počet patnácti ran! Většinou dostanou kolem pěti ran, sice to není úplně symbolicky, ale jelita po tom nemají.
Své děti s manželkou milujeme, ale včera synek dostal a manželka chtěla, abych se podíval, jestli ostatní rodiče dávají za podobně věci. Chce se mi z vás zvracet!

Horal (Po, 15. 11. 2021 - 21:11)

Já si myslím, že takhle kout je lepší, než třeba výprask. Synové takhle jednou za čas klečí. Přiznám se, že jsme s manželkou taková stará škola, bydlíme na vesnici.
Výprask teda starší už minulý rok zkusil, ale to bylo výjimečně.
Oni kluci někdy klečí, ale jindy i stojí, záleží, co udělali (rozdíl je nevynesený koš a velké zpoždění např. k večeři.

Iveta (Po, 15. 11. 2021 - 22:11)

Já jsem děti s manželem ještě netrestala klečením a ni stáním v koutě, přesto, že jsme to v dětství oba zažili a já dokonce musela klečet nahá a když mi bylo tak dvanáct a začala jsem nosit podprsenku, tak jsem mohla mít prádlo. Děti jsme již několikrát upozornili, že pokud něco provedou nebo neposlechnou, tak že půjdou klečet. Myslím, že je to rozumější trest, než je nějak zbít, jak to někteří rodičové dělají..

Návštěvník (Pá, 12. 11. 2021 - 01:11)

Sociálku na vás, jaký rodiče, takový děti. Proč jste děti vůbec chtěli ? Kdybych měla tu moc, tak takové tresty bych dala i vám.

Svatava (Ne, 14. 11. 2021 - 22:11)

Říkáte sociálku, já mám děti ráda a dlouho jsem se snažila vše řešit domluvou jenže jednou to pomohlo dvakrát ne. Když mi syn začal lhát, tak jsem ho vždy, když jsem zjistila, že lže, poslala klečet do kouta, aby měl čas přemýšlet. Za nějakou dobu se vše srovnalo a myslím si, že již máme upřímný vztah.

Kačka (Čt, 11. 11. 2021 - 09:11)

Moje mamka nás s bráchou trestá jedině, že musíme jít klečet do kouta. Mě ani tolik ne, ale brácha je starší, když něco provede, tak mu manka stáhne kalhoty a dostane rukou na holý zadek a stěmi staženými kalhotami musí klečet a já mu koukám na bimbíka.

Návštěvník (Čt, 11. 11. 2021 - 17:11)

Neboj, taky na tebe jednou dojde a on bude koukat na tvoji chloubu.

Milada (Pá, 5. 11. 2021 - 12:11)

Jednou jsem přišla na návštěvu ke své známé a v kuchyni na podlaze klečel úplně nahý její devatenáctiletý syn. Penis mu stál jak svíčka a ruce měl obě za hlavou. Zeptala jsem se co provedl. Markéta mi řekla že ho přistihla v koupelně jak očuchává její použité kalhotky a honí si při tom piňďoura. A že bude klečet tak dlouho dokud mu nezvadne.

xx (Pá, 12. 11. 2021 - 01:11)

Potrefená husa kejhá vždy nejvíc :-))

Roman (Čt, 4. 11. 2021 - 22:11)

Na těchto stránkách jsou různé názory výchovy a trestání dětí. Naše děti moc netrestáme a už vůbec ne stát nebo klečet v koutě. Přiznám se, že mě rodiče trestaly za každou hloupost a musel jsem klečet v koutě možná do 15 let a vím, že jsem se děsně styděl. Myslím, že trestání dětí je ve většině případů selhání rodičů. Já si udělám vždy čas a s dětmi si o problému pohovořit a snažíme se ho řešit. Pokud by rodiče místo trestání si s dětmi pohovořily, tak možná vyřeší to následné trestání.

Romana (Čt, 4. 11. 2021 - 23:11)

Dobrý den.
Mám 6dětí , 2-15 , holky 13 a12 my nechtějí pomáhat ani kdiž to není trest, raději utečou k babičce , která jim vše dovolý, tak je msím vždy donutit klečet násilím a vyhrožováním, pak púl hodiny spolupracují, kluk 15 si chce dát přihlášku na automechanika, jo není to maturita ale pro mně úspěch i tak, a holka kluk 2a6 ještě netrestám ale hlýdám si aby se nedostaly k alkuholu a cigaretám .Není to lehký , s jedním dítětem se to snadno říká .

Reklama

Přidat komentář