Reklama

cuckold z pohledu ženy

Návštěvník (Po, 26. 7. 2021 - 10:07)

Máš pravdu , nevěra není o cuckold . Cuckold je vědomé paroháčství . Dotyčného jeho ponížení sexuálně vzrušuje , zvláště pokud je fyzicky přítomen , případně zúčastněn .

Rudolf (Po, 26. 7. 2021 - 10:07)

Chci aby si užívala jak ten sex, tak i to, že mě tím ponižuje, ale jak jí to vysvětlit?

Návštěvník (Po, 26. 7. 2021 - 10:07)

Těžko ti radit , protože ty znáš svojí ženu . Můžeš ji zpracovávat postupně , nebo to na ní vybalit přímo . Jak se říká položit karty na stůl . Jak to dopadne uvidíš , ale když to nezkusíš , tak se to nedozvíš .

Rudolf (Po, 26. 7. 2021 - 10:07)

Přímo to nepřijala, postupně právě nevím jak.

Návštěvník (Po, 26. 7. 2021 - 10:07)

Tak zkus organizovat situace při kterých by se to mohlo uskutečnit . Alkohol , případně afrodiziaka také mohou sehrát roli . Ale ty jí znáš , tak bys to měl využít . Mě ten můj na večírku opil a po příjezdu domů přivázal , jeho kamarádi akorát taxíkem dorazili a za chvíli to bylo .

Rudolf (Po, 26. 7. 2021 - 10:07)

U nás je to obráceně, já jsem sub a ona trochu dom. takže doktovat by si měla ona.

Návštěvník (Po, 26. 7. 2021 - 11:07)

Když potřebuji vyřešit něco nepříjemného, nebo choulostivého, vždy se obracím na tchyni, protože to je "vrchní velitel". Její děti jí poslechnou na slovo a její rozhodnutí platí. Zkus s ní o vašem problému promluvit, třeba pomůže, už jen proto, že má svou dceru raději než tebe.

Návštěvník (Po, 26. 7. 2021 - 23:07)

Zasvěcovat tchyni do vztahu cuckold bych určitě nikomu nedoporučovala .

Rudolf (Út, 27. 7. 2021 - 07:07)

Zasvěcovat tchyni .... Souhlasím, ale jak to říct manželce, aby to přijala, aby neměla obavy, že budu žárlit?

Návštěvník (Út, 27. 7. 2021 - 07:07)

Pozvi důvěryhodného a zasvěceného kamaráda s dobrým vybavením, a ukecejte jí spolu.

Návštěvník (Pá, 25. 6. 2021 - 05:06)

Já taky každém z tvých slov souhlasím na 100%

Dana (Pá, 18. 6. 2021 - 20:06)

Jasně partner nebo manžel jako cuckold je fajn , ale jak byste reagovaly kdyby za Vámi přišel vlastní syn a chtě si o tom promluvit a poradit se.

Návštěvník (Út, 22. 6. 2021 - 22:06)

Tak bych to s ním probrala . Je to deviace a musí s tím žít . Takových je poměrně dost , ale málokdo s tím jde do diskuze .

Měkýš (So, 23. 7. 2022 - 11:07)

Všichni vztah s cuckoldem chválí. Pro ženu je to hodně vzrušující. Pro moji určitě. Je o 10 let mladší. Máme dvě krásné dcerky. Jednu jsem stačil splodit ještě já. Tu druhou ji již oplodnil milenec. Z nějakého důvodu jse ztratil schopnost ztopoření,jsem impotent. Samozřejmě zkouším léčení,ale bez výsledku. Zpočátku,nějakou dobu,manželce stačilo,když jsem ji udělal připínákem. Jenže pak mě postavila před hotovou věc a přivedla si milence,ženatého muže. Bezpodmínečně vyžadovala,abych byl u jejich souložení přítomný. Trpěl jsem jako pes a onanoval jak o závod. Rukou uspokojení dosáhnu v pohodě. I několikrát. Mám i abnormálně velký penis i varlata,ale k ničemu. Po nějakém čase jsem zjistil,že se mi to začíná líbit a asi jsem se stal cuckoldem. Dokonce jsem manželku vždy rozdráždil jazykem a milenci jsem následně zavedl ptáka do její mušličky. Když přišlo vyvrcholení,tiskl a masíroval jsem mu kulky o její ptdelku. To se opakovalo,až jednou manželka oznámila,že je těhotná. No a tak přišla na svět druhá holčička a já byl zase tatínek. Teď jí jsou dva roky, já jsem velmi poslušný cuckold,stále mi nrstojí a manželka chce ještě jedno dítě! Aby mně uchlácholila,vymyslela dábelský plán. Místo lízání před nimi onanuji a vystříkám,no spíš vypistím semeno na její mušličku. Za to musím kouřit partnerova ptáka a když je pevný,tak mu rukou pakovaně zasouvám žaluda do kundičky a vtlačuji tak část svého semene. Pak už je klasika. Oni souloží a já si vedle nich honím ptáka. Někdy se udělám i dvakrát. Kdyby mi stál,byl bych borec! Někdy to ale vydržím a když vidím,jak milenec stříká,jako by mi trochu ztuhnul pták. Milenec mi pak udělá protislužbu. Vzhledem k tomu,jak je manželka roztažená a promazaná, pomůže mi prsty zasunout ptáka až po koule a já pak opatrnými pohyby,spíše masírováním koulí o její prdelku, dosáhnu vyvrcholení. Několikrát se to jíž podařilo. Zvyšuje se mi tak šance, že přispěji k oplodnění. Nakonec se však ze mně stane zade cuckold a oběma musím olízat přirození. Trochu se děsím,jak se mi to líbí. Co kdybych se vyléčil. Předtím jsem také nebyl cuckold,ale vzhledem ke své "výbavě" pořádný bejk. Optavdu se může chlap stát cuckoldem až v průběhu života? Není to jen náhražka,která by pominula po uzdravení? Přemýšlím,jestli by se mi pak po těch vzrušujících okamžicích nedtýskalo. A co s milencem? Nechala by si nás manželka oba? Možná bude jednodušší zůstat impotent. Bude mi 45, tak co!

Standa (St, 12. 5. 2021 - 16:05)

Před časem jsem se zde svěřil,že jsem cuckold proti své vůli. Ve svých 40 jsem plně impotentní. Doufal jsem,že někdo poradí,ale nic. Svoje dilema jsem musel a musím řešit sám. Mám,řekl bych,velké přirození a k tomu opravdu abnormální kulky,jenže nemohu do manželky zasunout. Asi rok jsem zkoušel různé léky,metody a nic. Bylo evidentní,že manželka trpí. Tak mě přemluvila,že k nám do ložnice a za mé přítomnosti přivede milence. Ona má problém vyřešený,ale já při jejich milování trpím žárlivostí,resp trpěl jsem. Vždy při tom masturbuji ,jenže moje semeno končí na mých stehnech,zatímco milenec stříká do manželky. Menší komplikace je také v tom,že manželce je sice teprve 30 , ale chce dítě. Bohužel zastává názor,že není kráva,aby si nechala semeno vstříknout nějakou trubičkou. Stále mě přesvědčuje,že je vlastně jedno,kdo jí oplodní,když se milujeme a já budu při tom. Pravdou je,že postupem času se mi jejich milování začíná líbit a těším se, když milenec(stále stejný a také ženatý) přijde. Již mi ani tak nevadí ta soulož,ale to jejich mazlení před a po. Jemu říká lásko, vymrdej mě do bezvědomí a mě ve stejnou chvíli, miláčku,klidně se dívej jak se možná stáváš tatínkem, ale pak nám přines něco k pití, to víš,je to vysilující. Musím ještě zapracovat,ale asi budu cuckold. I když a to je to mé dilema jsem se různě dočetl,že po kastraci bych manželce při milování ještě rád pomáhal a byl šťastný. Zatím neotěhotněla,ale již jsme se rozhodli,že když to bude toto léto možné, pojedeme všichni tři do Thajska. Mě tam legálněvykastrují a manželka s milencem bez výčitek začnou usilovně pracovat na našem děťátku. Já se pak nebudu moct stát otcem ani uměle a ona nebude mít výčitky,že umělé oplodnění odmítá. Při troše štěstí se budeme vracet a manželka bude těhotná a já eunuch. U nás totiž není kastrace legálně možná ani při mém postižení.Trochu mi těch mých ohromných koulí bude asi líto,ale k čemu mi jsou, když jejich obsah stejně končí v mém klíně a hlavně mě to zbaví žárlivosti. Jen nevím,jestli pak budu jen eunuch,nebo i cuckold.

Olda (Čt, 17. 6. 2021 - 17:06)

Prostě si najdeš ženskou, do které se tvé nadměrné mužství vejde. Takových je dost. A tím je celý tvůj "obrovský" problém vyřešen.
Jak bys asi vychovával dítě, když zjistí, že mámu v ložnici šuká "strejda"? A dítě má právní nárok znát kdo je jeho otcem. Zatím to u nás tak natvrdo není, ale v části EU už to tak je a k nám to jistě také dojde.

Návštěvník (Čt, 17. 6. 2021 - 22:06)

Pokud je impotentní , tak nedojde k erekci a do vaginy nezasune . Takže ani ta s velkou mu není nic platná . A každou mu bude šukat nějakej strejda .

Návštěvník (Út, 18. 5. 2021 - 00:05)

Když ti ufiknou kulky tak budeš eunuch a brzy i cuckold !!!

Pavel1 (St, 12. 5. 2021 - 17:05)

Neděláš dobře,co budeš dělat,když budeš vykastrovanej a manželka se rozhodne,že tě pošle do háje a bude chtít být s milencem nebo s někým jíným,takhle si vem,že můžeš mít pořád ještě ženskou,pak už budeš nadosmrti mrzák a manželka si bude užívat,pokud by tě měla ráda,tak se nechá oplodnit i uměle,ale evidentně se ti už začíná vysmívat. Impotentní si tím,že nemáš spermie? Protože píšeš,že semeno stříkáš

Dobrý den, cuckolding je jeden z nejkrásnější druhů vztahu vůbec, v kombinaci s ženskou dominancí vůbec ten nejkrásnější, dávající prostor plnému vyniknutí ženské božskosti. V cuckold vztahu jsem prožil nejhezčích 5 let mého života, bohužel tyto vztahy jsou někdy dost křehké, nezáleží jen na snaze dvou jedinců, ale hned tří a víc. Být cuckoldem, bylo proniknutí přímo do mého submisivního já.

Reklama

Přidat komentář