Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

Luboš (Ne, 3. 10. 2021 - 14:10)

Já nemám žádnou ženskou, tak si ho honím dost často a také v přírodě. Někdy se jdu projít a cítím, že bych si ho mohl vyhonit, někdy ji jen rozepnu poklopec, někdy si i stáhnu kalhoty a tenkrát jsem si k tomu klekl. Když sem se udělal a vyklepal jsem vše, tak jsem si natáhl kalhoty a šel dál. U lesa byla lavička, tak jsem ji na ni sedl a odpočíval. Šla okolo jedna známá a říká, mohu si přisednout , že ano. Rozpovídala se, že jaké mám pěkné nářadí, když jsem jí řekl, jak to může vědět, tak jen řekla, že celou dobu co jsem si ho honil, že na mě koukala. Hned, kdyby jsi chtěl, tak můžeme občas spolu. Tak se občas stane, že přijde a řekne potřebuji se uvolnit. Tak ji to udělám a potom chvilku počkáme a ona ho kouří a já ji lízám. Když většinou se udělám po druhé, řekne, tak jsem se uvolnila, až budu potřebovat, tak zase přijdu.

Návštěvník (Ne, 3. 10. 2021 - 14:10)

Luboši, ta paní je svobodná, vdaná nebo vdova, že chodí občas?

Luboš (Ne, 3. 10. 2021 - 14:10)

Ta paní je vdaná, ale doma jí to nějak nefunguje, protože ji manžel dost zahýbá, tak to potřebuje vyventilovat, aby mu to oplatila. Oni doma ani nesouloží.

Návštěvník (Ne, 3. 10. 2021 - 15:10)

Tohle mi udělala manželka, která se často opíjela. Vždycky chtěla šukat. Řekl jsem jí, že mne může kdykoli mít, pokud bude střízlivá. Ona se naštvala a pak se vracela z práce opilá a kolegy ošukaná. Mě zbyly jen oči pro pláč a ruce pro onanii. Takto se alkoholky neléčí.

Franta (Ne, 3. 10. 2021 - 17:10)

To nejsi sám, takových je vic. Doma se vymlouva stále, že nemůže že krvácí a přitom chodila šukat jinam. Tak mi taky nezbylo nic jiného, že onanovat.

Návštěvník (Ne, 3. 10. 2021 - 22:10)

Na tom je nejhorší to, že z tebe udělají viníka svých nevěr. "Vidíš, kdybys mne chtěl opilou, tak ti nikdy nezahnu". Ty jsi viník a ona je ta postižená tvojí vinou. Nevím jak si její milenci užívali, když se mnou byla hned hotová. Po pěti minutách měla naprosto vyčerpávající orgasmus, když byla střízlivá. Opilá vydržela víc, ale stejně míň než já.

Návštěvník (So, 2. 10. 2021 - 09:10)

No, nakonec to máma zachránila tím, že ti to v podstatě povolila. Mne by babička nepráskla proč taky...a máma to vždy přešla spíše omluvou než bitím. U nás se onanie za nemravnost nepovažovala. Dělali to všichni, i ta babička. Tak co?

Pavel (So, 2. 10. 2021 - 08:10)

Já si ho dost často honím v koupelně, jednou, tam vešla babička a já byl nahý a u umývadla jsem si ho honil. Jak otevřela dveře, tak to viděla v plné parádě, hned říká Pavlíku co to děláš. Okamžitě to šla říci mámě a ta vběhla do koupelny s vařečkou v ruce a dostal jsem na ten holý zadek, že jsem prase. Když jsem se oblékl a vysvětloval, že to ve škole ve třídě dělají všichni kluci, tak pak řekla, jsi už dospělý, tak si na to musím zvyknou, táta to dělá také.

Zuza (So, 2. 10. 2021 - 07:10)

Já se zase ráda podívám na onanii syna. Máme dost malý byt kde má svůj jakoby pokojík, ale upravila jsem jej tak, abych viděla vše co se tam děje. Je to vlastně šmírování, znám přesně doby kdy si to dělá a není dne,abych toho nevyužila. Nic tak vzrušujícího jako sledování syna při onanování jsem nezažila.

Návštěvnice (Ne, 3. 10. 2021 - 14:10)

Kolik je synovi? Děláš si to jistě taky, že?

Marie (So, 2. 10. 2021 - 07:10)

O takových náhodných přistiženích se nemluví. Vídávala jsem onanovat tátu, bratry, kamarády, syny, manžela, ale i dámskou společnost. Pokud to nedělali úmyslně a nepředváděli se, zůstalo to mezi námi. Pokud provokovali, záleželo na situaci a vztahu, tak jsem se k nim přidala i si zašukala a nebo jsem jim vynadala, v horších případech i žalovala. Pochopitelně, že synové byli tolerováni více, ale vždy jsem si chránila své pohlaví před přímými příbuznými. Nedostal mne ani táta, který o to moc stál. Ale z masturbací jsem aféry nedělala, vždyť i já jsem byla přistihována a taky mi hlavu neutrhli.

Lucka (So, 2. 10. 2021 - 05:10)

Ahoj všichni.
Už týden přemýšlím zda sem napsat, či ne.
Ale rozhodla jsem se že sem napíšu.
Vím že spousta z vás mi neuvěří, ale je to pravda.
Minulý týden jsem přišla ze školky o něco dřív, jelikož nám odpady 2 vyučující hodiny. Potichu jsem odemkla protože brácha marodil s angínou a nechtěla jsem ho vzbudit, kdyby spal. Šla jsem hned do kuchyně abych dala na micák 2 pizzy co jsem přinesla. Ale najednou jsem zůstala stát a nevěřícně jsem koukala do bráchova pokojíčku. Brácha tam ležel na nafukovací panně a šukal jí. Dvéře měl dokořán, protože nikdo doma ještě nebyl. Já v tu chvilku úplně zkameněla. Asi po
3-5 sekundách jsem se spamatovala a potichu jsem šla zpět ke dveřím. Otevřela jsem je a zavolala. To jsem já, brácho. Chceš pizzu a zabouchla jsem. Pak jsem pomalu šla do kuchyně a koukla jsem k němu do pokojíčku. On stál zádama k posteli a panna už tam nebyla. Otočil se, lehl si a rychle se přikryl. Ale i tak jsem si všimla, jak mu v kalhotech od pižama stojí. (ach)
Zastavila jsem u jeho dveří a povídám chceš kousek? A on že jo, ať mu 2 kousky dám na talíř.
No a tím chci říct, že jsem ho vyděla. Sice ne masturbovat, ale píchat nafukovací pannu.

Návštěvník (Pá, 1. 10. 2021 - 01:10)

V dětství na dovolené s rodiči sme s bráchancem honívali brka v kukuřici .

Návštěvník (St, 1. 12. 2021 - 06:12)

Mě jednou nachytala prodavačka v prevlekaci kabince. Začala křičet a vytáhla me za vlasy nahateho ven. Ostuda jak prase.

Návštěvník (St, 1. 12. 2021 - 05:12)

Mě jednou nachytala prodavačka v prevlekaci kabince. Začala křičet a vytáhla me za vlasy nahateho ven. Ostuda jak prase.

Gábina (Čt, 30. 9. 2021 - 11:09)

Když jsem doma sama, což je dosti často, manžel jezdí na služební cesty i několika denní, tak si dám lehátko na krytou terasu, kam je vidět jen od sousedů a odpočívám. Soused je většinou v práci nebo má otevřená okna pokud je doma. Když je hezky a soused je v práci jsem úplně svlečená a proč ne dělám si dobře. Někdy mastrubuji jen prsty jindy si přinesu robertka, to se stane, že u toho vzdychám. V létě, když jsem si taky děla dobře s tím, že je soused v práci si to užívám s robertkem za patřičného vzdychání, Když jsem byla hotová, tak pohlédnu na sousedovu terasu a vidím. Soused kouká mi přímo na kundičku a přitom má stažené trenky a honí si docela slušný chtíč. Já se otočila na bok a jen slyším. Teď již nemusíš, když ti to bylo celou dobu jedno. Jen jsem se mu omluvila, ale když jsme se navzájem viděli, tak se již neskrýváme. Před manželem je to zatím tajemství. Se sousedem, ale nic víc nemáme, jen se již neschováváme.

Návštěvník (Čt, 30. 9. 2021 - 13:09)

Je to tak. Když je přistižení poprvé, ještě se neví jak to ten druhý pochopí. U tebe to bylo jasné. Soused se přidal a byli jste na jedné lodi a pokračování už bylo snadné. Horší je, když pozorovatelka (v mém případě), nereaguje, nebo reaguje negativně. Pak nevím jak to dopadne. Většinou špatně. Muži jsou vůči ženám mnohem tolerantnější.

Gábina (Čt, 30. 9. 2021 - 14:09)

Jen si nemyslete, já jsem se taky hrozně styděla, když jsem ho viděla a nevěla jak bude reagovat, je fakt, že když honí je na jedné lodi, on tedy reagoval dost rychle. Jen jsem měla strach, aby se někde před jinými chlapy nepochlubyl, že mě viděl.
S tou tolerancí je to taky různé, ženy spíše dělají puritánky, ale jsou zvědavé více než muži a chuť masturbovat nebo souložit nají také víc neč muži. Soudím podle sebe a kamarádek.

Návštěvník (Čt, 30. 9. 2021 - 15:09)

Ženy své touhy a hříchy pečlivě tají a dbají na gloriolu počestnosti. Pak se jeden diví, když v nich bouchnou saze. Já jsem si vždy vybíral ty největší slušňačky. Když se odvázaly tak byly jak živelná pohroma. Výbuch nahromaděných vášní. Ty, které byly otevřenější, nebo vulgární, bývaly někdy až nudné.

Pavel1 (Čt, 30. 9. 2021 - 13:09)

Taky znám jednu Gábinu,hezké jméno a hezká paní a dělaly se s ní krásné věci,škoda,že to muselo skončit.

Reklama

Přidat komentář