Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Veronika (Čt, 5. 8. 2021 - 16:08)

Milý anonyme, proč řezat hlavu? Umíte vůbec číst a vůbec, jste zvyklý tu svojí i občas používat? Já psala o nefunkčních penisech, prostě když chlapovi nestojí a nemůže tedy ženu uspokojit, to jste asi tou svojí hlavou nepostřehl ☺ A proč taky řezat mužům funkční penisy, to by byla pro ženy velká škoda. Kdo by je potom dělal šťastnými? A věřte tomu, že žádný muž s nefunkčním kašpárkem ženu šťastnou neudělá. A když jsme u té hlavy ☺, tak kdyby měl někdo nefunkční hlavu, tak věřte tomu, že by se řezat nemusela, protože by nebyl živý ☺

Krakonoš (Čt, 5. 8. 2021 - 22:08)

Verunko, to už si zase utekla z psychiatrické léčebny? Nechceš si nechat zvýšit medikaci? Ulevilo by se ti.

Návštěvník (Čt, 5. 8. 2021 - 17:08)

Byla řeč o karcinomech mozku , ne o funkčnosti hlavy !

Jitka (So, 26. 6. 2021 - 15:06)

Jeď do Thajska a budeš li mít štěstí a peníze vše v Bankoku uvidíš, budeš li mít smůlu jako přítel, tak budeš ne divák, ale oběť!!!

Návštěvník (So, 26. 6. 2021 - 16:06)

To jsi tam jako nechala přítele vykastrovat ?

RITA (St, 16. 12. 2020 - 18:12)

Nehnevajte sa, opäť som vynechala prášky a píšem tu úchylné bludy. Všetci, čo máte úchylné predstavy, bežte na psychiatrii. Veľmi mi to pomohlo a iba, keď vynechám medikáciu, mám výpadky a úchylné predstavy. Odpusťte mi to.

Lenka (St, 16. 12. 2020 - 08:12)

Ahojky lidičky, ráda bych se informovala o té injekci s alkoholem. Má někdo skušenost, Fungujeto? Stačito jen jednou nebo se to aplikuje vyckrát díky za info

Eunuch pro Bohyni. (Pá, 18. 12. 2020 - 13:12)

Ahojky Leni kastrace alkoholem je na delší dobu tak na jeden rok vpichuji se 2ml 90% konzumního lihu do každého varlete tak 3 krát týdně a celkem tak sto krát ze začátku to je bolestivé ale pak déle už chcipou a scvrkávaji se ez z nich jsou hrozinky čurák se také rapidně zmenší občas se i postaví ale semeno už nestrika vytéká jen sliz jsem eunuchem už takhle pro Svou prekrásnou Bohyni už rok Má milence které tolerují a někdy se mohu dívat jak si to snima užívá a Já si u toho horním svého chcipáčka a tiše jim závidím párkrát My dala viagru a milostivě My dovolila ho zasunout do její nádherné kundičky takže občas i zasunu nesmírně Svojí MADAM miluji a ničeho nelituji když se Ti podaří získat nadvládu nad svým partnerem Leni a prosadit si milence a on to bude ochoten podstoupit ta jdi do toho je to úžasný jak pro Tebe tak proTvého budoucího eunuch a.

asdF (Pá, 18. 12. 2020 - 18:12)

Větší blábol jsem neslyšel, ale ano, funguje to, ale trošku jinak, než si pan dotyčný honílek představuje.

Doporučuji nastudovat si pravopis.

Lenka (Ne, 20. 12. 2020 - 14:12)

Ahojky asdF a jak to Teda funguje, dík za info

Ivo (Ne, 20. 12. 2020 - 22:12)

Injekce alkoholu funguje. Nestačí na to jedna dávka. Varle se scvrkává a další injekce jsou stále obtížnější, protože varle tvrdne, ale zase to už nebolí. Počáteční bolest lze utlumit prášky proti bolesti, nebo chlazením. Pak je možno žádat vyšetření u urologa a ten s velkou pravděpodobností nechá varlata odstranit pro podezření na možné zhoubné bujení. Ale i bez toho už varlata nefungují a atrofují. Také lze použít roztok CaCl (chlorid vápenatý). Tam stačí jedna injekce, která zničí buňky uvnitř varlete rychle. Info je na netu dostupné.

Lenka (Po, 21. 12. 2020 - 06:12)

Ahojky děkuji za info sice nejsem Iva ale to nevadí. A ten roztok CaCl se dá koupit kde, ráda bych to stihla do vánoc

Návštěvník (Po, 21. 12. 2020 - 07:12)

A na Sylvestra uz budes kvuli infekci vystavovat pohreb,to mi hlava nebere,asi spatna lecba na psychiatrii nebo zatim zadna,ale potrebna

Chocholoušek (St, 16. 12. 2020 - 18:12)

Co takhle navstivit psychiatra?

RITA (Ne, 13. 12. 2020 - 19:12)

Lacko keď že 2 až 3 x robím kastráciu na inom živočíšnom druhu ako sú muži, rada by som sa kastrácii muža zúčastnila ..!!

Jana (Út, 15. 12. 2020 - 13:12)

Ahoj Rito ráda bych tě pozvala na kastraci manžela. On stim souhlasí. Ráda budu mít někoho skušeného vedle sebe Jana. [email protected]

Chocholoušek (St, 16. 12. 2020 - 18:12)

Ty si rovnou zazadej o lobotomii DDD

Karel (St, 16. 12. 2020 - 01:12)

Taky bych se nechal vykastrovat z vašim manželem.Kastraci bych si zasloužil za to jak mam maly penis a nedokažu uspokojit žadnou ženu.Sloužit ženam a čistit je jazykem po sexu můžu i bez kulek.

Chocholoušek (St, 16. 12. 2020 - 18:12)

Kup si radeji pripinaci penis a bez navstivit odbornika pres dusevni problemy.

Chocholoušek (St, 16. 12. 2020 - 18:12)

Ty take mazej na psychiatrii.

Reklama

Přidat komentář