Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Laky (St, 17. 2. 2021 - 19:02)

Fajn nazor Veroniko.Musím s tebou souhlasit.Nedavno jsem měl v opilosti sex se ženou po čtyřicítce.Měla povisla prsa a vytahanou nechutnou kundu.Za střízliva bych se asi poblil.Takže musíte se mnou souhlasit že zeny z povislymi prsy by si je měli nechat odříznout.Lepsi žádná prsa než povadla.Kojit už nebudou tak je nepotřebuji.To same plati i o vagíně.Když je hnusna měla by být vyřiznuta nebo zášita.Když ma doma muž manželku s povislymi prsy a vytahanou kundou měly by být obě věci odstraněny a žena už nebude otravovat s hnusnym sexem , který dělá muž jen z povinnosti nebo z lítosti k manželce a muže se věnovat sexu s krásnými ženami.Doufam že se mnou souhlasíte.Mam na to stejný nazor,ale z opačného pohledu.

Veronika (St, 17. 2. 2021 - 20:02)

Milý pane Laky, očividně jste nepochopil, že já mluvím o funkčnosti a ne o estetice a to je velký rozdíl. Asi máte trošku problém s chápáním. Mně by třeba vůbec nevadilo, kdyby ho měl muž zahnutý nebo nějaký jiný nestandardní tvar, pokud by mu fungoval, tak jak má. A nevadilo by mně ani to, kdyby měl nějaká ta kila navíc, myslím tím, že by byl obézní, aby jste tentokrát pochopil. Vy se staráte pouze o vzhled a v tom případě je mně Vás líto.

Laky (St, 17. 2. 2021 - 21:02)

Pani veroniko.Vy nevíte že zakladem kvalitního oboustranného sexu je vzájemná přitažlivost a to znamená vzhled.A to je přesně ono.Vas manžel o vás nejevi zájem ,jen když je opilí a i tak nepodává žáden výkon.Na sex z ošklivou ženou se musí chlap opít nebo být totální ubožak.Neuvazovala jste že chyba může být na vaši straně? Že už ho davno nepritahujete jen si potřebuje vyprázdnit varlata.Zkuste mu dopřát krasnou sexy milenku a treba bude podávat super výkon.V tom případě je jasné že chyba je ve vašem vzhledu a amputaci pohlavních orgánů by jste mela absolvovat vy.A pokud nejste sobec a v tom případě je mi vás líto dopřejete manželovi milenku a nechate si amputovat prsa a vagínu.Zkuste tenhle experiment s mladou krásnou milenkou a uvidíte.Treba je chyba opravdu na vaši straně.

Nemo (St, 17. 2. 2021 - 17:02)

Žena ať si má svůj názor a ať si dělá co chce ... ale partnerství je o dobrovolnosti chtít s někým žít. Nikdo nikomu nepatří, to že se chlapovi nepostaví může a nemusí být jeho vina, nicméně nevidím jediný důvod proč někoho mrzačit. Třeba by s jinou ženou fungoval a byl šťastný.

Veronika (St, 17. 2. 2021 - 18:02)

Milý pane Nemo, naprosto s Vámi souhlasím v jedné věci. Pokud je u muže vše v pořádku a penis mu funguje dobře, není jediný důvod, aby se ho zbavoval a bylo by to v takovém případě opravdu mrzačení a byla by to velká škoda. Ale je plno mužů, u kterých to tak není a kteří trpí erektilní dysfunkcí a bohužel sex s nimi je spíše utrpení nebo snaha o zázrak v podobě hezkého sexuálního zážitku. Asi nečtete odborné články nebo statistiky, kolik mužů v dnešní době trpí těmito problémy a bohužel ve většině množství jsou tyto problémy težko léčitelné. Já mluvím o takových mužích. Nebo si myslíte, že když muž neudrží erekci nebo ji má slabou, že sex s takovým mužem může být pro nás ženy zážitkem, na který se můžou ženy těšit nebo po kterém dokonce touží? A možná se budete divit tomu, že se nejedná pouze o starší muže, ale i hodně mužů kolem 40 nebo i mladší mají v dnešní době s erekcí problémy. Víte, kdyby jste byl žena a měl partnera, který ve Vás párkrát zavrtá ne příliš tvrdým penisem, vystříká se, potom ho vytáhne, otočí se na bok a usne jako špalek, asi by Vás takový sex také nebavil a přál by jste si, aby ten sex s Vámi mít nemohl a měl jste od něho pokoj, i když ho jinak máte moc rád nebo ho milujete jako svého muže. V takovém případě by to mrzačení určitě nebylo, protože takový mužje už v podstatě mrzákem sám od sebe.

Bože, (St, 10. 2. 2021 - 12:02)

to je zase slet pohádkářů.

Jiří od Pardubic. (St, 10. 2. 2021 - 13:02)

Tak to nečti když tomu nevěříš Me takový stav vyhovuje a jsem rád ze jsme se k němu se Svou PANÍ za několik let propracovali a jsem Ji zato nesmírně vděčný a jsem rád když vidím jak Je nad míru spokojená a šťastná a Me ponižování od Mý překrásné Bohyně naplňuje láskou k NÍ.

Veronika (Út, 16. 2. 2021 - 16:02)

Pane Jiří od Pardubic, takové sklony jsem nikdy neměla a ani se mně ponižování nelíbí. Něco takového považuji za úchylku, která by se měla léčit. Já jsem to myslela úplně jinak, že když muž není schopen uspokojit svojí partnerku nebo jakoukoliv jinou ženu, neměl by mít vůbec možnost mít sex nebo příležitost souložit s ženou. Protože v takovém případě musí dojít k tomu, že ta žena je potom pouze zklamaná a pokud narazí na takových mužů více, může potom časem mít i psychické zábrany k sexu, protože se může stát to, že bude mít z dalšího sexuálního prožitku strach, že to dopadne zase špatně a opět bude neuspokojená a sexuálně zklamaná. A je jedno, čím je u muže špatný sexuální výkon zapříčiněný, jestli je to nějaká porucha erekce, že jí neudrží nebo má velmi slabou,nebo je to následek, stresu, nadměrného požívání alkoholu nebo nadměrného kouření, následek špatného stravovacího režimu, onemocměmí oběhového systému a podobně. Pokud to má dlouhodobější trvání a ten dotyčný nemá snahu s tím nic dělat, měl by být kastrovaný, aby již žádnou ženu nemohl v sexu zklamat. My ženy máme rády sex, který má šťávu a po kterém jsme naprosto uspokojené, o jiný zájem nemáme. A protože jsem zastánkyně názoru, že vykastrovaný muž již nepotřebuje ani penis, čůrat může docela pohodlně i v sedě, tak by mu měl být při kastraci rovnou odstraněn i penis. Takový je můj názor. Už žádná žena by z jejich tragikomického výkonu v posteli nemohla být nikdy zklamaná a prožívala by jen nádherný sex. A o tom to je ............

Psychiatr (St, 17. 2. 2021 - 08:02)

To jsem nevěděl, že v oddělení klecových lůžek máte přístup k internetu:DDD

Veronika (St, 17. 2. 2021 - 15:02)

Vážený pane Psychiatře, to mně chcete jako tvrdit, že se má automaticky každá žena těšit na ezáživný sex s nějakým ubožákem, který ji nedokáže obšťastnit? Ajako jen proto, že on je muž a ona žena, tk musí držet huhu a krok? Pokud to chcete tvrdit, tak na to oddělení klecových lůžek patříte rozhodě sám ☺ Žijeme v 21. století a přežitky ze středověku že žena může mít svůj názor, jen když jí to muž dovolí, ty už jsou opravdu dávno ty tam ☺ A myslíte si snad, že nějaká žena může toužit po ubohém sexu, z kterého vůbec nic nemá? Takoví ubožáci by opravdu neměli mít možnost nějakou ženu "obšťastňovat". Pokud chce nějaká žena tragikomedii, může si jí v dnešní době pustit na internetu ☺

:DDD (So, 13. 2. 2021 - 14:02)

Ten tvůj pravopis vždycky odhalí, že to píše pořád jedna a ta samá osoba. Raději si domluv doučování, ale nejdřív se obrať na psychiatra, než si opravdu ublížíš :DDD

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 14:02)

Ty už si blbej jenom tím pravopisem

Jiří od Pardubic. (St, 10. 2. 2021 - 15:02)

Ty jsi určitě dokonalý v pravopisu jsi nikdy chybu neudělal.

Ladislav (Po, 8. 2. 2021 - 23:02)

Hezké fantazie :)

Karel (Ne, 7. 2. 2021 - 21:02)

Jednou jsem četl příběh kdy manželka zalhala manželovi ze má rakovinu.A ze az umre ze by nesnesla to pomysleni že bude spat z jinou ženou.A navrhla mu kastraci .On ji miloval tak to pro ni udělal.Mesic po zákroku mu rekla ze ji vylecily a ma to stabilní.Po nejake dobe mu rekla že potřebuje i muze na sex ne jenom vybrator.A on ji miloval a dopral ji nekolik milencu a on si na kastraci zvykl a nakonec byly oba stastni.Ona si dopřávala milence a on byl šťastný že ona je šťastná a ona ho za to taky milovala ci pro ni podstoupil.

Veronika (Ne, 7. 2. 2021 - 22:02)

Tento článek jsem nečetla, ale je to možné, ženy jsou někdy hodně přesvědčivé, když chtějí dosáhnout svého. Já četla jiný, kdy dcera bohatého podnikatele v USA měla o deset let mladšího manžela, který nepracoval a nechal se od ní hýčkat. Dávala mu spoustu peněz, drahé sportovní auto a různé jiné výhody. Doneslo se jí, že ji podvádí se ženami z fitka, do kterého chodí cvičit. Ale nikdy se jí nepodařilo ho přistihnout při činu. Ona sice měla také milence, ale jen jednoho. A aby se svým milencem nemusela vztah skrývat, tak vymyslela šibalský plán. Zaplatila jedné mladé holce dost pěknou sumu peněz, aby šla do toho fitka a nechala se tam jejím manželem sbalit a určila i místo, kam s ním má jít na sex. A je jasné, že ho konečně načapala. Doma mu řekla, že má na vybranou. Buď vypadne s holou prdelí a beze všeho z domu a rozvedou se, neuvidí už ani jejich děti, nebo si nechá všechno mezi nohami odstranit, aby jí už nikdy nemohl podvést. Nechtěl se vzdát veškerého komfortu a všech výhod, tak souhlasil s operací. Asi po měsíci mu řekla, že jí chybí sex a od té doby si milence začala vodit domů a její manžel se na ně musel dívat, jak se spolu milují. Pěkně ho převezla holka

Karel (Po, 8. 2. 2021 - 07:02)

Neznate ještě nějaký podobny příběh.Byl úžasný.Pekne ho vypekla mrška.

Návštěvník (Po, 8. 2. 2021 - 08:02)

Větší kravinu jsem nečetl,tak proč s ním je? Aha asi prachy,on bude nemohoucí a pak bude vše v pořadku,vy jste exoti

Karel (Ne, 7. 2. 2021 - 21:02)

Dekuji za odpověď pani Veroniko.Kež bych potkal někdy takovou ženu jeko jste vy nebo vaše sestra.Vysvetlila mu to racionálně.Mate pravdu co s nefunkčnim penisem.Jenom by se tam houpal a byl by k ničemu.Dobře si to zařídila.Určite si teď užívá pořádný sex z muzi, aspoň předpokládam a manžel se může soustředit na praci aby zabezpečil rodinu,a neobtezuje sestru z nudnym sexem a všichni jsou spokojeni.Manžel už nema na sex ani pomysleni a jestli sestru miluje určitě ji dopřeje kvalitniho milence.Uzasne.

Veronika (Ne, 7. 2. 2021 - 21:02)

Ano pane Karle, sestra si užívá pořádného sexu a vybírá si pouze muže, kteří ji dokážou zcela uspokojit. Takže má opravdu nádherný sexuální život, po kterém vždy toužila a je šťastmá. Je jasné, že její manžel už sex mít nemůže a mezi námi, je to jenom dobře. Protože podle toho, co mně sestra vyprávěla, tak nestál opravdu za nic. Takže je jen dobře, že už takový nudný sex a bez uspokojení mít nemusí. Manžel je zcela v pohodě, vůbec jí v jejím intimním životě nebrání, chápe že je ještě oproti němu hodně mladá a sex ke spokojenému životu potřebuje. Pouze musí sestra dodržovat dohodu, že si nesmí vodit milence domů, hlavně asi kvůli dětem, ale možná by to vadilo i jemu, kdo ví? Jinak si může intimního života užívat, jak uzná za vhodné.

Reklama

Přidat komentář