Reklama

První soulož - pocity

Pro Deni: (Ne, 20. 9. 2009 - 23:09)

Nestrašte jí, vy idioti!

Marek (Ne, 20. 9. 2009 - 20:09)

Ja sem se traumatu ze sexu zbavil az ted, ale ne s kzdou se proste milovani podari.
Jen je to narocne na ruce nektere ty poloh y :D, ale dobry sport :D.

Milan (Pá, 21. 8. 2009 - 21:08)

S patrnerkou jsme se dostali jen k pettingu.Ale je to i tak nádherné,když vidím jak jí dělá potěšení,že se blíží k onomu sladkému vrcholu. Těším se na naše poprvé...

Jarda (Pá, 21. 8. 2009 - 17:08)

bolí to jen když máš moc pevnou blánu nebo to do tebe narve nějaký magor bez přípravy. Když máš strach, tak si to tam trochu připrav sama - prstem, robertkem.

Deni (Pá, 21. 8. 2009 - 17:08)

jako fakt až tak to bolí ??!

pro DENI (So, 15. 8. 2009 - 21:08)

jo je to jak by ti tam dali žiletku a jezdili tam a zpatky tak neboj se a běž do toho DENI

Deni (So, 15. 8. 2009 - 15:08)

můžu se zeptat, dá se bolest protržení k něčemu přirovnat ???

Bohuš (Út, 28. 7. 2009 - 23:07)

První milování,nic moc,spíše debakl a silná nervozita.Čas byl, ale výborný a všemocný lékař lékař :-)

xxx (Út, 28. 7. 2009 - 22:07)

Já kupodivu žádné hrůzy neprožila, jen trochu bolesti, krev žádná. Bylo mi ale už 20 a před tím jsem už roky masturbovala prsty i různými předměty, používala tampóny... Takže jsem se o panenství vlastně připravila sama už předtím.
Tehdy, to bylo s mým prvním přítelem, jsem ale oba byli bez sex. zkušenosti a jiným partnerem a jemu se to kvůli nervozitě povedlo až na několikátý pokus... Užívat jsme si to ale začali prakticky vzápětí.

Slávka (Út, 28. 7. 2009 - 22:07)

Franto, napoprvé se to žádné ženě líbit nemůže.. Alespoň, já jsem tenkrát potom brečela a můj přítel /můj současný manžel/ poté zvracel.., byl mimochodem panic.

Adél (Po, 27. 4. 2009 - 16:04)

Poprvé jsem se milovala s kamarádem, byl něžný, ale celkově jsem byla zklamaná. Nikdy jsem se nemilovala s klukem, kterého jsem milovala sice mě to bavilo, ale. Když jsem potkala svého současného manžela a pomilovala se s ním poprvé (zamilovaná) bylo to úplně o něčem jiném) Teď už vím jak jsou důležité city při milování.
Zdarec

Marku (Po, 27. 4. 2009 - 14:04)

zkuste lubrikacni gel, nejlepe na olejove bazi, da se sehnat v lekarne. Treba to pomuze.

Marek (Ne, 26. 4. 2009 - 20:04)

Ahoj,
No ja sem spal s panou a bohuzel ted mam ze sexu trosku strach, protoze i prst dole ji boli a mne vzdy opadne erekce, ale to se snad vyresi. Proste musi to byt clovek, kteremu plne veris, tak jako to bylo u me!

Trochu stydlive (Po, 30. 3. 2009 - 11:03)

To"Babča",prosím Tě,čeho by jsme se báli.Maximálně toho,že dnes jen tak "PANNU"nenajdeš.
Ono já jsem zprvu si chtěl jen přečíst příspěvek,pak jsem se začetl i do dalších a nakonec tu přispívám.
Když to tu tak shrnu,tak mně vcelku ten příběh dojal(skoro k slzám a to jsem chlap).V mých očích se jeví jako dojemný.Každý máme na romantiku jiný pohled,to co někomu se jeví jako hloupé,pro jiného to je úplně někde jinde.
Prohlížet si protrženou panenskou blánu je i pro mně dost kruté,přiznám se.Možná kvůli tomu,že jsem tak trochu stydlivej.Ale určitě i pro mou ženu a troufám si napsat mnoho dalších lidí.
Mně v podstatě "zaučila" tuším o 15let starší žena.Je už to dávno,ona mně ale v podstatě využila(nebo zneužila)pro své "účely".Byla do sexu celá žhavá,až později s odstupem několika let jsem pochopil,že tam šlo o to,kdyby náhodou otěhotněla(a to se také stalo),aby to měla bez problému na koho zhodit.Prostě měla ráda(ženy,promiňte mi ten výraz)v sobě pořádnou kládu.
Je to už pěkná řádka let,no mi po této skušenosti zůstalo,troufám si napsat,celoživotní trauma z tohoto "sexu".

carlosac (St, 14. 1. 2009 - 08:01)

kopa hnusnych uchylaku tady...

1 (Čt, 29. 12. 2011 - 20:12)

3up sem šup tam a hotovo =D

majk (Čt, 29. 12. 2011 - 20:12)

Prní soulož super, zaučila mě v 17 kamarádka které bylo 24. Věděla že jsem panic a to jí jak říkala rajcovalo, takže jsem si s ní ten večer vyzkoušel úplně všechno. Jak říkala šlo jen o sex city šli stranou. Kéž by byla i moje přítelkyně takto chápavá.

:( (Čt, 29. 12. 2011 - 20:12)

Pro mě byla první soulož peklo :( Opila jsem se na akci u kamarádky a po cestě domů jsem prosila své dva kamarády aby mi to udělali. A kluci si to samozřejmě nahráli na kameru se vším všudy :( Ráno jsem se probudila nahá a "totálně rozmrdaná"

Alča (Čt, 29. 12. 2011 - 17:12)

Hned při své první souloži jsem zažila celotělní orgasmus, kdy jsem i po odeznění nebyla ještě 5 minut schopná chůze. Tělo prostě nereagovalo

poprvé (Čt, 29. 12. 2011 - 16:12)

poprvé to byl strach protože jsem to dělal s kamarádkou která byla zkušená a chtěla to bez gumy, takže hlavně strach abych se do ní neudělal, protože všichni všude píší že panici toho moc nevydrží. Do svojí kundičky si mě musela navést sama, ale nebyla dost vlhká takže mě to drhlo a nevím proč i bolelo, když jsem pronikl na doraz teprve mi docvaklo že už nejsem panic. Ale s každým přírazem jsem si drhl svůj žalud o její suchou pochvu, takže jsem vždy bolestí zakňučel a přestal přirážet, což kámošku celkem štvalo protože si chtěla užít takže si mě položila na záda a jen řekla až budeš tak mi řekni a sama na mě začala přirážet, jenže ta bolest byla pořád stejná a já pod ní řvala víc než ona. Takže cca po dvou minutách kdy si vždy myslela, že už jsem se mě zeptala proč tak ječím =D jsem jí řekl že mě to pálí a bolí =D Ona bez mrknutí oka mi ho chvilku pokouřila a pořádně mi ho naslinila a znovu nasedla a tu už jsem si začal užívat. Ale po chvilince na mě padl stres, že to nestihnu vyndat a udělám se do ní, takže jsem jí v těch přírazech brzdil... no hned druhý den jsem spolu souložili znovu, ale to už jsem si prosadil kondom, takže no stres. Takže já spíše vzpomínám na svůj druhý sex kdy jsem poprvé udělal holku a díky kondomu jsem mohl i vyvrcholit uvnitř.

Reklama

Přidat komentář