Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

Val (Pá, 3. 9. 2021 - 16:09)

A kolik je sikulovi? Provokuješ ho nějak?

Valča (Pá, 3. 9. 2021 - 17:09)

Před tím rokem měl 12 a něco. Úplnou náhodou jsem na to přišla. Kvůli čemusi jsem se v zádveří zastavila a hned mě upoutala ta pohybující se peřina. Ale to už zhruba rok onanoval. Syna nijak neprovokuju, dává si pozor aby nebyl přistižen.

Jana (Pá, 3. 9. 2021 - 09:09)

Já pristihla svého tátu v garáži. Lekl se mě ale už to nedokázal zadržet a udělal se predemnou. L

Karel (Pá, 3. 9. 2021 - 12:09)

Kolik ti bylo, když jsi tátu přistihla. A líbilo se ti jak stříká.

David (Pá, 3. 9. 2021 - 07:09)

Já jednou viděl sousedku na chatě.
Stávám vždy dřív a dávám si snídani na zahradě. Jednou takhle snídám a zaslechl jsem náké povzdechnutí a pak znovu a znovu. Šel jsem se kouknout co to. Sehnul jsem se abych viděl, protože tam máme živý plot a u země je lépe vidět. Nejednou koukám a sousedka sedí na zahradním křesle a masturbuje. No pohled úžasný a během chvilinky mi stál. Neváhal jsem a začal jsem taky. Koukal jsem na ni a ani jsem snad nemrkal. Už jsem začal cítit že to na mě jde a ona v tu chvilku zaklonila hlavu dozadu, trošku se prohla v zádech hluboce se nadechla a asi po 2 až 3 vteřinách prudce vydechla natáhla nohy přirazila je k sobě a začal se třást. Pak povolila a znovu se začal třást. Takto to udělala čtyřikrát po sobě. Já v tu chvilku nevěřil co vidím a nádherně jsem se udělal. Sousedka pak ještě chvilku seděla na křesle a jentak oddychovala. Pak se pousmála, prohrábla si vlasy stala, upravila si sukni a šla zbírat prádlo co měla na sušáku. Byl to nádherný pohled. Jen kdyby věděla že jsem jí viděl a že jsme prožili orgasmus současně. Co by asi nato řekla. Ale musím dodat že to vzdychání jsem už párkrát slyšel takto po ránu. Tak to nebylo poprvé. Ale jezdí tam s dětmi a občas s manželem. Tak asi to dělá když tam manžel není.

Jakub (Čt, 2. 9. 2021 - 15:09)

Mě přistihla kamarádka mojí holky, jak si ho honím a hned že mi pomůže, nechal jsem se, ale ta blbka to vše práskla té mojí. A moje holka se na mě naštvala, že se nechám jen tak vyhonit od jiné. Tak jsem ji řekl, že když je taková citlivka, tak ať si najde jiného a že s ní končím. Tohle nečekala a byla z toho dost hotová a pěkně dlouho. Už mám jinou a ta už není taková vlastnická a je s ní pohoda.

Návštěvník (St, 1. 9. 2021 - 15:09)

Jožo raz to nestačilo? Alebo si taký chumaj, že potrejuješ vyfajčiť viacej raz?

Host (St, 1. 9. 2021 - 07:09)

Takový Dekameron, Kámasútra, nebo Markýz de Sade a další, to jsou materiály, na které tady nikdo nemá ani náhodou. Je zbytečné někoho odsuzovat, protože oficiální erotická literatura je daleko předčí.

Adam (St, 1. 9. 2021 - 00:09)

Mě přistihla ségra. Ani jsem nevěděl, že je doma. Byla doma s mámou, zaklaply dveře a myslel jsem, že šly obě ven. Ještě jsem slyšel hovor na chodbě a výtah. Zavolal jsem na ně, ale nikdo se neozval. Lehl jsem si na postel, vyhrnul tričko, trenky ke kolenům a postil se do toho. Když jsem začal stříkat, uslyšel jsem nějaký zvuk a viděl, že ona klečí vedle postele a kouká na mě. Leknutím jsem stáhl tričko dolů a namočil jsem si ho do té kaluže na břiše. Nakonec to dboře dopadlo, ještě mi ho přeprala a zůstalo to mezi námi. Pak jsem zjistil, že se mi to líbilo a jí taky.

Návštěvník (Čt, 26. 8. 2021 - 08:08)

Spolu spíte? Kolik je synovi?

Návštěvník (Čt, 26. 8. 2021 - 08:08)

Písní na meil a uvidíme.... Nemusíme vše resit tady veřejné

Návštěvník (Čt, 26. 8. 2021 - 08:08)

A jak to mám udělat Chtěl bych ti ho ukázat

(Čt, 26. 8. 2021 - 07:08)

Bože, kam chodíte na ty slátaniny. Něco bych pochopila, ale 80% je vážně k posrání. Ach ta fantazie nadržených chlapů.

Host (St, 1. 9. 2021 - 04:09)

Je spousty příběhů, ještě bizarnějších a neuvěřitelnějších, které zůstávají utajeny. protože hraničí se zákony, nebo se jejich účastníci nemají čím chlubit. Fantastické slátaniny jsou proti tomu "čajíček".

Návštěvník (Čt, 26. 8. 2021 - 07:08)

Tak to nečti. Když se mi něco nelíbí, tak se tomu vyhnu. Například vůbec nekoukám na horrory.

honibrk (St, 25. 8. 2021 - 13:08)

V dětství na dovolené s rodiči sme s bráchancem honívali brka v kukuřici .

Petra (Čt, 26. 8. 2021 - 07:08)

Kolik vám bylo ? Nestyděl jste se

Návštěvník (St, 25. 8. 2021 - 10:08)

Ráno si máma všimla, že mám erekci. Poslala mne do koupelny abych se vyhonil a nelezl do sklepa dělat ostudu. Moc se mi nechtělo, ale trvala na tom. Když se jí zdálo, že mi to trvá dlouho šla se na mne podívat. Měla to načasovaný. Zrovna jsem ejakuloval. Koukla a povídá, že ho mam fakt malýho, ale semene víc než dost. Tak aspoň něco se jí na mě líbí.

Návštěvník (St, 25. 8. 2021 - 09:08)

Mě včera přistihla sousedka jak si mastím péro ve sklepě. Smála se jak ho mám malýho. Ani jsem to nedokončil. Večer přišla na kafe, samozřejmě, že mne práskla. Pak si otevřely víno a vzpomínaly na velký čůráky. Moc dobře mi z toho nebylo.

Návštěvník (St, 25. 8. 2021 - 05:08)

nechce si to nekdo rozdat ?

Reklama

Přidat komentář