Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

Návštěvník (So, 2. 10. 2021 - 13:10)

Můžeš si v ní kvedlat prstíčky, protože já se při čtení tvých příběhů udělám pokaždé a naprosto spolehlivě. Za chvíli mi zase stojí a říká si o nášup. Onanuji rád a často při tvých inspiracích. Máš mojí vrcholnou úctu a velký vděk.

Šárka (So, 2. 10. 2021 - 22:10)

Já si tam prstíčkama kvedlám ráda a často. Taky jsem byla pochopitelně zvědavá, co na tom chlapi vidí. Někdy si připravím zrcátko a dívám se tam sama. Na záchodě to sice není moc pohodlné, ale něco jsem se naučila. Je velký rozdíl v tom, jak pička vypadá, když se jenom roztáhnou nohy, nebo když se navíc dvěma prsty roztáhnou i pysky. S penisem toho moc nenaděláte. Když se vám postaví, můžete s ním maximálně zakývat nebo s použitím ruky odhalit žaluda. Kundička je proti tomu živý organismus. Když roztáhnu nohy, ze štěrbiny se promění v lasturku. Zatlačením jako na velkou se pysky rozevřou a trochu se vyšpulí pohled na její vnitřek. Aniž bych použila prsty, když neznatelně jen pomocí dechu vyvolám podtlak v břiše, tak se ukáže malý otvor, kterým můžu vtáhnout i trochu vzduchu dovnitř. Je zábavné, jak střídání těchto cviků působí na mého přítele. Jeho reakce vzruší i mě a objeví se zvýšená vlhkost. Začně mě líbat nejdřív na kolenou a potom přes vnitřní strany stehen postupuje blíž. Když tam ucítím jeho dech, tak se nemůžu dočkat pokračování a roztáhnu si ji oběma rukama.

Pavkol (Ne, 3. 10. 2021 - 08:10)

jeee ty o tom tak hezky vyprávíš. a nemůže se ti po tom zatlačení stát že se ti kromě čůrání chce i to druhé?

Šárka (Ne, 3. 10. 2021 - 10:10)

To ne. Když se mi nechce na velkou, tak zatlačením to nevyvolám. Takové nebezpečí nehrozí. Trochu se mi zadní dírka taky sice vyšpulí, ale o ni nejeví přítel zvláštní zájem. Ty jo?

Pavkol (Ne, 3. 10. 2021 - 14:10)

taky mám radši čůrání ale není li to průjmové konzsitence tak se mi líbí i to v reálu bych si to asi ale netroufl ale jednou jsem čekal na přítelkyni před záchodem který byl zavřený. Dovnitř jsem si netroufl abych jí neztratil ale to žbluňkání šišek se mi také líbilo ale v reálu bych asi při šmírování dál než k čůrání nebo sprchování nezašel

Pulec (Ne, 3. 10. 2021 - 12:10)

Já se přiznám že mne se líbí když je holka pocurana a nebo prostě čůrá a nebo ji utřít a prdelka se mi taky líbí

Šárka (Ne, 3. 10. 2021 - 13:10)

Prdelku si utírám už od 4-5 let jedině sama. Výjimkou je jenom když je poskvrněná od jiných tekutin, tak mi ji může přítel utřít. Třeba i po sprchování ještě ve stoje, když se ohnu. Taky po dobrém vystříkání to místo nemůže zůstat suché, protože to všechno zatéká mezi půlky. I když už jsem grogy, tak je lízání příjemné, ale o to víc je tam pak slin. Dokud mám nohy nahoře, tak je to dobrý, ale jakmile bych je dala dolů, tak všechno vyteče na prostěradlo. Já mám totiž nejradši postel a abych nemusela vstávat a jít se hned umýt, tak mi všechno utře papírovými kapesníčky. To mi musí osušit i zadní dírku. Většinou se přitom koukám do stropu a cítím, jak mi ji trochu roztahuje a jemně tam krouží. V té vlhčí díře se kroužit nedá, protože kapesníčky se rozpadají a pořád z ní při dráždění teče. Jde to jen přiložit a po nasáknutí použít další. Do sucha to stejně nejde a vylízat už vůbec ne. Vlastně jsem si vzpomněla na další dvě výjimky, kdy mě může utírazt mezi půlkami. Jednou je, když se nechám oholit. Proč ne, když ho to baví a mě ušetří práci. Sama si to stejně dělám nerada. Druhou výjimkou jsou hrátky se šlehačkou. Ale to je jen taková legrace, i když hodně zajímavá, když mi ji nastříká, kde může. A jsou místa, kde to opravdu studí.

Pulec (Ne, 3. 10. 2021 - 19:10)

A už si curala Šárko jak se máte a co pak dneska jste dělaly určitě jsi byla krásně vlhká

Pavkol (So, 2. 10. 2021 - 12:10)

i když ten příběh byl adresován Karlovi tak konečně někdo kdo pochopil i mě díky Šárko

BoB (Pá, 1. 10. 2021 - 07:10)

Proč lidí už nebaví šukat a vymýšlejí takový kraviny?

Návštěvník (Pá, 1. 10. 2021 - 08:10)

Čůrání je dobrý jedině jako poznávací, nebo inspirační aktivita k navázání sexuálního vztahu.

Karel (Pá, 1. 10. 2021 - 07:10)

Šárko, ještě se chci zeptat, jestli umíš čůrat ve stoje? A jestli jsi zkoušela močit třeba do pisoáru? Protože jestli si při čůrání roztahuješ pysky, tak si myslím, že by ti to šlo.

Šárka (Pá, 1. 10. 2021 - 23:10)

Karle, čurat ve stoje umí každá, ale pokud nechce, aby jí to neteklo po nohou, tak musí trochu roztáhnout nohy a aspoň částečně podřepnout. S čuráním do pánského pisoáru je technický problém, protože kluci ho jen vytáhnou z poklopce, ale my si musíme sundat kalhotky. Když máš i kalhoty, tak musí dolů všechno. Představ si mě: jsem na pánském hajzlíku, oba dva kakací boxy jsou obsazené nebo zavřené. Chce se mi tak, že to nesnese odklad, takže se rozhodnu použít mušli. Otočím se k ní zády, sundavám kalhoty, jedna noha mi zůstane v nich a aspoň jednu musím vyklepat z nohavice, abych je mohla dát víc od sebe. Poskakuju po jedné noze, a snažím se umístit pičku nad mušli. Vypadá nechutně, nějaké přilepené chlupy, takže se štítím dotknout. Nepovedlo se, je to moc vysoko. Studený dotek na zadku mě donutí změnit taktiku, ale už jsem si ucvrkla, stéká to ke kolenu. Musím to zkusit zepředu, ale zaměstná to obě ruce. Otočím se v té nohavici, jak mám kalhoty obtočené kolem jedné boty. Když se zakloním, roztáhnu pysky, druhou rukou si povytáhnu halenku a zakloním se a snad se mi podaří stříkat trochu do kopce a do mušle se trefit. Chvilku se zdá, že mám vyhráno, ale část končí dole na kalhotách a botách. S největším úsilím zastavím proud a volnou nohu dám nahoru na mušli. Jednou nohou v kalhotách, rozkročená ve stoje s druhou opřenou o horní okraj mušle to jde. Soustředěně se skloněnou hlavou spouštím proud a s úlevou zjišťuji, že to jde. Najednou do místnosti vkročí cizí chlap. Všimnu si ho, až když přistoupí k vedlejší mušli. Už to nejde zastavit, měla jsem dvě piva a mušli jsou sotva dvě deci. Snažím se narovnat, ale ztrácím rovnováhu a on má mokré boty. Noha se mi totiž zasekla v pisoáru a v pádu ho pokropím od pasu dolů. Z boxu vylezl další kluk a oba mi koukají na stříkající kundu, než se mi to podaří zastavit a postavit se na nohy. Pak se otočím a dvě minuty mi trvá, než se celá roztřesená nacpu zpátky do těch kalhot, zatímco mi koukají na zadek. A teď hádej: myslíš, že chci něco takového absolvovat, nebo raději vyjdu z hospody ven a vyčurám se raději pod lampou do trávy?

Návštěvník (Pá, 1. 10. 2021 - 23:10)

Šárko, alias Jano. Ty to to popisuješ tak detailně, že se to pravděpodobně stalo a nebo máš brutální fantazii. Doslova jsem v duchu viděl jak tvé močení probíhá na pánském WC. Proč si komplikovat život, když stačí podřepnout za nejbližší keřík? A každý gentlemaman, se alespoň formálně bude tvářit, že to nevidí.

Šárka (Čt, 30. 9. 2021 - 14:09)

Vždycky, to je jako bych se tě já zeptala, jestli si ho při čurání držíš jenom někdy. Tu jednu ruku si mezi nohy vždycky můžu zasunout. Výjimkou je třeba čurání ve vodě, tam to není třeba a taky to může pěkně zastudit. Ale tam si ho nepotřebuješ držet ani ty.

Pulec (Čt, 30. 9. 2021 - 19:09)

A co pak držíš si pipinku ještě před WC

Pulec (Čt, 30. 9. 2021 - 19:09)

A co pak držíš si pipinku ještě před WC

Šárka (Čt, 30. 9. 2021 - 23:09)

Jak to myslíš? Když jdu na WC, jestli si ji roztáhnu dřív, než otevřu dveře? To ne. Až když se zavřu, stáhnu kalhoty a zasednu na mísu, tak si roztáhnu pysky. A taky je dobré se v sedě trochu předklonit. Pak poslouchám, jak to crčí.

Pavkol (Pá, 1. 10. 2021 - 09:10)

jeee to bych chtěl slyšet a vidět a když potkám holku které tahle touha po voyeurismu při dané věci vadit nebude tak i jinde než na videu

Šárka (Pá, 1. 10. 2021 - 09:10)

Ta první odpověď jsem nebyla já. Odpovím později, teď mám školu.

Reklama

Přidat komentář