Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Pulec (Po, 4. 10. 2021 - 20:10)

Co pak přes den to stíhá na WC nebo se třeba ucvrnkl i přes den

Milado, (Po, 4. 10. 2021 - 12:10)

proč neodpovíš jak je dcera na tom dnes?

Návštěvník (Pá, 18. 8. 2023 - 07:08)

Proč se vysmívají vždyť jako matka píšeš, že ji k tomu pomohl váš rozvod .K psychickým problémům tvůj bývalý muž čili její otec. Jen záleží čím? Rozvedených manželů je mnoho a není známo, že by se děti počurávaly a pokakávaly.(možná ojediněle chvíli). Psala jsi to sama ani slovo není přidáno .Jen ubožáčci jako obhajobu použijí nadávají.

Návštěvník (Út, 15. 8. 2023 - 19:08)

Proč se vysmívají vždyť jako matka píšeš, že ji k tomu pomohl váš rozvod .K psychickým problémům tvůj bývalý muž čili její otec. Jen záleží čím? Rozvedených manželů je mnoho a není známo, že by se děti počurávaly a pokakávaly.(možná ojediněle chvíli). Psala jsi to sama ani slovo není přidáno .Jen ubožáčci jako obhajobu použijí nadávají.

Návštěvník (Ne, 2. 1. 2022 - 18:01)

Napiš mi klidně na mail [email protected] a můžeme se o tom víc pobavit.

Pulec, (Út, 30. 11. 2021 - 12:11)

Krásně já bych se rád staral

9áMí(:W!ˇ"§6Á0Ř7 (Po, 29. 11. 2021 - 06:11)

proč neodpovíš jak je dcera na tom dnes? Krásně já bych se rád staral

9áPknbxwg6): (Ne, 28. 11. 2021 - 13:11)

proč neodpovíš jak je dcera na tom dnes? Krásně já bych se rád staral

Kamil2 (Út, 11. 1. 2022 - 09:01)

A to je ta dcera co má toho syna dyslektika? Jak ho zvládá, nebo vše zvládá když je nemocná a ty taky?

Pulec (Ne, 7. 11. 2021 - 06:11)

Krásně já bych se rád staral

Pulec (So, 6. 11. 2021 - 14:11)

Krásně já bych se rád staral

Lenka (Po, 4. 10. 2021 - 11:10)

Ano přesně tak já synovi 12 let také po ránu dávám přednost punčocháčim pod kalhoty ale doma nosí plenky bohužel na noc také..? Jelikož se stále pocurava do postele tak pleny musí vždy dostat já mám výhodu u něj že plínky si nesundava sám má vždy 3 látkové pleny s jednorázovkou a svrchnimi kalhotky a bavlněné dětské dupačky dají se sehnat i na větší dítě když má takový problém s pomocovanim ale on do nich i kadi nic jiného mu nezbývá než se i pokadit a ráno když prebaluji tak vše jde dolů a on do sprchy pak mu dávám jenom jednorázové pleny a punčocháče bavlněné dětské a takové jako gamase přes punčocháče a odvezu ho do speciální školy tam plenky a punčocháče nevadí kluk je spokojený že se nepomoci do oblečení ale bohužel do plenek a i když nikam cestujeme tak pleny musí také mít na sobě jinak by jsme nikdy nikam nedojeli když ho odvedu do školy tak mne potom čeká hromada přání hlavně látkových plen vždy je plná zahrádka plenek a různých dětských věci např bodyček punčocháču plenek teď když je venku tepleji tak dávám pleny sušit ven na zahradu sušičku zatím nepoustim až v zimě se bude hodit a sousedka se vždy diví že mám látkové pleny na susaku venku a to se mi ptala že mám zase i druhé miminko to nemám ale je zatím na cestě jó vlastně mám miminko kterému je 12 let a stále se pomocuje do postele tak mu dávám jenom látkové pleny doma a na ven a výlety jednorázové pleny plus co k tomu patří až budu mít druhé dítě tak to bude jak na běžícím pasu denně obě dvě děti prebalovat a občas i syna prebali přítel ale úplně z klidem bez jakýchkoliv dotazů normálně mu sundá špinavé pleny a dá čisté bez problémů jak říkám on když byl Malý tak také nosil jako dítě plenky ve 13 letech taky se mi v noci pomocoval ale dříve byli jenom plenky látkové.

Pulec (Po, 4. 10. 2021 - 13:10)

Je to musí být krásné se starat o tak velké miminko

Návštěvník (Ne, 3. 10. 2021 - 20:10)

Tak,už se nám ochladilo, máme doma 19C , ještě netopíme a tak dcera dostala na spaní na plinku místo zamykacích kalhotek letní overal se zipem na zádech , už jste taky děti přioblíkli ?

Pulec (Ne, 3. 10. 2021 - 20:10)

Pěkně tak co malá už má overalek a plinečku

Adam (Ne, 3. 10. 2021 - 09:10)

Tak kamarád zůstal u nás a mamka mu dala také pleny jelikož je chtěl prý zkusit tak dostal 2 látkové pleny složené na nudli a jednorázové pleny a punčocháče s laclem to jsme měli přes den a noc jsme dostali dupačky a teď ráno já jsem byl prebaleny už v 7 hodin a kamarád teď ho mamka chtěla prebalit ale on říkal že pleny nechce přes den jenom na noc ale mamka mu řekla že po obědě chodím spát ale s plenkami a on říkal že si taky klidně lehne ale také s plenkami a punčocháči že nechce dupačky to u mne neplatí já mám pleny furt celý den a noc hlavně i venku a pod tepláky musím mít vždy punčocháče dětské a mamka mi říkala že zkusí sehnat polokombinezu pro děti co stále noseji látkové či jednorázové pleny aby mne jednoduse kde koliv mohla prebalit jelikož se jedná o mi stane že se venku i pomocim a pokadim do plenek když je mám.

Pulec (Ne, 3. 10. 2021 - 12:10)

Musíš být krásný hlapecek [email protected] nebo [email protected] kdo bude chtít psát tak budu rád

Pulec (Ne, 3. 10. 2021 - 10:10)

A co pak Adámku jak jste na tom tedkom oba počuráni i pokakani

Lenka (Ne, 3. 10. 2021 - 07:10)

Tak včera jsem byla z toho dětmi na rybářských závodech spíš mi to nevadí připadalo plenkové závody kdo dřív s nich udělá více plenek měla jsem své vlastní děti při 6 a 8 let to jsem jim doma dala silnější jednorázové pleny a punčocháče s tepláky a potom jsem měla ještě 4 děti sebou kamaráda jelikož on nemohl tak jeho děti jsem měla na starosti já a těm bylo 8 a 9 10 12 let ale já jsem jim dala také ty silnější jednorázové pleny a punčocháče s tepláky které chvíli nechtěli pleny vůbec ani punčocháče ale já jsem jim řekla že až se jim bude chtít tak kdykoliv to můžou pustit do plenek a pak mi večer poděkovali děkujeme teto že si nám dala pleny a punčocháče a za celý den jsem spotřebovala 1 a půl balíku jednorázovych plen holite když když máte na starosti 6 děti které stále ještě nosí plenky a punčocháče a pak jsem je ještě měla na starosti doma večer tak se postupně vysvlekli úplně do plenek a kdo měl plenku čistou tak jsem jim řekla že do nich dostanou 3 látkové pleny a kazdymu jsem dala i bodyčko a kdo měl pocuranou plenku tak se si je sundali a šli se umýt pak byla fronta na přebalování s přebalováním už mám velkou zkušenosti a techniku a taky dostaly jednorázové pleny se látkovmi plenky a bodyčka a mým dětem jsem dala 4 látkové pleny se svrchnimi kalhotky a dětské dupačky a ještě děti při spinkaji a potom mne čeká hromadné přebalování a mytí a dělání snídaně moje děti mají výhodu že stravu mají v kojeneckych lahvi.

Pavela (Po, 4. 10. 2021 - 22:10)

Ahoj Lenko, mě bys taky prebalila

Reklama

Přidat komentář