Reklama

spodní prádlo u chlapců

Super skinny (Pá, 8. 10. 2021 - 23:10)

Pod hodně těsné slimky bych zkusil jockstrapy.

Ondra (So, 9. 10. 2021 - 10:10)

Taky možnost. Já jsem spokojený se string tangama od mojí holky. Včera mi věnovala další. Prý abych měl něco pořádného pod ty super skinny co nosím. Zkoušel jsem si i její džíny a jsou na mě skvěle napasované. Jedny jsem si od ní vzal a dal jsem ji za ně mikinu s kapucí, co jsem měl na sobě. Vypadá v ní skvěle, je jí pěkně velká a moc ji sluší.

Nina (Pá, 8. 10. 2021 - 16:10)

Koukám, ten váš kluk si užije své, když mu dáváte jen samé nepohodlné oblečení.

Ondra (Pá, 8. 10. 2021 - 15:10)

Problémy se zapařením nikdo u nás v partě nemá a všichni nosíme super skinny džíny a někteří jako i já od sestry. Ráno natáhnem a večer svlíknem. Normálně se v nich i koupem na písáku a v pohodě. Nosím pod tím tanga a dokonce i tanga, taková ty se šňůrkami od mojí holky a problémy nemám.

Návštěvník (Pá, 8. 10. 2021 - 15:10)

Mě doktoři po operaci nařídili slipy a každou chvíli řeším nějaké svědění. Naštěstí mám čím to odstranit, ale musím dodržovat přísnou hygienu. Po každém močení, nebo ejakulaci, si myji celý spodek po vykálení i konečník a denně natírám mastí. Častá výměna slipů je samozřejmá.

JA (St, 6. 10. 2021 - 14:10)

Ono asi nemá význam sa tu nad ňou pozastavovať. Buď je tak je*nutá a chce nás diskutujúcich tu rozoštvať a robí jej to dobre. Alebo žije sama bez muža so synom a nahrádza si syna ako nejakú sexuálnu hračku doma. Nikto nemá nič proti tangám na synovi ovšem ak má k tomu prádlu vhodný vek (napríklad nad 15 rokov), skúsi si pánske tangá DOBROVOĽNE a ak by sa mu aj náhodou zapáčilo ich nosenie (nemá nič proti zárezu alebo problémy s hygienou, prípadne sa dole holí) tak asi bude rozumný a nebude si ich obliekať doma pred návštevou, do školy na telocvik alebo len tak ako frajer pred kamošmi vonku ešte lepšie pred babami a "pretŕčať" sa v nich. Tangá sú dnes na mužovi považované skôr ako niečo homosexuálne a "teplé" . To však neznamená, že muži alebo mladí chalani ich nemôžu mať či nosiť. Ale treba si uvedomiť, že česká a slovenská spoločnosť je tak trošku dosť "puritánska" a stretnúť niekoho niekde v šatni fitka alebo na bazéne v tangách slipoch alebo plavkách tangách je asi trošku silné kafé pre ľudí a dosť odpudivé. Samozrejme je to na zvážený každého jednotlivca - hygiena, zárez, názory a pohľady druhých. Ale určite nenútiť syna nosiť tangá!

JA (Ne, 3. 10. 2021 - 08:10)

Som osobne proti tangam na klukovi ak ich teda sam nechce ale nesuhlasim s tym, ze tanga su mu neprijemne ak su vzadu z hrubej latky. Praveze tie sa nosia uplne super, nezarezavaju sa do zadku. Zarezavaju sa tie tenucke snurkove takze za mna urcite klukovi kupit so siraou stranou vzadu. Ja mam Cornette - High Emotion :-)

Návštěvník (So, 2. 10. 2021 - 05:10)

dívčí kalhotky/tanga jsou nejlepší zabraňují nečekaným erekcím dívčí kalhotky/tanga fungují jako takový pás cudnosti penis je hezky upnutý

Tom-thong (Pá, 1. 10. 2021 - 21:10)

Naprosto souzním s Káťou i Markétou. Ještě že takové mámy jsou a dělají svým synům svět spodního prádla modernější, pestřejší a posilují tak jejich sebevědomí! Všem omezeným posměváčkům navzdory!

Nina (So, 2. 10. 2021 - 07:10)

S tím se dá souhlasit, až na to, že kluk na základce v jakémkoliv extra prádélku bude tutově šikanován. Kluci jsou takoví.

Patrik (Pá, 1. 10. 2021 - 19:10)

Taky souhlas , já na kalhotky nedám dopustit

Návštěvník (Pá, 1. 10. 2021 - 17:10)

nejlepší jsou dívčí kalhotky/tanga než nějaký slipy nebo trenky

Návštěvník (Pá, 1. 10. 2021 - 14:10)

nejlepší jsou dívčí kalhotky než nějaký slipy nebo trenky

Návštěvník (Pá, 1. 10. 2021 - 11:10)

dívčí kalhotky/tanga jsou nejlepší zabraňují nečekaným erekcím dívčí kalhotky/tanga fungují jako takový pás cudnosti penis je hezky upnutý

Nina (Pá, 1. 10. 2021 - 12:10)

Když je něco dívčí, nemá to na klukovi co dělat. Tohle zvládnou správně těsné boxerky taky, proto jsou tak oblíbené mezi muži a chlapci.

Návštěvník (Pá, 1. 10. 2021 - 13:10)

Podobnou službu splní i správné slipy. Snacha si všimla mých erekcí a koupila mi je. Penis není téměř vidět. Jiné teď nenosím.

JA (Pá, 1. 10. 2021 - 11:10)

Markétka a mi chcete povedať, že nemá problém si dať na seba tanga? Holí sa dole? Zadok? Do školy nosi? Aj plavky tangá má? Je heterák?

Markéta (Pá, 1. 10. 2021 - 14:10)

Problém nemá, běžně to střídá s boxerkami. Problémy měl jen v začátcích, když mu bylo 13-14 let.

Nina (Pá, 1. 10. 2021 - 16:10)

Problémy jste způsobila vy, když jste ho ve třinácti navlíkla do tangáčů!

JA (Pá, 1. 10. 2021 - 18:10)

Suhlasim

Reklama

Přidat komentář