Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

Miluš (Ne, 19. 9. 2021 - 15:09)

Marku, pokud je ta paní svobodná, tak klidně za ní zajdi a vůbec se nestyď a řekni jí, že by jsi potřeboval zaškolit. Jak jsi psal, tak určitě te ráda proškolí. Uvidíš, že se ti to bude hodit až půjdeš prvně s holkou. Věř mi.

Návštěvník (Ne, 19. 9. 2021 - 15:09)

Může být i vdaná, ale jdi za ní až manžel nebude doma. To, že jste si navzájem ukázali ty nejintimnější partie je jasný nástup k pohlavnímu spojení. Nebuď hloupej a jidi do ní. Stojí to za to.Ani jí nemusíš nic říkat. Ona dobře ví co má s panicem dělat a moc si tě užije.

Ivo (Ne, 19. 9. 2021 - 14:09)

Nachytala mi holka bráchy a hned že mi pomůže, dělala mi to rukou a potom pusou až jsem ji vystříknul do pusy a spolkla to. Potom mi dala pusu a šla za bráchou. On to věděl, ale přešel vše v pohodě a prý jestli chci, tak za ní můžu přijít.

Marek (Ne, 19. 9. 2021 - 14:09)

Je mi 16 roků a taky jsem si to nedávno dělal u nás ve vrbičkách u řeky asi jsem u toho trochu funěl, když jsem zasebou zaslech hlas jedné paní od nás ze vsi co to dělám. Hrozně jsem se styděl hlavně, když se začala vyptávat jestli jsem to dělal s holkou a zda jsem viděl nahou ženskou. Když jsem řekl, že ne, tak mi ukázala prsa a pak taky ten žlábek a že si mohu sáhnou. Já jsem se hrozně styděl, ale když mi řekla, abych jí ukázal ještě jak to dělám tak jsem to uděla. Pak už jsem se vymluvil, že musím jít. Byl jsem sice zvědavý jaký to je si sáhnou, ale musím vydržet až se svojí holkou až budu nějakou mít. Ta paní slíbyla, že to co viděla, že nikomu neřekne.

Návštěvník (Ne, 19. 9. 2021 - 15:09)

To nemusela ani slibovat, protože to, čím tě sváděla, taky nebylo ke zveřejnění, obzvlášť na vesnici. Divím se, že si tě nepřitáhla a neošukala tě, protože její jednání k tomu směřovalo. Jste sblížení, chtělo by to pokračování. Určitě bude povolná.

Lenka (Ne, 19. 9. 2021 - 08:09)

Miky pokud zůstanete jen u toho pozorování těla a nesklouznete dál na nějaký incest, tak tě to při seznámení s holkou může pomoci

Návštěvník (Ne, 19. 9. 2021 - 09:09)

Přesně. Vidí do čeho půjde s jinou a nebude začátečnicky nervózní, což může přinést potíže s erekcí, nebo předčasnou ejakulaci. Štěstí přeje připraveným.

Návštěvník (Ne, 19. 9. 2021 - 07:09)

Společná masturbace, pokud se oboustraně udrží v rámci sledování je příjemná a neškodná i u sourozenců. Jiný případ je nechtěné přistižení při masturbaci. To může být stresující pro pozorovaného i pozorovatele a následná nevhodná reakce může mít vážné psychycké následky. Pokud se náhodný pozorovatel omluví a vzdálí, nebo dělá jako, že to nesleduje a nehodnotí, je to v pořádku. Jeden můj kamarád, když byl přistižen matkou, byl pořádně byt. Navíc to zcela nevhodně zveřejňovala a zostouzela ho. Má možná doživotní potíže s erekcí a musí se léčit. Takže rodičové, raději dělejte že se nic neděje a neřešte hříchy svých ratolestí.

Eva (St, 29. 9. 2021 - 17:09)

Mě by zajímalo, jako se díváte na jiný případ. Když to přistižení je chtěné. Kamarádka honí péro příteli celkem běžně a když je v extázi, je mu všechno jedno a má rád řeči o tom, že by ho někdo viděl, jak to z něj cáká. Dost jsem váhala přijmout pozvání na čumendu.

Návštěvník (St, 29. 9. 2021 - 20:09)

Řeči jsou něco jiného než skutečnost. Honila mne kolegyně a zájem měla mladá z kanceláře. Než došlo k ejakulaci, tak jsem s ní dost dlouho mrdal, dokud nechtěla a ta starší mne nakonec udělala. V různých variantách to pokračovalo, ale na začátku byla vždy masturbace penisu od obou. Čumendu na ejakulaci měly taky obě.

Eva (St, 29. 9. 2021 - 23:09)

Ale to je něco jiného, když's je měl obě. V mém případě to byl kluk, kterého jsem sice dobře znala, ale byl to kluk mé kamarádky a já jsem s ním neměla nic intimního. A najednou jsem dostala návrh, že se můžu dívat, jak v jejích rukách stříká.

Návštěvník (St, 29. 9. 2021 - 23:09)

V podstatě to bylo totéž. Tu mladou zajímalo, jak stříkám. Soulož s ní, byla jen mezihrou, kterou sama chtěla. Že už po orgasmu moc mojí dohru se stříkáním semene, s tou druhou, moc nevnímala, se vyřešilo příště, kdy si role vyměnily atd. atd.....

Eva (Čt, 30. 9. 2021 - 00:09)

Ale on o tom nevěděl, že tam budu. Sice ho rajcovaly řeči o tom, ale něco jiného je, když se fantazie promění na skutečnost.

Eva (Ne, 19. 9. 2021 - 15:09)

A ještě něco jiného je, když je to přistižení při společné masturbaci chtěné. Nebo v mém případě, když ti ho honí kamarádka a říká ti, co kdyby vás někdo takhle viděl. Třeba nějaká Eva, co tě taky zná.

Eda (Ne, 19. 9. 2021 - 17:09)

Mě se stalo, že jsem se nechal od jedné holky na zábavě od ní pohonit na pánských WC a už skoro v nejlepším tam přišla moje holka. To že nikam nejde a najednou tam stála. Začala se rozčilovat, ale podařilo se mi ji sklidnit a ty dvě dát tak nějak do kupy a od té doby jsem měl dvě naráz, ale dlouho to nevydrželo, ta druhá nakonec začala chodit s jiným a byl konec trojky. Ta co jsem s ní chodil, tak je stále se mnou.

Návštěvník (Ne, 19. 9. 2021 - 07:09)

...bit...

Miky (Ne, 19. 9. 2021 - 00:09)

Evo díky za komentář, ségra je o rok starší. To jsme strach měli, kdyby rodiče přišli a viděli nás. Oni jsou trochu puritáni. Nevím co by se dělo. Možná, že by jsme dostaly na holou? Mi si to občas ze ségrou tak užíváme, ale většinou s tím přijde ona.

Eva (Ne, 19. 9. 2021 - 00:09)

Miky, nejde o rodiče, to by mohlo být nebezpečné a určitě byste si to nepřáli. Ale jde o to, kdyby si sestra chtěla přivést kamarádku, aby vás šmírovala? Souhlasil bys s tím? Nechal by ses ukecat?

Miky (So, 18. 9. 2021 - 23:09)

prvně mi načapala starší ségra, když jsem si ho honil ve sprcháči to mi bylo 15 roků a začala hned co to dělám. Měl jsem strach, aby to neřekla rodičům.
Když jsem s ní o tom mluvil, tak se přiznala, že si to dělá taky, dokonce, že si koupila umělýho. Ona ještě nemá kluka a občas, když naše nejsou doma, tak sama řekne, abych si ho vyhonil že se bude koukat, já se zase podíván, když si to dělá s tím umělým.

Eva (So, 18. 9. 2021 - 23:09)

Hádám, že je (nebo tehdy byla) starší než ty. Jestli jste takto masturbovali současně, muselo to pro vás být dokonalou a neškodnou náhradou a přípravou na sex se skutečným partnerem. Mluvili jste někdy o tom, co kdyby vás při tom někdo načapal?

Reklama

Přidat komentář