Reklama

Výprask před diváky

Stáňa (Út, 14. 12. 2021 - 09:12)

Můj manžel je o 10 let starší a vyvoláva přirozený respekt. Rodiče mě nikdy nijak nebili a za nic. Ale ten respekt tam nebyl to musím uznat, mohla jsem jim vynadat a nic. Manžel si tohle nenechá líbit a je fakt že někdy je přísnější než táta. Někdy stačí že se jenom podíva a já vím že něco není v pořádku. Samozřejmě že to není za každou blbost žeby mě mlátil každý den za všechno. Jsou daný nějaký pravidla a hranice. A taky nikde jinde než na zadek. Žádný záda, stehna nebo hlava. Taky ne 25,50,100 ran jak u některých čtu. Max 15 a to už musí být něco vážného. A přitom se milujeme a žádný strach tam není, prostě mám vůči němu respekt a vím kde jsou hranice

Návštěvník (Út, 14. 12. 2021 - 17:12)

Když ses s ním kvůli těm prvním pár zaslouženým výpraskům nerozešla, tak už spolu zůstanete. Možná bys tuhle metodu měla doporučit svým kamarádkám, ať jim jejich manželství nebo vztahy vydrží dlouho.

Stáňa (Út, 14. 12. 2021 - 19:12)

Některé kamarádky o tom vědí a líbí se jim tento systém nastavování pravidel.

Návštěvník (Út, 14. 12. 2021 - 20:12)

Snad se jim ten systém nepřestane líbit, až poprvé zaslouženě dostanou. Jsou všechny zadané?

Stáňa (Út, 14. 12. 2021 - 21:12)

Ty co o tom vědí jsou zadané všechny. No popravdě to nevím, protože mně se to nikdy nelíbilo i když jsem věděla že to je zaslouženě. Ta bolest a stud je vždy nepříjemný. A že se stydím pokaždý za to co jsem provedla. A když je to ještě něčím, nějakým nástrojem tak i strach z bolesti.

Návštěvník (St, 15. 12. 2021 - 06:12)

Jim se líbí ten systém, trest se nelíbí tobě a nejspíš by se nelíbil ani jim, ale to je správně, trest má být spravedlivý, ale nemá se líbit. Spíš jsem myslel, aby se jim nepřestal líbit ten systém. Je to pro tebe nepříjemné, ale očividně tě to neodrazuje na moc dlouho.

Stáňa (St, 15. 12. 2021 - 10:12)

Tak trest se mi nelíbí a neodrazuje mě to na dlouho. V tu chvíli když vím že mám být potrestána tak mám chuť dělat suchou větev to prosím abych nedostala a slibuji že už budu hodná. Po trestu často brečím, podle toho jak je velký ale muž mě při trestu moc nešetří. Ale neodrazuje mě to, protože nám to ušetří spoustu hádek a vím že ty hádky by mohli skončit rozchodem. Oba jsme tvrdohlavý. A u kamarádek nevím jestli se jim ten systém bude líbit a jak dlouho. Nepříjemné to bude i pro ně a co vím jak jedna z nich byla výprasky trestána i od rodičů od mala.

Návštěvník (St, 15. 12. 2021 - 17:12)

Dělat suchou větev? To neznám, co to znamená? Pro tu, co byla trestána rodiči, by to nebyl takový šok, jako to bylo pro tebe. Nicméně dokud ten systém nezažijí v praxi, tak se dá těžko říct, jestli to budou brát jako ty, nebo jinak.

Stáňa (St, 15. 12. 2021 - 20:12)

Dělat suchou větev, to jakože bych nejraději dělala že tam nejsem nebo že jsem nějaká věc nebo že bych nejraději někam zmizela. To ano tak pro mně to šok byl a ze začátku jsem to nepřijímala lehce. To ano ale možná to někdy zažijí že do toho půjdou.

Návštěvník (St, 15. 12. 2021 - 21:12)

Mohly by to zažít jen tak, že by to svým partnerům navrhly (k čemuž se zatím nemají), nebo že by po případném rozchodu začaly chodit s někým, jako je tvůj manžel (tj. tuhle metodu uplatňuje). Protože asi těžko budou chtít trestány od někoho jiného než od svého partnera.

Stáňa (Út, 14. 12. 2021 - 19:12)

Nerozešla jsem se s ním protože jsem věděla že je to pokaždé zaslouženě a že mě nemá potřebu mlátit. Že mě miluje a chce jenom respekt a nějaký pravidla a hranice v chování. Naopak udělal by pro mně snad vše a dal by mi vše co mi na očích vidí. Za to ale vyžaduje dodržování slibů, chování se zodpovědně a chovat se slušně, neznáší když mluvím vulgárně a tak.

Návštěvník (Út, 14. 12. 2021 - 08:12)

Já manželku nebiju, ale jednou jsem byl svědkem jak tchýně vyplácela manželku na holou za to, že přesolila polívku. Zařval jsem na ní ať jí nechá, nebo že dostane taky. Přestala, vykasala si zástěru, pod kterou neměla nic, lehla mi na klín a "dělej!" Symbolicky jsem jí několikrát plácnul před manželkou. Kyž jsem si sáhnul, štěrbinu měla mokrou. Asi jí to hodně vzrušilo.

Stáňa (Po, 13. 12. 2021 - 13:12)

Ja od rodičů nikdy nedostala ani rukou. Ale našla jsem si přítele teď už jsme manželé a ten mi hned na začátku řekl že když budu zlobit nebo se budu chovat jako mala holka tak budu dostavat na zadek. A i když jsem mu na začátku nevěřila, tak ano, dostavam.

Návštěvník (Po, 13. 12. 2021 - 19:12)

Tak se pochlub, jak dostáváš a za co.

Stáňa (Út, 14. 12. 2021 - 01:12)

A když je to něco menšího tak jenom rukou, když je to větší tak i vařečkou nebo plácačkou. Většinou mi řekne co jsem udělala, jaký nasledek by z toho mohl být nebo je a pak si mě buď přehne přes sebe- přes kolena nebo mi přikáže abych se ohnula přes stoličku nebo si lehla na postel. Ta bolest je sice hrozná ale ta ostuda za to co jsem provedla je horší.

Návštěvník (Út, 14. 12. 2021 - 06:12)

A jak sis na to zvykala ze začátku? Očividně jsi postupně uznala, že si to zasloužíš, ale jak velký problém to pro tebe bylo původně?

Stáňa (Út, 14. 12. 2021 - 08:12)

A jak sis na to zvykala...
Zvykala jsem si na to velice těžko protože jsem tento druh trestu nepoznala vůbec ani od rodičů. Byl to pro mně dost velký problém. Ze začátku jsem se po výprasku zavřela do jinýho pokoje než byl muž, někdy i na hodinu, brečela a styděla se. Je pravda že pokaždé jsem věděla že jsem si to zasloužila a dost dlouho jsem nic podobného neudělala a snažila se dělat to co mám abych nedostala. Teď se síce stále stydím za to co jsem udělala po tom, když dostanu ale už jsem si zvykla trochu a vím jaké jsou pravidla a hranice a za co dostanu. Někdy teď už stačí když mi jenom řekne nedělej to nebo dostaneš na holou. Pokaždé to je zaslouženě.

Stáňa (Út, 14. 12. 2021 - 01:12)

Tak se pochlub,...
Dostavam pokaždé na holou buďto rukou nebo vařečkou nebo umělou plácačkou, většinou tak kolem 5-15 ran podle toho jak velký problém to je. Když jsem například nesledovala cestu a kdyby mě muž nestáhnul tak bych byla pod autem tak vtedy mi řekl že za to si na holou zasloužím a dostala jsem 15. Když to je něco menšího, třeba že poslední den na vyřešení něčeho důležitého, například ohledně dluhu nebo jiné věci spojené s úřady a třeba že za nedodržení termínu hrozí sankce tak většinou dostanu těch 10 a když to je třeba jenom že muže zlobím ze srandy a přeženu to a pokračuju i když mi pár krát řekne že stačilo tak mě buď jenom plácne přes ruky nebo přes zadek 3-5krat. Když se mu třeba snažím lhát o něčem a on ví že lžu tak mi taky naplaca 5-10 na holou.

zdeenca (Ne, 12. 12. 2021 - 17:12)

Ty jsi rozumu moc nepobrala,...No myslím si že někdy pár na holou prdel je rozhodně efektivnější než pokuty krácení platu a pod.

Návštěvník (Ne, 12. 12. 2021 - 17:12)

Ženy tím že chtějí na holou, často myslí na mnohem příjemnější potrestání.

Reklama

Přidat komentář