Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Simona (Po, 13. 9. 2021 - 14:09)

Prohlížím, ikdyž popravdě je to často tragédie, jak jejich nohy vypadají. Porovnávám se svými, ale myslím si, že mám pěkné, symetrické nohy , které se nebojím ukazovat. Nohy mého manžela v korkáčích jsou úžasné, protože mu je pravidelně ošetřují. Jinak znám ještě nohy v korkáčích u svého syna s kolegy z práce a oba taky nádherné. Manžel preferuje korkáče utažené, já trochu volnější, tak z tohoto je zřejmé, jak v nich chodíme a jak v nich noha vypadá. O dvě čísla větší se mi zdají moc velké, max. o číslo, aby noha nevyčnívala. Aby se nohy, svaly a šlachy na nich posilovaly, tak k tomu jsou korkáče naprosto ideální.

Jana (Po, 13. 9. 2021 - 14:09)

Ano udržované nohy, nejen však v korkáčkách by měly být základem. U nás je to naopak, já více utažené, ikdyž některé mám taky trochu stářím volnější, přítel více povolené. U obou, pak chůze vypadá trochu odlišně, ale ten požitek bude u všech skoro stejný.

korkoklub - kluk (Po, 13. 9. 2021 - 14:09)

To musí být dost nevšední a zajímavé, když žena obdivuje mužské nohy v korkáčích. Některé ženy si prohlížejí i mé nohy v korkáčích, ale nevím, co při tom cítí. Ženy nezvyknou tak chválit a dávat najevo svůj obdiv, jak muži...

Simona (Út, 14. 9. 2021 - 14:09)

Nevím jestli je to nevšední, zajímavé určitě ano a především se mi to líbí. Třeba ráda chodím vzadu za kolegou a cítím zvláštní hodně příjemný pocit, že vlastně cítíme asi to stejné. Stejně to mám i doma. Je to nějak pochopitelné?

korkoklub - kluk (Út, 14. 9. 2021 - 23:09)

Třeba to opsat nějako přesněji, anebo hlouběji tak umělecky... když noha lingá v drevákách a pata hledá svou cestu, tak špička vyrovnává v protipohybu. Ze zadu je pak sledovat tu snahu...jednou vonkajší hrana, pak vnitřní. A zase vnitřní a vonkajší, vnitřní, vonkajší, vonkajší...pak 2x nášlap špičkou dovnitř, pak vyrovnat a zase nášlapy na hrany jednou ven, pak dovnitř a zase hned 3x... prostě nikdy nevíme, jaký pohyb bude... bože! A to sledovat, že to občas píchne uvnitř a vyvolá motýliky. A přemýšlet, proč tak je a proč jinak...a zase rozebírat, že když je noha dlouhá a úzká, že nejde pochopit, jak může udržet ten mechanismus chodidel to tělo ve svislé poloze když dřeváky tomu brání...no nějak tak to vnímám já!

korkoklub - kluk (Út, 14. 9. 2021 - 22:09)

Chápu to, je to pochopitelné. Snažím se nějako více vnořit do pocitů jiných lidí, když vidí dřevákochodidla.... čím víc tím líp!

Simona (St, 15. 9. 2021 - 16:09)

To jsem ráda. Dovedou to pochopit zřejmě jen někteří.

korkoklub - kluk (Po, 13. 9. 2021 - 14:09)

Zdá se, že máte asi podobné preference, jako já. O 2 čísla větší jsem myslel tak, že ze 43 na 45, nebo ze 44 na 46. Samozřejmě je rozdíl u nohy 37 na 39, nebo u starého číslování ze 4 na 6 o 2 čísla, což je větší skok. Při větší noze zas tak obrovský rozdíl není. Platí to ale jen nad čísla 43 a také záleží i na stavbě nohy.

Ida (Pá, 1. 10. 2021 - 10:10)

Došly mi jednou korkáče o číslo větší, než jsem si objednala. Chtěla jsem je vrátit, ale když jsem v nich chvilku byla nožka se mi v nich trochu rozplácla a připadlo mi to příjemné a délkově to taky nebylo o moc větší, tak jsem si je nechala. Další korkáče už byly o číslo větší záměrně, mám širší nohu a zjistila jsem, že i větší boty jsou mi víc pohodlné.

Pavel (Ne, 3. 10. 2021 - 09:10)

Je pravda, že větší jsou i širší a jestli máš širší nohu, tak větší šířka jistě přispěje k lepšímu komfortu. S tou délkou bych to moc nepřeháněl, ale o jedno číslo větší nemusí být na ani poznat. I stejné velikosti korkáčů od různých výrobců nejsou stejně velké.

Rapid (Po, 13. 9. 2021 - 14:09)

Simono, vy jste se nám ostatním už pochlubila velikostí, výrobcem a barvou vaší oblíbené obuvi?

Simona (Út, 14. 9. 2021 - 13:09)

Různé Vanimary velikosti 40 a střídám různé barvy, současné zelené.

Rapid (Út, 14. 9. 2021 - 19:09)

Děkuji za odpověď, dobrá vílo.
P.S. Tak vy byste kráčela a sledovala toho muže... A já bych šel za vámi, se zrakem upřeným na vaše ctěné nožky :-)

Simona (St, 15. 9. 2021 - 16:09)

Vůbec by mi to nevadilo a více nožky nebo korkáče?

Rapid (St, 15. 9. 2021 - 18:09)

Nepochybuji o půvabu vašich ctěných končetin. Ale primárně bych sledoval, jaké máte korkáče, jak se setkávají s nimi vaše nohy a pokud máte zrovna korkáče vypadající spíše jako nové, o to více bych na ně hleděl.

Jana (So, 11. 9. 2021 - 11:09)

Jaký koláčky máte dneska. Já v modrých sekám trávu.

Rapid (So, 11. 9. 2021 - 14:09)

Prima překlep, paní vedoucí :-)

Rapid (Pá, 10. 9. 2021 - 23:09)

Já vím, ale může sem zase vlézt nějaký prudič... Pojďme do soukromí :-)

Rapid (Pá, 10. 9. 2021 - 23:09)

No, pokud je příčinou to, co si myslím... Tak představa gejzíru, smáčejícího bílé... Ach jo :-)

Kateřina (Pá, 10. 9. 2021 - 23:09)

Přesně tak a druhé ruce píší, nemá s tím problém.

Reklama

Přidat komentář