Reklama

cvičky

Katka (Po, 12. 11. 2012 - 22:11)

Podrážky na cvičkách či piškotech jsou podle toho na co jsou určeny, na který druh cvičení. Baletní piškoty jsou celý kožený a jsou hlavně na balet.Gymnastický cvičky mají gumovou nebo kombinovanou podrážku, podle toho na jaký povrh podlahy a na jaký druh cvičení se používají.
Přítel je taky nosí, doma takměř vždycky a občas si je vezme s sebou i na hotel.
A přítelkyně je zkusila nosit doma jako cvičky nebo ne?

Miki (Po, 12. 11. 2012 - 10:11)

U nás to tak nějak...díky Katko, tak to máte skvělý, tvůj přítel je taky nosí? Moje dívka by se mi asi smála,kdybych je taky chtěl pro sebe...
Moc se mi líbí bílý i černý, jaký nosíte raději? Přítelkyně se vymlouvá že to není na doma ale na cvičení, nevím jak ji vyvlíct z domácích bačkůrek. Nemáš nějakou radu? Ty piškoty jsou takový co nají dole tu podrážku z těch dvou našitých kožených oválků? Normální cvičky mají dole gumovou podrážku vcelku, je to tak?

Katka (Ne, 11. 11. 2012 - 16:11)

U nás to tak nějak vyplynulo ze situace. Já jsem cvičky nosila už jako dítě na zš, protože jsem chodila do zájmového kroužku tancování. Tento kroužek jsem navštěvovala pouze do 9.třídy. Cvičky (piškoty) jsem později volila jako alternativu domácí obuvi místo papučí. Když přítel jednoho dne (na začátku naší známosti)přišel v piškotech (které nosil taky jako alternativu domácí obuvi) jen jsem to přivítala. Slova zde byla zbytečná:).
Jinak řečeno mi to sdělil praktickou ukázkou. Piškoty máme rádi oba...
Otázkou je jaké piškoty se ti líbí? A jestli je chceš pro sebe nebo pro přítelkyni. Chce to omrknout botas, wins. Jsou i menší výrobci cviček, tuším, že jeden je v Českých Budějovicích

Miki (Ne, 11. 11. 2012 - 15:11)

Mému příteli se strašně...chtěl bych bych přítelkyni také zkusit obout cvičky, poradíš mi jaké? Jak ti to tvůj přítel řekl? Ahoj a díky za odpověď.

Katka (Ne, 11. 11. 2012 - 15:11)

Mému příteli se strašně líbí piškoty (cvičky na gymnastiku). A to jak při milování, tak na běžné nošení. Naopak se mu na mě líbí silonky a podpatky.

kata (So, 10. 11. 2012 - 17:11)

mymu klukovi se libi kdyz nosim puncochace a baleriny. Doma abych nosila a na hrani chce aby jsem mela nejlepe cvicky co nosim na gymnastiku. Ze ho to vzrusuje, jak jsou mekoucky a moc ho vzrusuje kdyz propinam pri sexu spicky u nohou. Mate holky taky s klukama takovou zkusenost jako ja? :)

doomm (Ne, 21. 10. 2012 - 13:10)

Ahoj, taky se mi líbí cvičky na dívkách, je to velmi ženské... Přítelkyně v nich také někdy chodí doma, bohužel nikdy si je sama nevezme, vždy jí o to musím ale požádat, přestože ví že se mi na ní velmi líbí...

jarmil (Út, 2. 10. 2012 - 23:10)

ja nosim cvicky jarmily doma i venku a ze na je ma taky me strasne vzrusuji. a jak voni pekne je me 35 let

marian (Pá, 21. 9. 2012 - 10:09)

fetiš, má ho každy v niečom...

Filmař (Pá, 21. 9. 2012 - 01:09)

Tyci, teď ses projevil - jako bys sem spadl přímo z Německa 1935.

tyc (Čt, 20. 9. 2012 - 22:09)

deviant si ty a neplet sa nam vynimocnym do cesty

xram (Po, 17. 9. 2012 - 09:09)

Presne tak, jedine ignorovat tyto individua...

Jozef (Po, 17. 9. 2012 - 08:09)

aky pruser ty somar moja...Ludia, ignorujte prosim prispevky nebezpecnych deviantov. Ako vidite, oni sami sa povazuju za vynimocnych a istym sposobom aj su, no ostatnych za hlupakov. S tym nic nespravite - nemozete im zakazat sem pisat, je to verejna diskusia. Liecit sa asi dobrovolne nepojdu, pretoze to nepovazuju za chorobu.

tyc (Ne, 16. 9. 2012 - 22:09)

aky pruser ty somar moja byvala tuto metodu zboznovala a mala taky orgac s toho ze nic lepsie od toho nezazila nemas fantaziju ani v sexe ani v nicom sado maso je pre vynimocnych ludi a nie pre hlupakov

Honza (So, 15. 9. 2012 - 14:09)

mam chut prikovat nahu babu...Pro Tyc : Ty jsi vážně magor. Neškodná libůstka, kterou má většina zde diskutujících a tvoje zvrácená a nebezpečná deviace je trochu rozdíl. Běž se léčit dřív,než se stane průser.

tyc (Po, 10. 9. 2012 - 21:09)

mam chut prikovat nahu babu obutu v kozenych baletnych cvickach k rebrine a polozit jej na obe palce na nohach 80kil tazku zeleznu gulatinu na dve hodiny a sledovat ju ako stuka od bolesti a stava jej vyteka z musle super muceni kto nezkusil nevie co je rozkos

xram (Po, 10. 9. 2012 - 16:09)

V intersportu v Praze v myslbeku na prikopech maji akci na gymnasticke cvicky. Ty ktere drive staly 400 nyni stoji cca 200 atd. Maji velikosti 33,38,42,46,45 co si pamatuju. 43 tam bylo par, teda po me navsteve jich moc nezbylo :D nestydte se :) Co jsem zaslechl rozhovor prodavacek, tak je pry kupujou vetsinou chlapy :D
Vejdete do obchodu, sjedete dolu po schodech, najdete je v pravem zadnim rohu, mezi fitness.
http://imageshack.us/photo/my-images/69/imag0394az.jpg

marian (Út, 4. 9. 2012 - 23:09)

chybka se vloudila mail...ok mail uz facha dik za odpoved

to Noro (Út, 4. 9. 2012 - 10:09)

Mail [email protected] se vloudila mail [email protected] nyni zprovoznen

noro (Út, 4. 9. 2012 - 10:09)

super tema ted jsem si ho...Mail [email protected] nefunguje

Reklama

Přidat komentář