Reklama

kleceni deti v koute

jojo už týrání (St, 6. 10. 2021 - 15:10)

Náš kluk je už větší školák, klečí vzpřímeně hodinu nahý čelem to místnosti.

Návštěvník (Pá, 8. 10. 2021 - 08:10)

Trestáme mladýho od mala úplně stejným způsobem a čím je starší tím je trest účinnější.

Rodič (Pá, 8. 10. 2021 - 11:10)

Moc děti netrestáme, ale když už je to nezbytné, že ten hrnec již přeteče, jak se říká, většinou jsou to poznámky ve škole, tak nekompromisně, ať je to kluk nebo holky, stáhnout kalhoty i spoďáry a s nahým zadkem i koleny klečet v koutě, aby nemohly pozorovat. Já vím, že se stydí, ale je to trest, tak aby ji ho pamatovaly. Výprask jsme jim zatím nedávali. pokud to nebylo jen takové plácnutí po zadku.

Návštěvník (St, 6. 10. 2021 - 15:10)

Andy nenavštívila internet. Andy internet ZAMOŘILA !!!!

Václav (St, 6. 10. 2021 - 14:10)

Tak se trestalo za první republiky a dříve. Ve starých filmech je to vidět, kde tak trestali i ve škole s rákoskou na předpažené ruce.

Miluše (Po, 11. 10. 2021 - 08:10)

Já jsem nevěděla jak mám děti trestat, když zlobily, nic nepomáhalo, kamarádka řekla, že u ní platí klečet v koutě a když větší trest, také stáhnout kalhoty. Od té doby co jsem to zavedla se chování dětí hodně spravilo. Nejvíce to platilo na dceru 13 let, která se opravdu stydí, ale občas udělá věc, že zatím stojí rozum, tak teď již nekompromisně, stáhnout kalhoty i spoďáry a s holým zadkem klečet v koutě. To, že ji bráchové vidí není nic, protože když se převléká, ta ji také vidí nahou a ona je, trest je, že se stydí..

Veronika (Po, 11. 10. 2021 - 11:10)

Už je to sice několik let, no na mě platilo dlouhou dobu to samé. Mamka si to na mně vymyslela asi ve dvanácti, a protože to asi na mé chování mělo opravdu účinek, tak jsem klečívala v koutě až do konce střední školy a v tom věku jsem se už doopravdy styděla, že jsem takhle trestána. I teď když na to vzpomínám a představuji si jak ještě v sedmnácti klečím v kuchyni v koutě…, no to musel být pohled. Naštěstí to nikdy nebylo s holou zadnicí, no ponižující to bylo i tak dost, takže po tomhle trestě jsem hodnou chvíli byla poslušná holčička.

Adéla (Po, 11. 10. 2021 - 16:10)

Je mi 16 a pokud něco provedu, také musím klečet. Dříve, když jsem byla malá, tak do 10 let, tak maminka stáhla kalhoty a dostala jsem rukou na holou. Pak mi již nebila a trest se změnil v klečení v koutě. V té době mi to nějak nepřišlo, když vím, že kámošky také musely při průšvihu klečet. Teď se stydím hrozně, ale většinou je to za poznámku ve škole nebo, že přijdu pozdě než jsem slíbyla. Naštěstí nemusím mít holý zadek jak tu píší jiné děti ani holá kolena, ale přišla návštěva a já chtěla zmizet a nepřipadalo v úvahu a musela jsem si trest odpykat. To jsem se styděla, že jsem zmizela do pokojíku, abych se nemusela s tou návštěvou vidět.

Zdeněk (Út, 12. 10. 2021 - 22:10)

Nechci, aby to vypadalo, že opisuji. U nás to bylo něco podobného. Když jsem byl malej, tak jsem většinou dostal přes zadek jen velice málo se stalo, že jsem si musel kleknout a to mi vysvětlovaly, že tak se dříve trestalo i ve škole.
Od nějakých dvanácti let již nebyl, žadný výprask, ale o to to bylo horší, že jsem musel klečet na dlaždičkách v chodbě před zrcadlem, abych se prý viděl a příště si to rozmyslel. Na posledy jsem klečel letos 1. května, když se postavila májka a já měl přijít hned domů, že je covid a já přišel asi v jedenác večer a měl jsem něco vypito a to mi bylo patnáct.

Veronika (Út, 12. 10. 2021 - 14:10)

To zcela chápu. V tomhle věku je to zahanbení snad největší trest. Taky mě při tom párkrát přistihl někdo cizí. Nejčastěji nějaká sousedka nebo mámina kamarádka, protože jsem klečela obvykle v kuchyni, kde máma hostila takovéto návštěvy. A pak jsem tam byla terčem otázek, jestli jsem zase zlobila, co jsem provedla, jestli taky dostávám na zadek a podobně. No byla to hrůza.
Tvé spolužačky a kamarádky už asi klečet nemusí, že? Já byla taky asi jediná v tom věku. Ví to některá z nich, jak si stále trestána?

Adéla (Út, 12. 10. 2021 - 15:10)

On se s tím v tomto věku nikdo moc nechlubí, ale většinou se to dozvím od jejich rodičů, když tam jsem za kámoškou, že řekne její maminka, také jsi musela klečet, že jste přišly pozdě?, tak si myslím, že asi občas také. Já se s tím také nechlubím, protože pokud by mi viděl nějaký kluk jak klečím v koutě, tak se hambou propadnu a už nevylezu. Musím, ale přiznat, že to má výchovný účinek, dávám si dosti bacha, abych něco neprovedla, občas se zapomenu.

JA (Út, 5. 10. 2021 - 08:10)

Psychicky narušený kkti všetci, ktorí so dovolia biť svoje deti!!!

Vanda (Ne, 3. 10. 2021 - 13:10)

Mě je čtrnác a od mala mi rodiče trestalí, že musím klečet v koutě nebo na chodbě, brácha je o rok starší, tak ten také.
Většinou, když jsme dělali s bráchou binec, mamka nás okřikla a mi neposlechli, tak následoval trest jít klečet do kouta.
Pokud něco provedu, ale hlavně zatajím nebo zalžu, tak to bývá i s výpraskem. Taťka ani moc ne, ale mamka ta hned ať jsem to já nebo brácha, tak musíme stáhnout kalhoty, když se bránímě, tak nám je stáhne a dostaneme většinou vařečkou několik na holý zadek a musíme klečet hodinu s tím holým zadkem, většinou v předsíni na dlaždicích. Pokud u nás nikdo není, tak mi to nevadí, horší je to, když někdo přijde a já klečím jako malé dítě, to se pak děsně stydím. Mamka naopak říká, abych se styděla, že jsem lhala.

Návštěvník (So, 2. 10. 2021 - 21:10)

je to bez bolesti a námahy

Jan Otradovec (So, 2. 10. 2021 - 11:10)

Dneska nyl pořádně bit náš devítiletý Marin. Dostal pořádný výprask a pak musel klečet. Zavřel jsem se s ním v pokojíku, poslal jsem pryč jeho mladšího brášku Honzíka a klukovi jsem pořádně nařezal. Během výprasku za ním přišli dva kamarádi, to se hodilo. Manželka jim řekla, ať chvíli počkají v předsíni, že je pak za ním zavede. Kluci tak slyšeli Martinův řev a taky rány, jak byl bit řemenem. Po výprasku, když už klečel, jsme kamarády pustili k němu do pokoje a taky Honzíka. Tam viděli Martina, jak klečí. Musel klečet bokem ke stěně. Byl jenom v tričku a to si musel držet vyhrnuté. Takže kluci viděli dobře holý, zbitý zadek a nahého pindíka…

Návštěvník (So, 2. 10. 2021 - 21:10)

Nevím no, mě se osvědčilo vyslíct ho do naha a do postele, na celé odpoledne, chůvičku s videem a když uvidím že není v posteli tak do kouta.

Michaela (Čt, 30. 9. 2021 - 22:09)

Toto je trestání dětí z minulého století. V dnešní době máme více možností, jak děti potrestat pokud je to nezbytně nutné.

Miloš (Pá, 1. 10. 2021 - 14:10)

U našich dětí to funguje a pamatují si to. Máme syna 13 a dceru 10, od malička, když jim s manželkou stále něco dokola říkáme, aby to nedělaly, že to rozbijí, nebo že někomu ublíží, tak je to jako s tím hráchem. Trestání zákazem televize, počítače nebo telefonu, též nefungovalo, pokud dostaly rukou na holou a musely klečet v koutě hodinu hezky napřímeně, tak si to nějakou dobu pamatovaly. A řeknu, že jsme si nebrali servítky ani před jejich kamarády, to mělo účinek největší. Když jsem se ptal jejich kamarádů, zda musí doma také klečet, tak většina odpověděla, že ano.

Marie z Broumova (Pá, 1. 10. 2021 - 16:10)

Miloši, ty jsi také klečel, když jsi byl dospívající? Nebo jsi klečel, až když si ty děti dělal? Já s tímto trestem nesouhlasím, protože je děsně ponižující.

Růžena (St, 29. 9. 2021 - 22:09)

Já mám tři větší děti a takto je trestat jsem neměla nikdy potřebu i když vím, že někteří rodičové, děti tak trestají. Za nás se ještě chodilo klečet i ve škole.

Reklama

Přidat komentář