Reklama

Výprask před diváky

Zaza (Ne, 18. 7. 2021 - 22:07)

Jestli chcete dostat výprask napište [email protected]

Slniečko (St, 28. 7. 2021 - 14:07)

Škoda, že ste tak ďaleko. Ja som zo Slovenska.
Zišiel by sa mi výprask.

Návštěvník (Čt, 29. 7. 2021 - 13:07)

Tak se podívej na nějákou BDSM seznamku určitě najdeš ..

Návštěvník (St, 28. 7. 2021 - 14:07)

Ak si potrebná, spýtaj sa chalanou, najdú sa, takí ktorí ťa cez holú riť narežů tak, že si dlho nesadněš.

Klatovy (Út, 6. 7. 2021 - 22:07)

Na jedné průmyslovce trestal tělocvikář kluky na holou před svědkami. Já měl taky dostat, ale nějak se mě to vyhnulo. myslím, že ten učitel byl v tomhle úchylnej. Ani nevím zda ho někdo udal či ne. Nyní už možná je v důchodu. já měl dostat za údajnou šikanu, ale já nešikanoval. jen jsem se choval podivínsky a školu jsem nedodělal.

Lavin (Ne, 18. 7. 2021 - 01:07)

Na zadek jsi nikdy dostal

Pavla (Po, 21. 6. 2021 - 07:06)

Ahoj a ty jsi kdo? že ani nenapíšeš jméno,...?

Návštěvník (Ne, 20. 6. 2021 - 15:06)

Můžem to probrat přes mail

Pavla (Pá, 18. 6. 2021 - 09:06)

Výprasky holek? zkušenosti? pokec, rady,...?

zvedavy (Po, 14. 6. 2021 - 12:06)

Jí občas dostávám i před cizími lidmi, respektive spíše známými tchyně nebo manželky

Návštěvník (Po, 14. 6. 2021 - 17:06)

A to se chlubíš, nebo si stěžuješ?

zvedavy (Po, 14. 6. 2021 - 18:06)

jen konstatuji o)

katy (Út, 8. 6. 2021 - 18:06)

Já jsem nikdy před nikým nedostala,ani jsem nebyla tak často bita ale když k tomu došlo,tak si mně mamka nebo táta vzali stranou do zadního pokoje,kde si se mnou v klidu promluvili ,vysvětlili mně co jsem špatně udělala a proč budu potrestaná.Teprve pak došlo na výprask.Od táty většinou prutem,když neměl prut po ruce tak řemen.Mamka klasicky vařečku.

klizd (Po, 7. 6. 2021 - 19:06)

omlouvám se za překlepy ,špatně vidim

klizd (Po, 7. 6. 2021 - 19:06)

Do školy jsem chodil v sedmdesátých letech a jednou jsem dostal opravdu výprask od táty ve škole .Zlobil jsem a byl jsem poškole,musel jsem zůstat na odpoledním vyučování se staršíma holkama.Učitelka ,která mně nechala poškole měla s holkama pracovky.Byli jsme v kuchynce holky tam něco s učitelkou pekly a já tam v koutku něco opisoval z knihy.Učitelka zavlala rodičům ,že jsem poškole a oni si ke konci odpoledky pro mně přišli.Učitelka jim řekla proč jdem poškole a co jsem prováděl a že zasloužím pořádně potrestat.Mamka si půjčlla vařečku.která byla v kuchynce.Ohnula si mně přes koleno vyplatila mně vařečkou,holky si zacpávaly uši protože jsem strašně pištěl.Mezi tím si táta odepnul řemen a teprve ted příšlo to nejhorši.Musel jsem se ohnout přes židli a stáhnout trenky a na holej zadek jsem dostal pořádný výprask řemenem.Když holy viděly,že jsem bit na holou tak se taktně otočily ale jsem pocitoval velkou hanbu.Byl to asi jediný výprask před někým,jinak jsem byl bit doma bez přítomnosti navštěvy,šli jsme vždy do vedlejšího pokoje.

zvedavy (Po, 7. 6. 2021 - 05:06)

Také dostávám od mojí ženy a někdy i před diváky

Dušan (So, 17. 4. 2021 - 10:04)

Výprask před diváky je super... je to sranda.

Dušan (So, 17. 4. 2021 - 10:04)

Výprasky jsou super...

maty (Čt, 15. 4. 2021 - 21:04)

ahoj pokud chceš a máš chut si povídat o všem co souvisí s výprasky na holou napiš mi na mail [email protected]

Vladislav (Čt, 1. 4. 2021 - 21:04)

Je to už hodně dávno. V 60. letech jsem chodil do mateřské školky a jednou jsem byl přísně potrestán za zlobení. Učitelka se posadila na židli a držela mě za ruku. Děti si musely stoupnout do řady vedle sebe dívat se na mé potrestání. Musel jsem si zout bačkory a pak se celý svléknout donaha. Pak si mě učitelka přehnula přes kolena a zbila mě na holý zadek dřevěným pravítkem. Řval jsem a bulil.

Reklama

Přidat komentář