Reklama

spodní prádlo u chlapců

Návštěvník (Po, 27. 9. 2021 - 07:09)

ocas ne :-D možná koule trošku

Martin V. (Po, 27. 9. 2021 - 07:09)

Záleží jak jsou koule a ocas velké.

Návštěvník (So, 25. 9. 2021 - 08:09)

dívčí kalhotky jsou nejlepší dneska jsem v nich spal a jsou úžasný a furt je mám na sobě

Ostrava (Pá, 24. 9. 2021 - 10:09)

Tangá nepatria na deti minimálne tak do 15 rokov. Potom kľudne sa s ním porozprávať o nosení niečoho takého ale určite nie ho nútiť to nosiť

Návštěvník (Pá, 24. 9. 2021 - 10:09)

Souhlasím s tebou, ale synovec studuje taneční konzervatoř-balet a tam mají kluci od 12ti povinné taneční suspenzory, což jsou v podstatě chlapecká tanga.

Nina (Pá, 24. 9. 2021 - 14:09)

Víte kolik kluků odejde z tanečních kroužků právě kvůli nutnosti nošení tanga slipů? A také kvůli elasťákovým úborům? Prý polovina náctiletých šikovných kluků. A pak trenérka musí řešit nedostatek chlapců nouzově čistě dívčími choreografiemi. Tanga Jsou pro chlapce prostě nevhodné.

Návštěvník (Pá, 24. 9. 2021 - 17:09)

Vždyť je to jedno, kdyby se kolem toho nedělalo takových keců o buzících, tak by je klidně nosili.

Nina (Pá, 24. 9. 2021 - 17:09)

Máte pravdu, ale je to jak to je. Náš kluk celkem rád nosí slipy, ale před kamarády se za to stydí. Prostě nosí boxerky, jako všichni, takový je styl.

JA (So, 25. 9. 2021 - 15:09)

Zial mate pravdu. Trend dnes urcuju kamarati. Ak by nenosil na telocvik boxerky tak by samu kamosi smiali lebo slipy su buzerantske a teplosske. Hnusna a nezavideniahodna doba pre niektorych dnesnych mladych

Val (So, 25. 9. 2021 - 10:09)

Já myslím že je to jedno boule je ve slipech i boxerkach

Návštěvník (So, 25. 9. 2021 - 11:09)

Souhlas.

Alice (Pá, 24. 9. 2021 - 16:09)

Byla jsem na jednom tanečním vystoupení a kolem pěkného kluka, kterému se v elasťácích rýsovala pěkná kláda, kroužilo šest krásných holek. Po vystoupení jsem jim řekla, že jim ho závidím a ony se smály a říkaly:"Ale paní, my z něj nic nemáme, on je teplej".

Monika (Pá, 24. 9. 2021 - 15:09)

A proč odchází. Kvůli boulim co se jim m rýsují, to je i v plavání, gymnastice ... A možná i jinde

Nina (Pá, 24. 9. 2021 - 17:09)

Soudím podle našeho syna, že je dost problém, když dám jedenáctiletému klukovi tanga. Prostě si nevezme, nechce mít holý zadek a ještě něco v něm. Tedy alespoň pokud se cítí být mužem...

Markéta (So, 25. 9. 2021 - 15:09)

Problém je tam, kde se klukovi ustupuje. Já jsem synovi pořídila tanga a boxerky když mu bylo 13.Zároveň jsem postupně vyřadila slipy, které nosil do té doby. Boxerky i tanga jsou modernější a elegantnější náhrada slipů pro mladé muže. Taky se zpočátku vzpíral a nechtěl mít prádlo v zadku, ale já byla důsledná a tanga nosil celé letní prázdniny. První dny jsem ho musela hlídat, aby si je vytahoval tak, jak mají být a nenosil je na bocích na půl žerdi. Ale pak se to zlomilo a bylo po problému. Chce to jen chvíli neustupovat a ono se to srovná.

Tom-thong (Po, 27. 9. 2021 - 21:09)

Markétin přístup má mé sympatie. Diskutovat s klukem v tomto věku o tom, aby si tanga vzal, protože jsou moderní sebevědomé chlapecké (pánské) prádlo, které ho navíc naučí důsledně pečovat o svou hygienu, je mimo realitu. Rázný přístup klukovi neuškodí a až doroste, ještě mámě poděkuje, když to pak na něm ocení jeho slečny...:-)

JA (Čt, 30. 9. 2021 - 06:09)

Tak Ty Tom-thong si pekný kkt aj s tou Markétou. Nútiť dieťaťu prípadne puberťákovi aby nosil tangá? OMG kam ten svet speje. Potom v detstve z toho bude psychopat, čo všetkých vyvraždí vďaka tomu, čo mu vyvádzala vlastná matka!!!

Milada (Čt, 30. 9. 2021 - 13:09)

Není důvod klukovi kolem patnácti let věku tanga nekoupit. Nabídka S nebo dokonce XS velikostí je velká. A když se mi to líbí, tak proč ne? Náš je má, pod krátké šortky jsou ideální.

Káťa (Čt, 30. 9. 2021 - 21:09)

Ano, v tomto věku by to měl každý mladý muž alespoň zkusit. Myslím, že na západ od nás, třeba jen v Rakousku, není kluk v tangách nikomu k smíchu, má je tam každý, vždyť je to prádlo jako každé jiné! Nikdo tady nezpochybňuje boxerky, ale možná jsou méně příjemné na nošení. A hlavně, na vše se dá zvyknout, takže mámy, kupujte takové prádlo, ve kterém si přejete kluka vidět.

JA (Pá, 1. 10. 2021 - 06:10)

Nesúhlasím s poslednou časťou, "mámy, kupujte takové prádlo, ve kterém si přejete kluka vidět" Prádlo matky nemajú kupovať synom také, aké chcú na synovi vidieť oni ale aké by si vybral syn a aby sa syn pohodlne a dobre v ňom cítil - žiadne tangá pre syna, aby sa matka na ňom ukájala. A Vy chytré matky, to mu dáte aj do školy na telocvik tangá alebo tangá plavky? Viete, ako sa ten syn cíti? Ako je potupený a zahanbený pred spolužiakmi?

Reklama

Přidat komentář