Reklama

kleceni deti v koute

Matina (Út, 11. 1. 2022 - 16:01)

Holce je 8 roků a kluk 12 roků. Ne jdou klečet v teplákách nebo v punčocháčích, ale v létě pokud mají kratasy nebo jen kalhotky nebo trenky, tak mají jak holá kolena, tak i holá chodidla.

Tomáš (Út, 28. 12. 2021 - 13:12)

Vánoční ochrana skončila, před obědem jsem přišel příšerně mokrej a špinavej jak jsem blbnul s kámošem u rybníka a na přítoku se prolomil led. Dostal jsem děsně vynadáno, musel jsem se celý svléci, vzít si suché punčocháče a tričko a za trest jsem musel klečet v chodně, aby se nemohl dívat na televizi až do oběda.

Pavel (Ne, 2. 1. 2022 - 20:01)

Tomáši ahoj, tak jako ty jsem spadl do řeky na Silvestra a přišel jsem domů taky mokrej a pěkně špinavej. Dostal jsem nářez a když jsem se převlékl, tak jsem taky musel klečet na hambě až do večera.

Jenda (Po, 27. 12. 2021 - 22:12)

Mám bráchu 12 roků a ségru 11 roků, když něco uděláme, hlavně když se hádáme, tak nás táta pošle klečet. Máma ne, ta většinou vezme vařečku a dostaneme přes kalhoty.

Hanina (Po, 27. 12. 2021 - 18:12)

Dneska jsme s bráchou porazili vánoční stromek a rozbilo se hodně ozdob. Děsnej řev od mamky a museli jsme to uklidit a když jsme to uklidili, tak jsme museli před tím opadaným stromečkem klečet a koukat se na něj. Ještě mi bolí kolena jak je mám otlačená.

Andrea (St, 22. 12. 2021 - 12:12)

Chtěla bych vědět jak trestají rodiče děti v jiných rodinách. Já přišla včera se segrou 12 a 14 roků od kámošky v 8,00 hodin večer a rodičům jsme to neřekli a za trest, že oni měli strach, tak jsme museli klečet bez kalhot, jen v kalhotkách každá v jednom koutě hodinu a do vánoc máme domácí vězení.

Návštěvník (So, 29. 1. 2022 - 04:01)

Jak trestají jinde? Přísněji, mírněji, jinak, prostě různě. Někde by to bylo jen to domácí vězení (kratší nebo delší dobu podle přísnosti), jinde byste dostaly pořádný výprask.

Káťa (Po, 31. 1. 2022 - 17:01)

Mě trestají rodiče dost přísně, když třeba něco rozbiju nebo přinesu poznámku ze školy, tak musím pokaždé klečet vedle stolečku v pokojíku. Taky jsem za poznámku dostala na holou.

Tomáš (Ne, 26. 12. 2021 - 20:12)

Andreo ahoj,mě je také 14 a od mala pokud něco horšího udělám, také musím za trest klečet v kuchyni v koutě, ale normálně v teplákách. Jen teď o vánocích je vyhlášen vyhlášen nějaký mír, tak jsme ještě neklečeli. Ségra 11, tak vždycky hrozně řve, že musí klečet, já to už beru jako součást života. Je to asi lepší než když kámoš dostává rákoskou na holou.

Monika (Ne, 26. 12. 2021 - 21:12)

U nás je přes vánoce, také bez trestání.

Návštěvník (St, 22. 12. 2021 - 13:12)

Jak trestají jinde? Přísněji, mírněji, jinak, prostě různě. Někde by to bylo jen to domácí vězení (kratší nebo delší dobu podle přísnosti), jinde byste dostaly pořádný výprask.

dan (Pá, 17. 12. 2021 - 06:12)

Myslím že si to dámy s tou diskriminaci moc berou.měly by si jít klenout do kouta a je to.

Jaroslav (Čt, 16. 12. 2021 - 22:12)

Možná někteří rodičové mají jiné metody výchovy dětí. Já pokud mi to nepřerůstá přes hlavu, tak s dětmi řeším věci domluvou, ale najdou se případy, kdy děti potřebují potrestat, tak to řeším, že musí klečet. Většinou to má výchovný účinek.

Jonáš (Ne, 12. 12. 2021 - 21:12)

Moje mamina tento trest zavedla asi před rokem, někde to asi slyšela.
Jak se začneme se ségrou hádat nebo něco provedemě, tak hned spustí do kouta a klečet. Stalo se, že jsem odmlouval, tak mi stáhla kalhoty a dostal jsem na holou a stěmi staženými kalhotami jsem musel klečet. Už neodmlouvám.

Honza (Čt, 9. 12. 2021 - 22:12)

Já to slyším jen z vyprávění u nás se v podstatě vůbec netrestá s tátou se vždy, když něco s bráchou provedeme tak si o problému povídáme a příště to již neuděláme.

Návštěvník (So, 4. 12. 2021 - 02:12)

Ta druhá stránke je samozřejmě: http://diskuse.doktorka.cz/kleceni-deti-koute/archiv/50/

Stanislav (Ne, 28. 11. 2021 - 19:11)

Dnes jsme se dívali na film Obecná škola a když děti viděly jak tam ten kluk když vysypal z kočárku tu malou sestřičku musel jít klečet, tak děti říkají to raději dostaneme výprask než toto ponížení, tak jsem jim řekl, že to můžeme také aplikovat a oni to že snad ne.

Zuzana (Ne, 5. 12. 2021 - 19:12)

Dnes je mi pětadvacet a žiji s přítelem, ale do nějakých třinácti let to bylo u nás stejné jako v té Obecné škole. Za nějaký prohřešek ať já nebo sourozenci jsme museli klečet v koutě u skříně s předpaženýma rukama. To maminka jen ukázala a už jsme šli.

Kamil (Pá, 3. 12. 2021 - 23:12)

Já si také nedovedu představit, že mi rodiče pošlou klečet, to by bylo děsné ponížení. Táta říká, že ve škole musel klečet na stupínku vedle stolečku.

Ivan (Pá, 26. 11. 2021 - 16:11)

Já pokud přinesu ze školy poznámku nebo mamině odmlouvám, tak si musím stáhnout kalhoty nebo tepláky abych měl holé kolena a musím klečet v obýváku před knihovnou s rukama za zády. Ségra také nebo tam klečíme oba. Musíme třeba klečet i když je u más na návštěvě babička a děda. Taťka je dobrej ten nás neposílá, ten se jen zlobí.

Reklama

Přidat komentář