Reklama

Finanční POMOC

ha (St, 16. 7. 2014 - 16:07)

Ja bych chtela jet k mori...Jo, ale pěkně si všechno zaplatíš.

seniorka (St, 16. 7. 2014 - 13:07)

Ja bych chtela jet k mori nebo na chatu nebo aspon na vylet. Vezme me nekdo sebou. Dekuji :-)

maminka (St, 16. 7. 2014 - 11:07)

Dobry den,chtela bych poprosit o financni vypomoc nekoho kdo nastrada mam ctirletou holcicku a kdyz vsechno poplatim tak me zbyde 500 na jidlo uz nevim co mam delat budu vdecna za kazdou korunu dekuji cislo uctu je 208 490 010/0600

Jahoodka (Po, 25. 2. 2013 - 18:02)

Mně se osvědčily stránky, kde jednak můžete sledovat ceny různého sortimentu ve všech obchodech ve vašem městě, jednak sbíráte body - zdarma - a za ně docela rychle dostanete nákupní poukázky do Tesca. Aspoň trochu nám to šetří peníze ;) Víc info a registrace tady: http://www.kupi.cz/?u=c5smx

politický sviná (St, 9. 12. 2009 - 19:12)

přesně a vystížně řečeno..naše politika je v pěkných sračkách, samá korupce, vlivní lidi tlačí do svý kámoše do těch pohádkových koryt..taky mám dluhy, bohužel nikdo z těch firem, co řikají , že poskytují nebankovní půjčky jsou samé podvody. Taky nevím, co mám dělat, ale stěžovat si nemá cenu, když vám nikdo nepomůže a ještě vás chce okrást. Fakt humus, mašle to jistí..Zlatí komanči

Politický sviňá (Út, 22. 9. 2009 - 07:09)

Hajzlové, kriplové, šmejdi jedny politický, sobě seberou z platu 4% ale nám rodičům 20% z peněz co máme na naše děti. Co vy hajzlové jte kecali ještě nedávno? Jak naše populace stárne a za 50 let tu bude 3krát víc důchodců než lidí v produktivním věku. Není to tak daleko 50 let vy svině vyžraný, ulhaný, akorát že vy budete mít hahrabáno na švícarských kontech a my tu budem žrát kořínky abysme nechcípli. P
Promintě mi, nevím, kam to napsat, jsem tak hořce zklamaný, tak strašně moc z té naší České vlády, že se mi chce i v mém věku plakat. Nikdy už nikdy nebudu volit, jedině KOMUNISTY, který jsem v mládí nenáviděl. K tomuhle jste mě dohnali, vy syčáci!!!!!

Ty hlupáku (Ne, 20. 9. 2009 - 22:09)

jdi se raději učit češtinu!

Marek (Ne, 20. 9. 2009 - 19:09)

Yoss, di do prdele ano?
Ja nevim, proc po mne vsichni chtej platit a kdyz chci ja vratit nebo nemohu pucit, hned sem spatny.Asi se odstehuju do zahranici, kde mi bylo lepe nez tu.
Ja sem postizeny, ale Yoss, ty si si mohla vydelat, ziskat penize, penize ti psychyku nevratej, dluhy si si nadelala sama, a psychopatovi, ktery nadava a je namysleny bych ani vydlicku nepucil!

Yossarian (Čt, 20. 8. 2009 - 23:08)

Ahojky! Prosímtě mohla bys mi finančně pomoci? jsem psychycky velmi vyčerpaný,mám dluhy už nevím kam se obrátit....napíšu ti to na mail.........

NASRAT (St, 12. 8. 2009 - 21:08)

TAKOVÝCH HAJZLŮ JE VICE !!!

NIKOMU NIC NEDÁVAT !!!

SAMEJ PODVOD !!!

BANDA SEHRANÁ § - § - §--- NA NĚ ! ! !

Návštěvník (St, 12. 8. 2009 - 03:08)

Dito prosím tě,nenaleť hajzlovi.

Dita (St, 12. 8. 2009 - 02:08)

Ahoj! kdysi dávno jsem se dostala do velkých finančních potíží,i když jsem se snažila splácet sebevíc tak to prostě nestačilo.Potkala jsem kluka,který mi tenkráte moc a moc pomohl-jak po fin,stránce tak i po té psychické.Za vše co pro mě tenkrát udělal jsem mu ani po letech co jsme spolu žily nedokázala dostatečně poděkovat a říct co promě vlastně znamenal.Ano znamenal-letos bohužel zemřel.Je mi to moc líto.Proč tohle vše píšu?!?-dobré se má oplácet a tak chci nabídnout také já pomocnou ruku.Mám ale jednu podmínku-pomohu finančně pouze člověku,který se stará o dítě nebo někoho blízkého,je mi jedno zdali to bude žena nebo muž.Peníze půjčím bezůročně-a pokud uvidím že dotyčný má snahu peníze splácet tak zbytek dluhu zaplatím a je vše vyřízeno.Tohle činím jen proto že i já našla svého zachránce a dostala druhou šanci.můj mail vladkavalkova1"seznam.cz

ita (Pá, 2. 11. 2012 - 09:11)

Taky nechapu v dnesni dobe,ze si nekdo poridi 4 a vice deti.

anonymka (Pá, 2. 11. 2012 - 09:11)

Zajímavé, sice mě tady asi...Elen,vidím to podobně jako ty,já teda syna mám,ale raději budu mít jedno dítě a dopřeji mu,co potřebuje,než mít 3 děti a škudlit,kde se dá.Bohužel,dnes je taková doba,že mít dítě,je dnes opravdu luxus.Přesto všechno,i kdybych byla hodně chudá,tak to jedno dítě bych chtěla,bez dětí není život.

Elen (Čt, 1. 11. 2012 - 21:11)

Zajímavé, sice mě tady asi ukamenují, ale přesto si to neodpustím. Fascinují mě lidé, kteří si nadělají tři a více dětí (= v dnešním reálném světě ekonomická sebevražda, pokud nemáte za zadkem bohaté příbuzné anebo velmi nadstandartně nevyděláváte), nebo sedí doma 4 roky, kdy ještě kojí (!) své dítě a místo toho, aby prostě něco dělali, šli pracovat, našli si k práci brigádu, tak jen natahují ruce. Ano, taky jsem se potýkala s určitým finančním problémem. Naštěstí se jednalo jen malou částku (40 tis.), kterou jsem bez problémů získala ve své bance (nejsem v žádném registru) a tím jsem zalepila to, co bylo potřeba a už vím, že se NIKDY na cestu dluhů nechci nikdy dát, raději žít skromně než mít za každou cenu vše, co mají ostatní. Více než polovinu této půjčky úspěšně splácím. Je třeba disciplinovanost. A taky by mě v takové situaci nikdy nenapadlo, pořídit si dítě

Marcela (Út, 23. 10. 2012 - 09:10)

http://www.penizezaemail.cz/?ref=14733

Tomáš (Po, 22. 10. 2012 - 10:10)

Dobrý den moc bych prosil o radu nebo nějakou pomoc ohledně financí,mam rodinu ženu na md a čtyři děti,jsem osvč auto pneu a z nedostatku práce jsem se dostal do dluhové pasi,problém je že mi zvoní doma exekuce a nevím na koho se obrátit vše co vydělám hned zaplatím na složenkách a exekucich už jsem s nervama na dně a nevím jak dál a jak vše urovnat.Moc děkuji za pomoc všem [email protected]

přivýdělek (Pá, 9. 9. 2011 - 22:09)

Omlouvám se můj mail je: [email protected]

přivýdělek (Pá, 9. 9. 2011 - 22:09)

Nabízím nenáročný přivýdělek,jde jen o pár korun, ale prakticky bez námahy.

Mail: [email protected]

bankerka-cz (Po, 25. 7. 2011 - 14:07)

Ono staci nezaplatit jednu...Tak i v bankách pracují lidé, co umí přemýšlet.
Co vím ze zkušenosti, tak údajně jakousi 0,-Kč může mít člověk i bezdůvodně, což se pochopitelně dá dohledat - zkušenost klienta, který nikdy neměl žádný dluh, přesto měl v SOLUSU 0,- což už je zápis. Pro úvěr zápis 0,- jako by nebyl 8-)

Reklama

Přidat komentář