Reklama

mám velký penis

Návštěvník (Út, 7. 9. 2021 - 21:09)

Stojící

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 21:09)

Stojící i malý vyrochá i velkou pochvu. Měkký se nedostane do malé a velkou těžko potěší, pokud neztvrdne.

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 23:09)

V každém případě má chlap ještě deset prstů a jazyk !

Mirek (Út, 7. 9. 2021 - 20:09)

Co je lepší, velký a ochablý, nebo menší stojící?

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 17:09)

Když nestojí, jsou jiné možnosti, jak uspokojit ženu a není vyloučeno, že se při tom i ochablý probudí k životu. Muž nesmí být líný a přestat se snažit.

David (Út, 7. 9. 2021 - 01:09)

Velký penis mi přináší jen problémy... spousta holek semnou odmítla kvůli tomu spát. Kamarád, který ho má 17 měl mnohem více partnerek. Navíc mám v poslední době i problém s erekcí... celkově bych byl raději za menšího a funkčního

Návštěvník (Ne, 13. 6. 2021 - 14:06)

To máš, už aby si s tím něco udělal...

Nikol (Ne, 13. 6. 2021 - 14:06)

Je už tomu deset let to mi bylo osumnáct . byla jsem na školení na tři dny z našeho učiliště kde jsem se učila cukrářkou. Byly to dva dny praxe a jeden teorie. Při teoretické přednášce jsem si všimla kluka který seděl naproti mě a pořád po mě pokukoval až večer u baru se osmělil a přišel za mnou jestli si můžeme jít zatančit . Nebyla jsem proti . tak po tanečcích si mě odvedl na pokoj kde bydlel sám . Tam jsme si udělali sami ještě menší disko a popili i vínko .Navrhl mi jestli se můžeme jít spolu osprchovat že smrdíme kouřem a potem s baru .nebyla jsem proti . Ve chvilce jsme byli ve sprše a ani mi nevadilo že jsem před ním nahá, ani on neměl s tím problém . Ale to co jsem viděla mu mezi nohama to mi vzalo doslova dech .Penis mu stál a žalud měl krásně fialový a ven s předkožky tak 20x5 byl určitě . Ale i on se na mě díval na moje pevné trojky a na půl zarostlou kačku. Už jsem nějakou zkušenost s kluky měla ale fialový žalud jsem ještě ani dosud neviděla to mě doslova vzrušovalo na maximum. Osprchovali jsme se a já neodolala a začala jsem mu ho honit a kouřit už tam v koupelně . Za chvilku mu v něm zaškubalo a já měla celý obličej a ruku od semene. Nechala jsem ho vystříkat omyla jsem mu ho a po osušení jsme šli do postýlky . Tam se zase věnoval intenzívně mojí lasturce a taky mě udělal. Pak jsme v obětí usnuli . K ránu už zase fungovalo jak mělo jen si pro jistotu nasadil kondom a ranní sexík byl na světě. Tak jsme si užívali celé tři večery ale mi se hlavně líbil ten jeho fialový a krásně tvrdý žalud. Po školení jsme se
rozešli a viděli jsme se až u závěrečných zkoušek kde Petr předsedal v porotě a já jsem byla jako nejlepší učenka minulého ročníku přisedící. Ale pak už nic nebylo protože tam měl manželku a já přítele.

Steve (So, 29. 5. 2021 - 18:05)

Zase jenom ujeté pohádky a žvásty ... že vás to furt baví.

Silva (St, 19. 5. 2021 - 11:05)

To vám pracuje fantazie na plné koule, Můj přítel ho má 24 x 5,5 a myslím že je to čurák jak má být ale co uvádite vy tady přede mnou jsou fantazie.

Radek (Čt, 13. 5. 2021 - 09:05)

Ahoj je mi 17 mám normální penis 21cm, ale můj kamarád má vážně velkého 25cm v klidu, když mu stojí má 39cm a 9cm tlustého měřil si ho přede mnou

Abe (Po, 26. 4. 2021 - 23:04)

Nevadí vám, že již staří Řekové a Římané věděli, že velký penis je známkou nízké inteligence, což je velmi patrné na jimi vytvořených sochách Bohů a jiných idolů. S velkým penisem se můžete chlubit akorát v bordelu a pokud vám nějaká kurva dá, tak čím větší, tím více budete platit, protože vaše rozměry jsou jen na obtíž.

Lipican (Po, 26. 4. 2021 - 20:04)

Já mám 13 cm dlouhého, ale často stojí. A to je podstatné.

Honza (Po, 26. 4. 2021 - 06:04)

Já má v 17 letech 26cm velký pero, můj kamarád má v 15 letech 43cm dlouhyho a 11cm širokého

Lenka (Po, 26. 4. 2021 - 08:04)

Věřim ti, už jsem viděla i větší, mám chlapa kterému měří 59 cm, syn má ve 13letech 18cm v klidovém stavu

Návštěvník (Po, 26. 4. 2021 - 07:04)

A taky mas velkou hlavu jako meloun,vid

Martin (Po, 26. 4. 2021 - 07:04)

Kecáš , pokud to máš tak to ukaž

Mám ptáka vel… (Po, 26. 4. 2021 - 02:04)

mám ptáka malýho jak vrabčáčka

Návštěvník (Ne, 18. 4. 2021 - 03:04)

https://photos.app.goo.gl/1c9vz1bv4Qdgk7zy8

Rosťa (Ne, 18. 4. 2021 - 00:04)

Jsem majitel penisu 22,5cm delky a obvodu 15cm kolem penisu. S byvalou pritelkyni jsme meli sex nepravidelny.. Nemohl jsem, jak jsem se rozvasnil zarazet ho uplne celeho, jak tak me stopla, bylo ji to neprijemne. Predehru jsme vzdy meli.

Reklama

Přidat komentář