Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

Návštěvník (Ne, 19. 9. 2021 - 07:09)

Společná masturbace, pokud se oboustraně udrží v rámci sledování je příjemná a neškodná i u sourozenců. Jiný případ je nechtěné přistižení při masturbaci. To může být stresující pro pozorovaného i pozorovatele a následná nevhodná reakce může mít vážné psychycké následky. Pokud se náhodný pozorovatel omluví a vzdálí, nebo dělá jako, že to nesleduje a nehodnotí, je to v pořádku. Jeden můj kamarád, když byl přistižen matkou, byl pořádně byt. Navíc to zcela nevhodně zveřejňovala a zostouzela ho. Má možná doživotní potíže s erekcí a musí se léčit. Takže rodičové, raději dělejte že se nic neděje a neřešte hříchy svých ratolestí.

Eva (St, 29. 9. 2021 - 17:09)

Mě by zajímalo, jako se díváte na jiný případ. Když to přistižení je chtěné. Kamarádka honí péro příteli celkem běžně a když je v extázi, je mu všechno jedno a má rád řeči o tom, že by ho někdo viděl, jak to z něj cáká. Dost jsem váhala přijmout pozvání na čumendu.

Návštěvník (St, 29. 9. 2021 - 20:09)

Řeči jsou něco jiného než skutečnost. Honila mne kolegyně a zájem měla mladá z kanceláře. Než došlo k ejakulaci, tak jsem s ní dost dlouho mrdal, dokud nechtěla a ta starší mne nakonec udělala. V různých variantách to pokračovalo, ale na začátku byla vždy masturbace penisu od obou. Čumendu na ejakulaci měly taky obě.

Eva (St, 29. 9. 2021 - 23:09)

Ale to je něco jiného, když's je měl obě. V mém případě to byl kluk, kterého jsem sice dobře znala, ale byl to kluk mé kamarádky a já jsem s ním neměla nic intimního. A najednou jsem dostala návrh, že se můžu dívat, jak v jejích rukách stříká.

Návštěvník (St, 29. 9. 2021 - 23:09)

V podstatě to bylo totéž. Tu mladou zajímalo, jak stříkám. Soulož s ní, byla jen mezihrou, kterou sama chtěla. Že už po orgasmu moc mojí dohru se stříkáním semene, s tou druhou, moc nevnímala, se vyřešilo příště, kdy si role vyměnily atd. atd.....

Eva (Čt, 30. 9. 2021 - 00:09)

Ale on o tom nevěděl, že tam budu. Sice ho rajcovaly řeči o tom, ale něco jiného je, když se fantazie promění na skutečnost.

Eva (Ne, 19. 9. 2021 - 15:09)

A ještě něco jiného je, když je to přistižení při společné masturbaci chtěné. Nebo v mém případě, když ti ho honí kamarádka a říká ti, co kdyby vás někdo takhle viděl. Třeba nějaká Eva, co tě taky zná.

Eda (Ne, 19. 9. 2021 - 17:09)

Mě se stalo, že jsem se nechal od jedné holky na zábavě od ní pohonit na pánských WC a už skoro v nejlepším tam přišla moje holka. To že nikam nejde a najednou tam stála. Začala se rozčilovat, ale podařilo se mi ji sklidnit a ty dvě dát tak nějak do kupy a od té doby jsem měl dvě naráz, ale dlouho to nevydrželo, ta druhá nakonec začala chodit s jiným a byl konec trojky. Ta co jsem s ní chodil, tak je stále se mnou.

Návštěvník (Ne, 19. 9. 2021 - 07:09)

...bit...

Miky (Ne, 19. 9. 2021 - 00:09)

Evo díky za komentář, ségra je o rok starší. To jsme strach měli, kdyby rodiče přišli a viděli nás. Oni jsou trochu puritáni. Nevím co by se dělo. Možná, že by jsme dostaly na holou? Mi si to občas ze ségrou tak užíváme, ale většinou s tím přijde ona.

Eva (Ne, 19. 9. 2021 - 00:09)

Miky, nejde o rodiče, to by mohlo být nebezpečné a určitě byste si to nepřáli. Ale jde o to, kdyby si sestra chtěla přivést kamarádku, aby vás šmírovala? Souhlasil bys s tím? Nechal by ses ukecat?

Miky (So, 18. 9. 2021 - 23:09)

prvně mi načapala starší ségra, když jsem si ho honil ve sprcháči to mi bylo 15 roků a začala hned co to dělám. Měl jsem strach, aby to neřekla rodičům.
Když jsem s ní o tom mluvil, tak se přiznala, že si to dělá taky, dokonce, že si koupila umělýho. Ona ještě nemá kluka a občas, když naše nejsou doma, tak sama řekne, abych si ho vyhonil že se bude koukat, já se zase podíván, když si to dělá s tím umělým.

Eva (So, 18. 9. 2021 - 23:09)

Hádám, že je (nebo tehdy byla) starší než ty. Jestli jste takto masturbovali současně, muselo to pro vás být dokonalou a neškodnou náhradou a přípravou na sex se skutečným partnerem. Mluvili jste někdy o tom, co kdyby vás při tom někdo načapal?

Eva (So, 18. 9. 2021 - 23:09)

Vzrušuje vás víc, když vás přistihnu při honění, nebo když vás přistihnu, jak vám ho honí jiná holka?

Helena (So, 18. 9. 2021 - 15:09)

Panebože. Slyšim že si to dělá zas. Sem tak vzrušená že si saham i já na píču.

Helena (So, 18. 9. 2021 - 13:09)

Včera přišel ten můj pitomeček ze školy a povídá. Hele mami co mě naučili velký klucí. Vyndal ptáčka a normálně se přede mnou začal honit. Chtěla sem ho okříknout, ale byla sem tak vykulená, že sem nevydala hlásku. Za chvíli se zachvěl, zasténal a vyteklo mu pár kapek semena. Otřel si ho kapesníkem a povídá. To je co? Už umím honit a je to příjemný. Teď nevim jak mu to zatrhnout. Je to přece neslušný to ukazovat.

Val (So, 18. 9. 2021 - 13:09)

Čím víc budeš zakazovat tím víc bude dělat, jen mu řekni ať to dělá v soukromí

Helena (So, 18. 9. 2021 - 14:09)

Šla sem mu to říct. Slyšim jeho vzdychání z pokojíku. Zase honil. Tak sem počkala až bude hotovej a rači ho zavolala. Když sem mu to řekla tak povídá. Ale mami to bylo jen na ukásku. Já vim že to nemam ukazovat. Hodnej kluk.

Val (So, 18. 9. 2021 - 14:09)

Kolik mu je?

Helena (So, 18. 9. 2021 - 14:09)

Třináct. Ale ocásek má eště malej a toho semínka taky moc nemá. Teď když se honí bude asi rychle dospívat. Sem docela zvědavá, co z něho nakonec bude. Muj manžel než mi odešel, byl pořádnej samec.

Reklama

Přidat komentář