Reklama

Sex s kondomem - ano nebo ne

Andula (So, 25. 9. 2021 - 16:09)

Mi šukáme stále bez kondomu i několikrát za sebou, ale beru prášky.

Vilda (So, 25. 9. 2021 - 12:09)

Vy s tím naděláte, kamarádka, co k nám chodí na sex je v tom, prostě to stříkání dovnitř je parádní a ona naschvál vysadila prášky a přiznala to, až když bylo zaděláno. Jak se to dozvěděla ta moje, tak chce taky dítě a tlačí mě a mého kamaráda, ať se víc snažíme, že je jí jedno od koho to bude. A k dovršení všeho chce kamarádova přítelkyně, která se těch sexuálních her taky účastní, abych ji udělal dítě. Tak jsem začal trochu zanedbávat svoji přítelkyni a víc se věnuji přítelkyni kamaráda. Zajímavé, všechny tři chtějí tlačit kočárky. Od samého začátku nás všech, jak spolu šukáme se domluvilo, že se může stát cokoliv a že nebudeme nijak řešit, kdo je otec a že každá chce mít děti od nás obou.

Návštěvník (So, 25. 9. 2021 - 12:09)

Děti mohou mít geny vás obou. Zjistilo se, že pokud jdou oplodňovači za sebou, tak se to stává. Jedna se dokonce pářila s pěti patnery a dítě mělo geny pěti otců. Teď si ale musíte položit zásadní otázku. Kdo ty děti bude živit a v jakém svazku. Je příjemné dělat děti, ale ty starosti potom......

Vilda (So, 25. 9. 2021 - 16:09)

Děti nejsou starost, ale radost. Ta už zbouchnutá kamarádka se stěhuje k nám a budeme ve třech spolu, o přítelčino dítě se budu starat já, jako i o to kamarádky a nebudeme vrtat v tom, kdo ho přítelkyni udělal i když bude větší pravděpodobnost, že kamarád. Holky se dohodly, že chtějí bychom se prohodili a další už normálně, budeme tak víc provázaní. A pokud se mi podaří udělat dítě kamarádově přítelkyni, tak bude starost na něm. Prostě se řeklo, že kdo s kterou chodí, ten se stará a neřeší, čí má to dítě otce. Máme vše sepsáno ve smluvě, aby náhodou někdo nezačal vymýšlet podrazy. Nejlepší by bylo, sestěhovat se dohromady a těšit se z těch špuntů. U nás by místo bylo. Ve větším počtu se vše zvládá líp.

Zdeněk 2 (So, 25. 9. 2021 - 10:09)

Pokud Ti tělísko nezpůsobuje silné krvácení a jiné potíže, myslím si, že je to výborná a spolehlivá ochrana pro zkušené ženy. Nevyžaduje Tvoji každodenní pozornost a dovoluje Tobě i manželovi, abyste si užívali požitek ze sexu naplno a bez přípravy.

Pavla (So, 25. 9. 2021 - 08:09)

Já po manželovy nechci, aby používal kondom, mám tělísko.

Jana (Čt, 23. 9. 2021 - 12:09)

Co používáš za antikoncepsi, aby tě nezbouchl.

Hedvika (Čt, 23. 9. 2021 - 05:09)

Chci ve své kundě cítit muže a né nákí latex. Cítit ten penis jak mi tam rajcuje a jâ si ho tam na plno užívám. A když dosáhne vrcholu a nastříká my tu mrdku dovnitř, není nic krásnějšího než mít tu píčů vystříka od teplého semene. Krásně se vemě rozleje a jeto slast.

Návštěvník (Pá, 24. 9. 2021 - 16:09)

Chtěla bys od 15 se nechat vystříkat jeho 18cm pérem? Nebo někdo jiný?

Magda (St, 22. 9. 2021 - 22:09)

Mi šukáme, taky 6x za moc a prezervativ nepoužíváme, to by nás poslalo na mizinu. Zatím to vychází. Já ho tam ráda cítím na přímo.

Andrea (St, 22. 9. 2021 - 19:09)

Pro mne a asi i vetsinu zen je psychologicky i fyzicky dulezite citit vystriky semene. Mit v sobe muze prozivajiciho orgasmus je silny zazitek, ale bez mokre ejakulace, kterou v tele, nebo na tele, citim, to neni ono.

Vláďa (St, 22. 9. 2021 - 18:09)

Já ho s manželkou používám stále, jen když jsme chtěli děti. Manželka nemusí užívat žádnou antikoncepci, která není pro žádnou žemu nejlepší.
Mohu potvrdit, že to děláme, téměř každý den, někdy i dvakrát.

Návštěvník (St, 22. 9. 2021 - 19:09)

Nikdy jsem s manželkou nepoužíval kondom a taky jsme to dělali i 2x denně. Ten nádherný pocit volnosti a výstřiku je k nezaplacení.

Vašek (St, 22. 9. 2021 - 14:09)

Sex s kondomem je jako koupání v pláštěnce.

Petra (Ne, 19. 9. 2021 - 22:09)

Já jsem měla dost kamarádů se kterými jsem se vyspala, ale vždy musel mít nasazenou gumu. Já je nosila stále sebou, protože kluci byli nezodpovědní.
Neměla jsem mikdy problém a dkyž si kluci chtěli užít, tak vždy si ho nechali nasadit.

Návštěvník (Po, 20. 9. 2021 - 00:09)

Se šprckou se jdi bodnout , je to jako lízání medu přes sklo . Není nad to když to do mě chlap pustí a cítím jak mě plní .

Návštěvník (Út, 21. 9. 2021 - 13:09)

Správný názor, plnit se musí.

Návštěvník (Út, 21. 9. 2021 - 14:09)

Já plnil manželku jen když chtěla dítě. Bylo to období velké veselosti a krásných rozkoší. Celkem pětkrát. Pak šestinedělí a utrum. Plnil jsem jiné, neprůstřelné, nebo po přechodu. Jinak jsem stříkal ven nebo do úst, bylo li žádáno. Když měla manželka po klimakteriu, opět se smělo. Nádhera.

Návštěvník (Út, 21. 9. 2021 - 14:09)

Dodávám. Kondom nikdy!!!

Abé,o (Ne, 28. 11. 2021 - 19:11)

Při oddavkách v kostele, také oddávající říká milujte se a množte se. Tím chce říci souložte bez kondomu.

Reklama

Přidat komentář