Reklama

masturbace v práci

Jarda (Pá, 27. 9. 2019 - 03:09)

Já teď před chvilkou :-)

Jarda (Pá, 27. 9. 2019 - 03:09)

Já teď před chvilkou :-)

crowmoor (Po, 2. 9. 2019 - 21:09)

Taky by se mi líbila stříkací panenka na hraní..

LesFanatiques (Ne, 1. 9. 2019 - 14:09)

Noo,dneska jsem vyfásnul službu a anžto je neděle,je klid a poho a tak se povaluju,zevluju,klabosim s kolegou,ale po o jsem se šel natáhnout na kavalec a juknul jsem na erotický zážitky a nejaký diskuse na tohle téma až jsem skončil tady.Popravdě čtouc vaše příspěvky (zejména teda holčičí,neb jsem čistočistej heterák) pěkně mě to rozfajrovalo,takže jsem nelenil,zamknul a vzal trochu krému,aby to líp klouzalo a začal si ho pomalu mazlit a honit.Nejďřív zlehka a zvolna přetahovat kúžičku až kam to jde a aby ten horkej naběhlej žalud lesknoucí se vzrušením byl úplně venku a potom zas co nejrychleji až na samou hranici orgasmu.Pak ho necham chvilku odpočinout i idyž to v něm cuká a je to na zbláznění.Představuju si ty vaše sladký voňavý a mokrý pipinky,jak si je pod stolem laskáte,hladíte a prstíte a momentálně bych snad i upsal duši ďáblu jen abych se na to mohl dívat,anebo i přiložit ruku k dílu!Teď se mi na žaludu objevila nějaká ta kapička jelikož už jsem to tak docela neukočíroval,ale vzal jsem to na prst a olízl a pokračuju v krasojízdě.Ježišmarjá ty vaše broskvičky krásně obtisknutý a vyrýsovaný v kahotkách!Jen je trošku uhnout na stranu a rozevřít okvětní plátky těch dokonalejch růžiček!Nooo,taaak už to opravdu nejde a stříííkám!!!Tak takhle já to mám dneska v práci.

Barča (Ne, 4. 8. 2019 - 09:08)

Robert, Ruku mokrou nemám :-)
Karle, Jak kdy, si ji utřu. Většinou jen papírovím kapesníčkem. Já mívám suché orgasmy. Ale kundička mi vlhne dobře :-)

Návštěvník (Čt, 25. 7. 2019 - 16:07)

Dělala jsem obchodačku a někdy to na mě přišlo na cestách tak jsem zastavila a musela si s ni prohrát. Jsem velice naruživá a jak to začne,tak ta myšlenka na to se nedá odehnat.

Dio (St, 24. 7. 2019 - 14:07)

dopoledne jsem sice strikal na kalhotky me pritelkyne, ale evidentne to nestacilo a pri cteni si to jeste jednou udelam..... a v praci... na ruznych mistach , v ruznych situacich.... ANO

Dio (St, 24. 7. 2019 - 14:07)

ja si ctu a honim

Ota (Čt, 4. 7. 2019 - 11:07)

Taky si hraju v práci každý den 2x Jinak nefunguji. Rád bych pozanl nějakou stříkačku a ochutnal ji ?-)

Ota (Čt, 4. 7. 2019 - 11:07)

Taky si hraju v práci každý den 2x Jinak nefunguji. Rád bych pozanl nějakou stříkačku a ochutnal ji ?-)

Ota (Čt, 4. 7. 2019 - 11:07)

Taky si hraju v práci každý den 2x Jinak nefunguji. Rád bych pozanl nějakou stříkačku a ochutnal ji ?-)

Barča (So, 22. 6. 2019 - 14:06)

Ahoj
No čtu to tady a nestačím se divit.
Ale i já si to v práci občas udělám. Pracuji v jedné pobočce nejmenované firmy. Mám malou kancelář a tam si to taky občas dělám když to na mě přijde. Jsem rok sama a zatím nikoho nehledám,tak proč se neudělat, když to na mě přijde.
Asi před měsícem, jsem se dodělala a přišel zákazník s reklamací. Kdyby věděl co jsem dělala, když mi podal ruku než přišel. Asi by mi jí nepustil :-) páč jsem se tou rukou dělala :-) Ale většinou si to dělám když skončím, zamknu a vím, že už nikdo nepřijde. Sedím za stolem, koukám vílohou ven na lidi a přitom se hezky dělám.Už jsem si to dělala i na stole.....Ne opravdu mi do kanclu není vidět přes vílohu.
Tak pa.
Barča

Barča (Pá, 10. 1. 2020 - 11:01)

Ahoj.
No a jak jsem psala,dnes si to 100% udělám.Už nato myslím od rána.Ve 13:00 zamknu a hurá na to.Pak nakoupit a domu.Přidá se někdo ve 13:00???
Barča

Karel (St, 24. 7. 2019 - 10:07)

Báro, to potom musíš mít strašně mokrou kundu. Vytíráš si ji, po tom co doonanuješ?

Robert (St, 24. 7. 2019 - 09:07)

No teda Barco, pri predstave, ze prijdu s reklamaci k tobe a podas mi s usmevem mokrou vonavou rucku mi dole cuka. Bohuzel pracuju v openspace, kde si to delat nemuzu. Tak jenom tise zavidim :)

Fero (So, 29. 6. 2019 - 13:06)

Chcel by som ta pritom videt

Vendula (Út, 11. 6. 2019 - 08:06)

V praci masturbuje minimálně padesát procent žen. Dělám ve skladu nářadí a z vlastní zkušenosti vím že hodně holek nosí zavedeny v práci venušiny kuličky. Taky je mám a je to paráda když chodíte po skladě občas na žebřík tak to splní svůj účel.

Tito (So, 15. 6. 2019 - 15:06)

Nejsi potom cela mokra?

Heňo (Čt, 6. 6. 2019 - 21:06)

Nejake baby ktore si chceju pisat?

Barča (Po, 3. 6. 2019 - 12:06)

Mám taky pipinu stříkačku když se rozparádím tak to pak jsou gejzíry i několik krát po sobě příteli se to líbí . Postel koberec vše mokré ale vždyť to uschne říka vždycky jen stříkej.

Reklama

Přidat komentář