Reklama

Skupinový sex

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 08:10)

Nechceš si raději zopakovat školu?

Návštěvník (St, 6. 10. 2021 - 21:10)

To jsi se fakt vysemenil do dvanáctky a její fotr tě pobízel a potom se na to díval jak do ní pouštíš sperma ? Tak to je nářez !

Návštěvník (Út, 5. 10. 2021 - 08:10)

To jsou pohádky!

Hmm... (Út, 5. 10. 2021 - 08:10)

Mne konkrétně láká MMZ a ani nemusí docházet k přímému kontaktu s tim mužem stačí, když umi krásně pomalu masturbovat a evokovat a znasobovat vzrušení manželky. Za bejdůležitější považuji sperma na jejím obličeji nebo pyscích chodidlách a hlavne když je manželka v silonkách nebo samodrzkach. Jezdíme se milovat k vode kde jsou nuda oblasti a užíváme si to neskutečně moc.

Návštěvník (Út, 5. 10. 2021 - 06:10)

Ze skupinového sexu jsem kdysi zbaběle odešel. Byly to oslavy padesátin jedné kolegyně z práce. Byla vdova a dlouho sama. Byl to nápad holek a ukecaly i přítomné muže. Vdova byla vnadná a stále hezká. Na určitém stupni opilosti jí svlékly, držely, lízaly a prstily. Když byla připravená, muži se na ní střídali. Šli podle velikosti. Ostatní se porůznu spárovali nezůstávali také pozadu. Odešel jsem, když na mě přišla řada. To už z ní teklo semeno proudem a ona už na nic nereagovala, protože už měla dost. Vymluvil jsem se, že už jsem se vyhonil tak, že se mi nepostaví. Čekal jsem, že budou nějaké dozvuky, ale v práci se všichni tvářili, že se nic nestalo. Oslavenkyně si vzala dovolenou na zotavenou a já byl terčem posměchu. Ona naopak ocenila to, že jsem do ní nešel jako zvíře. Brzy jsme se sblížili a měli jsme delší milostný vztah, takže jsem o nic nepřišel a na víc jsem se o ní nemusel s nikým dělit.

Návštěvník (Ne, 26. 9. 2021 - 05:09)

Jednou mne vzala uklízečka do pokoje, kde se před tím konal grupáč. Povalovaly se tam podprsenky kalhotky, vložky, naplněné prezervativy, a všude spousta semene. Pomohl jsem jí s úklidem, a protože tam byl silný erotický náboj, dolehlo to i na nás a několikrát jsme si museli zamrdat i my. Nakonec jsme museli uklízet i po sobě.

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 20:09)

2 rodiny hledají 1-2 rodiny nejen pro společný sex

Návštěvník (Út, 9. 11. 2021 - 22:11)

A to jako myslíš že je v pořádku aby to chlap dělal do devítileté a zralou ženu ojížděl sedmiletý kluk ?

Návštěvník (St, 10. 11. 2021 - 01:11)

Pokud jim to působí potěšení, tak bych to neviděl nijak zle

Návštěvník (St, 10. 11. 2021 - 10:11)

Nemusíš to vůbec vidět zle . Ale pokud se děcka někde pochlubí /některá děcka jsou velice sdílná /, může být velký problém !!!

Návštěvník (Čt, 11. 11. 2021 - 20:11)

V tom je ten největší problém, ale pokud jsou děti vedeni odmala zachovávat rodinné tajnosti, tak to je pak v pohodě

Návštěvník (Pá, 12. 11. 2021 - 21:11)

Záleží na každém rodině jak to doma mají, většinou milující a spokojená rodina drží při sobě, prostě mezi nimi nejsou žádné hádky a děti nemají důvod něco žalovat nebo se svěřovat

Návštěvník (Út, 9. 11. 2021 - 23:11)

Ten sedmiletý ji nezprzní !

Návštěvník (Pá, 12. 11. 2021 - 21:11)

Ale ten dospělý chlap devítiletou holku ano !

Eva (Čt, 2. 9. 2021 - 16:09)

Ale kdo to má potom uklízet? Asi s ním s kamarádkou blbneme až moc. Přítel se většinou přidá a jsme postříkaní všichni.

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 20:09)

Evo, ty jsi tak ukecaná

Jirka (Ne, 26. 9. 2021 - 11:09)

Asi jsi nikdy neviděl stříkací umělý penis co? A když se k tomu dostanou rozdováděné holky, tak to je potom naděláno.

Návštěvník (Ne, 26. 9. 2021 - 11:09)

Záleží na tom co si do něj dají jako náplň.

Angie (Čt, 5. 8. 2021 - 13:08)

Už s mou kamarádkou jsem ve čtrnácti vyzkoušela Jaká je to mít sex s holkou v patnácti jsme už byli tři .Vzali jsme mezi sebe kluka sedunáct let a o té doby se stýkáme i třikrát týdně v krásné trojce jsme už o tři roky starší a krásně nám to klape. Máme rádi všechny způsoby sexu a když už je Michal vyždímaný a my máme ještě chuť tak nás obě ještě dorazí vibratory .Minule jsme si to daly samy oboustranným vibrátorem a až jsem nevěřila jak daleko do mě i do kamarádky šel zasunout že ho mezi našimi kundičkami bylo tak akurát na uchopení rukou a on má padesát centimetrů ale stálo to za to , jen chyběl ten výstřik na naše kozičky.

Návštěvník (Čt, 5. 8. 2021 - 17:08)

Prostě skvělé, na stříkání si musíte koupit uměláka který stříká. Je s ním kupa zábavy a srandy.

Reklama

Přidat komentář