Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Návštěvník (Po, 6. 12. 2021 - 07:12)

A pamatuješ si, co to bylo a zda to samé dospělá žena rozšlápla? A kolik jsi přitom vážila?

Lukas1 (So, 21. 8. 2021 - 10:08)

Koukam, ze se tu ted nic moc nedeje, tak abych zase neco zacal... Chtel bych se zeptat Hanky, jak to vidi. Libi se ti, kdyz jenom ty neco rozslapnes, nebo se pod tvoji vahou neco prohne, nebo to pozorujes i u ostatnich lidi? At uz jsou to zeny nebo muzi.

Hanka (Ne, 22. 8. 2021 - 21:08)

Nejvíce se mi líbí, když sama něco rozšlápnu nebo když zkrátka ukážu, jak jsem těžká. Ostatní lidi tak cíleně nepozoruji, ale samozřejmě čas od času vidím, jak někdo jiný něco rozšlápne nebo svou váhou zmáčkne.

Hani? (Po, 23. 8. 2021 - 09:08)

A odkud jsi?věk váha?pomohla bys i s likvidací drobných hryzci??pokud ano dej mail .Petra

Hanka (Po, 23. 8. 2021 - 21:08)

Je mi 29 let a jak jsem nedávno psala, vážím momentálně okolo 67 až 68 kilo... Ale Peťo zklamu tě, úmyslně zašlapávat zvířata nechci.

Libuška (Ne, 29. 8. 2021 - 03:08)

Jak se Ti chodí na jehlových podpatcích? Já se to učila DVA roky!! :-) Jsi nezaslapla ani šneka?? Já ano. Teď hlavně španělské plzákky, je jich na chodníku MNOHOI!! Pop nohy se NEDIVAM!! :-) :-)

Hanka (Út, 31. 8. 2021 - 21:08)

Já měla poprvé na nohou jehlové podpatky asi když mi bylo tak 17 let... takže chodit na podpatcích už jsem se docela naučila. :)

Šneka jsem už samozřejmě zašlápla, asi jako každý... ale ne schválně, jen jsem si ho nevšimla a šlápla jsem na něj. A když je po dešti na chodníku spousta šneků a slimáků, tak se všem úplně vyhnout nejde, to se nedá nic dělat. Akorát má pak člověk od těch rozšlapaných slimáků špinavé podrážky.

Super!! (Po, 30. 8. 2021 - 06:08)

A kolik měříš a vážíš?kolik jsi jich už zašlapla?

Mikes (Po, 23. 8. 2021 - 21:08)

Zašlapavať zvieratá je úbohosť ale vidieť ženu ako niečo pevné rozšlapne-rozmliaždi je pekné

Mikes (Po, 23. 8. 2021 - 21:08)

Zašlapavať zvieratá je úbohosť ale vidieť ženu ako niečo pevné rozšlapne-rozmliaždi je pekné

Návštěvník (Čt, 12. 8. 2021 - 14:08)

Když někdo položí svou ruku tam, kde ostatní lidé mají nohy, nemůže se pak divit, když si jí někdo nevšimne a šlápne mu na ní. A po podlaze se zkrátka chodí. Takže dotyčný si za to může hlavně sám, že se mu po ruce Hanka prošla.

Revolucion (Po, 9. 8. 2021 - 12:08)

Je to opravdu překrásná podívaná, když žena po něčem šlape a ty dřeváčky.... to musí být pastva pro oči... ;-)

Eliška (Ne, 15. 8. 2021 - 02:08)

VSE jsi ZKAZIL!!! Já Tě měla RÁDA!!! Že věříš tomu, že tady píši i pod jiným jménem,????!!!!! Tady píši samé NESMYSLY!! Třeba to, že nějaká paní, udělá dírku podpadkem do ruky!!! Je to HOVADINA!!! Píši to sem, aby věděli, že KECAJI!! A Tobě, aby věděli, že jsi mně ZKLAMAL!! Já JEHLOVÉ podpatky nosím, to víš!! Dokáží rozdrtit i kamínek, zapalovač, žalud. PROPICHNOUT Ti podpatkem ruku, to NENI MOŽNÉ!!! Žij si dal svým NECESTNYM a HNUSNYM životem!! E.

Revolucion (Pá, 24. 9. 2021 - 00:09)

Nu což, co se stalo stalo se... I tak to bylo celkem zajímavé nebo snad ne...

Věra (Ne, 15. 8. 2021 - 02:08)

Tobě bych ráda šlápla na kouličky, ty ouchyláku.

Věruško???na k… (Ne, 15. 8. 2021 - 18:08)

Odkud jsi?věk výška váha?vel.tapek??opravdu bys bosa stoupla na koule??nebo je to jen tvá představa??máš možnost....dej mail

Jan (Ne, 15. 8. 2021 - 09:08)

Myslím, že budeš mít velkou podporu. Jen si nejsem jist, zda to pomůže. I když, tvrdý pantoflicek na tenke kovové jehlice by mohl zapůsobit.

Hanka (Po, 9. 8. 2021 - 22:08)

No ale pod mými dřeváky byla noha té slečny... pro tu to asi pastva pro oči zrovna nebyla, když viděla a cítila, jak jí plnou vahou nohu drtím.

Jan (Út, 10. 8. 2021 - 19:08)

Urcite to byla poradna bolest. Vůbec pokud jsi šla a plnou váhou doslapla. Schytala to podpatkem nebo přední části dřevacku? Některé drevaky jsou z tvrdého materiálu ne ze dřeva. Z nich jde pořádnej respekt.

Hanka (Út, 10. 8. 2021 - 21:08)

Schytala to právě že podpatkem. Ty dřeváky sice mají docela široký podpatek, žádné tenké jehly, ale i tak není o co stát.

Reklama

Přidat komentář