Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Návštěvník (Čt, 26. 8. 2021 - 18:08)

S manželem mi to překáželo , ale s ním je to normální.

Návštěvník (Čt, 26. 8. 2021 - 18:08)

To nechápu. Co ti překáželo? Chlap jako chlap. Semeno můžou mít různé chuti i ty penisy bejvají různý, manžela by to taky potěšilo.

Darina (Pá, 27. 8. 2021 - 11:08)

Syn začal mít semeno v 11cti. Asi po roce jsem ráno u něj objevila prádlo s prakticky čerstvou dávkou semene. Bylo to ani ne pět minut po jeho ejakulaci. Byl zrovna v koupelně a já si to přitiskla na nos, na pusu. Úplně se mi z toho zatočila hlava a neskutečný zážitek. Od té doby se orálním praktikám s manželem vyhýbám jak to jde. Každé ráno jak syn odejde, tak si užiju s jeho semenem. Většinou je najdu v tričku zmuchlaném pod polštářem.

Návštěvník (So, 28. 8. 2021 - 07:08)

Darino, to si užíváš pěkně. Takový semeno od puberťáka dokáže člověku zamotat hlavu. Už jenom to vzrušení, když si bereš to tričko, rozděláš je a tam skvrna ještě čerstvýho semene. Děláš to tak každej den? Užíváš si to jistě dokonale?

Zajíček (Čt, 26. 8. 2021 - 17:08)

Ahoj ženy, nechtěla by nějaká z vás zaučit 15 letého kluka v sexu ? Mám 18 cm, pokud by se ti to líbilo, mohli bychom se scházet pravidelně.

renča (Čt, 26. 8. 2021 - 17:08)

Když kluk začal chodit za holkami dost mne to štvalo , zakazovala jsem mu to , bála jsem se , že ho zkazí , a snad i žárlila , tak jsem dĕlala všechno , jen aby zůstal doma a skončilo to tím , že jsem mu to dĕlala rukou a pak i pusou. Nikdy jsme nemnĕli sex , teď je 5 let ve vztahu , má dcerku ale když přijde na návštĕvu pořád to chce.

Návštěvník (Čt, 26. 8. 2021 - 17:08)

Asi to umíš líp než ta jeho, nebo ho víc vrušuješ. Máma je jenom jedna.

Návštěvník (Čt, 26. 8. 2021 - 17:08)

Teď je to jenom zvyk , prostě mu to udělám , jeho partnerka je moc hezká , ale nepolyká a jemu se to moc líbí.

Dana (Čt, 26. 8. 2021 - 14:08)

Tak to má být. Vše má své hranice, a tato je hodně riskantní.

Návštěvník (Čt, 26. 8. 2021 - 11:08)

Mě se líbí, jak ženy tvrdí, že je mužská pohlaví nezajímají a pří tom se rády podívají, i se vzruší. Manželka když ho viděla, třeba když mne přistihla při mastubaci, řekla:" Fuj ten je hnusnej". Když se k tomu nachomejtla i tchyně u které jsme bydleli, se mne zastala:"Co kecáš, dyť ho má pěknýho". Pochopitelně že to manželka hrála, protože často tyto situace končily divokou souloží.

Návštěvník (Čt, 26. 8. 2021 - 11:08)

Mě se líbí, jak ženy tvrdí, že je mužská pohlaví nezajímají a pří tom se rády podívají, i se vzruší. Manželka když ho viděla, třeba když mne přistihla při mastubaci, řekla:" Fuj ten je hnusnej". Když se k tomu nachomejtla i tchyně u které jsme bydleli, se mne zastala:"Co kecáš, dyť ho má pěknýho". Pochopitelně že to manželka hrála, protože často tyto situace končily souloží.

Zlata (Čt, 26. 8. 2021 - 09:08)

Syn má teprve 12 ale mastí si ho jako kdyby měl přijít konec světa. Někdy ho při tom potají vidím a už ho má pěknýho i kule. Moje ségra má taky kluka o něco staršího a když k nám přijdou, tak si ti kluci špitají pořád jenom o sexu. Toho mýho ale stěží může bratranec něco naučit. Syn ví toho o sexu už víc než dost. Jednou jsem toho sestřinýho u nás zahlédla v zahradní sprše a ten ho teda měl. Až to bylo vzrušující.

Val (Čt, 26. 8. 2021 - 11:08)

A kolik je synovci?

Zlata (Čt, 26. 8. 2021 - 12:08)

Synovec měl 14 a je znát rozdíl mezi oběma klukama. Ale jak si ho syn zpracovává den co den, jak mu nedává pokoj, tak za pár měsíců, ve třinácti, ho bude mít zase o něco víc dospěláckýho.

Vvv (Čt, 26. 8. 2021 - 12:08)

A vzrusuje te to??

Zlata (Čt, 26. 8. 2021 - 13:08)

To víš, jsem se synem sama, přítel přijíždí po deseti dnech na chvilku. Takže mít takovýho kluka doma který je plný sexu, plný semene, tak koho by to nevzrušilo.

Dana (Čt, 26. 8. 2021 - 13:08)

Je dobře, že sleduješ synův vývoj, ale prosím tě, z povzdálí. Vím že každou chvíli tečeš a masturbuješ. Já tím také procházím, ale zůstaňme jen u toho. Pokud zajdeme dál, mnohé pokazíme na sobě i dětech.

Zlata (Čt, 26. 8. 2021 - 14:08)

Nikdy bych se samozřejmě ničeho neodvážila, to je úplně vyloučené. Ne jak některé matky tady, podle toho co píšou. Syna, když si to dělá v tom správném pokoji sleduji a nemůže na to přijít. O tom, že se uspokojuji s jeho semenem budu navždy vědět také jenom já. Takže oba, já i syn jsme takový velcí sebeuspokojovatelé.

Bába (Út, 24. 8. 2021 - 15:08)

Také jsem se ráda dívala na syny jak rostou a zdokonalují se. Teď se dívám na vnuky a mám z nich stále stejnou, velkou radost.

Val (Út, 24. 8. 2021 - 15:08)

A vnukům je kolik?

Reklama

Přidat komentář