Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Host (Po, 30. 8. 2021 - 14:08)

Není nad to, mít normálního syna a ne koně.

Zahradník (Po, 30. 8. 2021 - 05:08)

Prodám čurákovník. Konzumací zajistíte nepřetržitý růst čuráka.

Laděna (Po, 30. 8. 2021 - 05:08)

V poslední době jsem dvakrát načapala syna ani ne při honění, ale když si ho zkoumal a hrál. Měl ho určitě k 15 cm. Na puberťáka je to velikost slušná a tak akorát. Dělá si dobře i víckrát za den, takže pořád ho má v napětí.

Návštěvník (Po, 30. 8. 2021 - 06:08)

Kluci si nehoní čůráky jim stáli, ale proto, že jim stojí a zbavili se napětí z nadbytku semene. Až budou staří, tak to budou mít naopak. Budou si hont ptáky aby jim stáli a kdo ví jestli si ucmrndnou.

Návštěvník (Ne, 29. 8. 2021 - 22:08)

Znal jsem takového. Byl to retard, který neuměl číst a psát ani pořádně mluvit. Měl penis minimálně těch 30 cm a pořád si ho honil, nejen přede mnou, ale i před ženami, které na něj byly zvyklé a vůbec nereagovaly. Každou svačinu přede mnou šukal postarší mistrovou, která měla průmyslovku. Protiklady se holt přitahují.

Matyáš (Ne, 29. 8. 2021 - 07:08)

Mně je 16 a měří mi 15cm a úplně mi to stačí. K čemu mít penis, který měří nad 18cm....

Ondřej (Ne, 29. 8. 2021 - 11:08)

Mohu jednu upřímnou otázku?

Návštěvník (Ne, 29. 8. 2021 - 08:08)

Hlavně že je pevný a dobře funguje. Nic víc netřeba.

Návštěvník (So, 28. 8. 2021 - 20:08)

Ženský. Zajděte si do lesa, najděte 7 cm silnou větev, uřízněte kůl dlouhý přes 30 cm, do hladka ho opracuje, zašpičaťte a zkuste to do sebe dostat. Budete vědět, jak vypadala poprava napichováním na kůl, pokud to vůbec do sebe dostanete.

Vlad III (Ne, 29. 8. 2021 - 18:08)

Tak to by místní rekordmanky změnily rychle rozměry a nepřipadlo by jim to tak sexy dostat se do rukou Vlada Țepeș .:-)

Rita (So, 28. 8. 2021 - 06:08)

Nedávno jsem zahlédla, jakého jej má syn. Vždycky si dává do vany spoustu pěny ale lahvička byla poloprázdná a na hladině jí bylo jen tak tak. Dvakrát jsem mu ho uviděla, jak jinak než v erekci a možná 12 nebo 13 cm. Vím, že ve vaně vždycky onanuje až odejdu. Poznám to jednak po něm a pak taky v odtoku, když nechá jenom vypustit vodu, zůstávají spermie. Takže na věk který má, je to asi odpovídající.

Val (So, 28. 8. 2021 - 07:08)

Kluk má 14?

Rita (So, 28. 8. 2021 - 08:08)

14 mu bude v prosinci.

Val (So, 28. 8. 2021 - 08:08)

Tak to máme podobné, taky takovy stydlín??

Rita (So, 28. 8. 2021 - 10:08)

Za nic na světě by nepřiznal svoje honění. Jednou v sobotu někam jel a ještě předtím se snažil horkou vodou vyčistit skvrnu na prostěradle. Večer pak uviděl co způsobil. Skvrnu tím čištěním zvětšil aspoň na dvojnásobek a hodně zvýraznil. Teď si zvykl, že semeno vypouští většinou do látkových kapesníků. Pak je dá hluboko do košíku na praní. Stydí prostě hrozně moc za tu onanii.

Návštěvník (Pá, 27. 8. 2021 - 11:08)

Někteří mají penisy velké i v klidu a při ztopoření už se jim moc nezvětší. Některým se zvětšuje až 7x. To znamená, že ho má bez erekce 3 centimetry a při ztopoření naroste až na 21 centimetrů. S takovými je pak mnohem větší zábava, ale hlavně jim nepřekáží, třeba při sportu. Snáze se jim také vybírá spodní prádlo.

Romy (Pá, 27. 8. 2021 - 09:08)

Syn 14 a tři měsíce, načapala jsem ho před prázdninama, možná až k 15cti.

Petra (Pá, 27. 8. 2021 - 06:08)

Přišel za mnou můj 13 letý syn ,že má vetší penis než jeho kamarádi, že mu na něj každý kouká když se sprchují a nebo někde převlékají.rekla jsem mu ať mi ho ukáže jestli chce ,tak se tedy svlékl a opravdu ho má obrovského na svůj věk nevěřila jsem vlastním očím když ho vytáhl jak mu tam visel mezi stehnama .řekla jsem mu že je to normální,ale tak velkého jsem ještě neviděla úplně mě to vzrušilo a jeho také protože se mu postavil.uplne jsem zvlhla má ho 27cm Dlouhého a 7cm širokého.

Eva (Pá, 27. 8. 2021 - 08:08)

Chudáček. Celý život mu bude překážet. Žádný sport s takovým nářadím dělat nemůže. Vadí mu i při pouhé chůzi. Téžko bude k takovýmu kanónu hledat holku. Nebude mít život lehký. A ještě ke věmu má blbou mámu. To je tedy nadělení.

Petra (Pá, 27. 8. 2021 - 18:08)

Při sportu mu nepřekáží,hraje fotbal a chodí plavat a vůbec ho neomezuje ,v klidu má asi 18cm , spíš mu vadí jak na něj koukají když je v plavkách ,ale někdy se prý svalne předvadi

Reklama

Přidat komentář