Reklama

onanie kluků

Lukáš (Po, 20. 9. 2021 - 22:09)

Tak jsem si zase s ním hrál přes pižamo u televize, nestačil jsem dojít do koupelny a na pižamu jsem měl hroznej flek. Znova jsem se osprchoval vzal čisté kalhoty, mamka to ještě nezjistila, určitě se bude zítra ptát proč jsem se převlékal, nevím co jí řeknu. Pravdu nemůžu, to bych se styděl.

Návštěvník (Út, 21. 9. 2021 - 07:09)

Až budeš jednou chodit do školy,tak tam ti řeknou,že pyžamo se píše s tvrdým y.

Návštěvník (Pá, 1. 4. 2022 - 14:04)

Ty čuráku, proč by se každý měl nechat kastrovat, ty už jsi vykastrovanej za znásilňování a takto hledáš další oběť

Návštěvník (Čt, 27. 1. 2022 - 05:01)

Ty čuráku, proč by se každý měl nechat kastrovat, ty už jsi vykastrovanej za znásilňování a takto hledáš další oběť

Návštěvník (Út, 21. 9. 2021 - 05:09)

Jen klid Lukáši. Maminka dobře ví co se ti stalo. Pokud se tě zeptá, kldně jí řekni, že jsi měl nečekaný výron. Ona to pochopí.

Zdeněk (Po, 20. 9. 2021 - 13:09)

Musíš jim říc, že když si ho budou honit, že jin ta rukou narostou chloupky jako mají kolem.

Věra (Po, 20. 9. 2021 - 14:09)

Proč bych jim říkala takovou hloupost? Jsem ráda, že se uspokojují a nezlobí.

Standa (Po, 20. 9. 2021 - 13:09)

Moji synové chodí asi pětkrát za den na velkou, to určitě nepotřebují, tak si myslím, že si to tam dělají.

Věra (Po, 20. 9. 2021 - 13:09)

Já jsem klukům udělala intimní koutek v pokojíku za závěsem, kam nechodím když jsou doma. Mají tam vše co potřebují. Když nejsou doma, uklízím tam hlavně sperma a mrknu se, při čem se udělají.

Návštěvník (Po, 20. 9. 2021 - 11:09)

já si ho nejraději honím přes slipy nebo přes pižano to je více vzrušující než když si do držím v ruce a taky když někdo jde tak přestanu aa nic nepozná, ale někdy ho nestačím vyndat a pak mám naškrobeno a jdu se převléci.

Samča (Po, 20. 9. 2021 - 12:09)

Tak to dělá náš syn na zadním sedadle když jedeme. Myslí si, že nic nevím a nevidím když sedím vepředu, ale opak je pravdou. A dělá to nejenom přes slipy, ale ještě přes látku kraťas. Strčí ruku do kapsy a už ho prstíkem mastí. Poznám to pak po dojezdu, kdy se na chatě anebo doma převlékne do čistého. A jelikož jej od mala učím čistotě, tak se vždycky umyje. Jinak onanuje asi tak třikrát denně.

Val (Po, 20. 9. 2021 - 13:09)

A kolik mu je?

Samča (Po, 20. 9. 2021 - 14:09)

Je mu 14. Že si udělá dobře v autě, tak to mu nestačí. Přijedeme večer domů a za hodinu, v posteli, se už zas vysemeňuje.

Val (Po, 20. 9. 2021 - 14:09)

Tak to už má pěknýho macika, mám to doma podobné, nezapomenutelný zážitek byla cesta do Chorvatska, to se udělali několikrát

Samča (Út, 21. 9. 2021 - 05:09)

Má ho už pěknýho. Párkrát za poslední dobu jsem ho načapala, nedávno když spal a byl odkrytej a to mě vzalo. To jsem se konečně po dlouhé době mohla podívat zblízka a vše mu mezi nohama prozkoumat. Samozřejmě jenom pohledem. Jen jsem mu prstem po něm jemně přejela.

Val (Út, 21. 9. 2021 - 07:09)

A jak je tedy na tom?

jindra2345 (Ne, 12. 9. 2021 - 09:09)

Asi bych tu rád našel ženu která ráda masturbuje,ideálně kdybys byla L orientace.Já část života žil právě s L meil:[email protected]

Matěj (St, 8. 9. 2021 - 12:09)

Varlata mám úplně v pohodě, jen mi spermie zůstanou v předkožce.

Denis (Pá, 10. 9. 2021 - 13:09)

Dělám to úplně stejně jako ty. Jen někdy se stávalo, to když jsem začínal s onanií, že mi semeno vyteklo. Prostě položím konec ukazováčku na vršek ocasu, mírně, centimetr, dva přetáhnu kůžičku jakoby dolů k uzdičce a začnu ukazovákem kmitat. Při ejakulaci zůstává semeno pod předkožkou. Nic na tom není. Jsou ale tady tací diskutující, kteří si toto nedokáží představit a pochopit.

Návštěvník (Pá, 10. 9. 2021 - 13:09)

Každý to máme jinak. Já předkožku skoro nemám a semeno stříkám pěkně daleko. Jen zbytek vytéká. Jinak masturbuji mnoha způsoby, které jsem již popisoval.

Reklama

Přidat komentář