Reklama

Trestání mužů jejich dominantními partnerkami

Marie (Pá, 13. 8. 2021 - 13:08)

Úplně mne zasáhla velikost synova pohlaví. Viděla jsem ho naposledy,když byl malý a teď taková kláda. A pak ta jeho potence. On ejakuloval několikrát po sobě obroskými dávkami semene a skoro stejně. A pořád mu stál. Určitě byl pod vlivem těch nápojů. Kdybych se napila a omámili mne. Určitě by mne znásilnili, protože ona, když jsem prchala na mne křičela. Krávo mohla jsi si se synem konečně pořádně zamrdat. Ten by ti rozmrdal kundu, že by jsi se nemohla ani vychcat!

Návštěvník (Čt, 12. 8. 2021 - 11:08)

Ten odpor k sexu se snaž co nejdřív vytěsnit . Odpíračky sexu obvykle své muže díky tomu strkají do cizí postele .

Návštěvník (Út, 10. 8. 2021 - 22:08)

Hmmm a pak jste se probudily s rukou na kundě. Nevěřím vám ani slovo. A normální člověk vám to nemůže věřit. Potkal jsem spoustu domin. Především těch starých bab a vím jak lpí na svých rozmazlených synáčcích. To je jen masturbační teorie úchylných kund.

Návštěvník (St, 11. 8. 2021 - 07:08)

Všechny S/M dominy patří do blázince, ale kde není žalobce není soudce. Když si zajistí submisivní otroky, kteří jsou k mání, tak si rozumí. Ovšem přibrat k tomu i jejich maminky, to je k neuvěření.

Návštěvník (Čt, 21. 10. 2021 - 22:10)

To máš pravdu dominantní ženy ponižují své muže , ale před cizími ženami , ne před lmatkami ! Pozvala mne kolegyně po firemním večírku k ní domů , protože bych to měla já která do práce dojíždím opravdu na otočku . Když jsme přišly , svlékly jsme šaty a byly jen v la že punčochách a nahoře bez . Vzala do ruky bičík a řekla : nečum jí na kozy a do naha ! Okamžitě se svlékl a já viděla , že je zamčený . Potom mu poručila aby udělal pejska , z kabelky vyndala dva prezervativy které sebrala když nás kolegové obsloužili a hodili je pod stůl . Na desertní talířek vymačkala jejich obsah , dala talířek před něho , že tady má pejsek ňamku , lízej pěkně ať máš také něco z večírku . A on to bez protestu opravdu vylízal . Až mi ho bylo líto .

Návštěvník (Čt, 21. 10. 2021 - 23:10)

Nestačí, že jsme ho ponižovaly, a stále ponižujeme s mámou obě?

Návštěvník (Pá, 22. 10. 2021 - 09:10)

Jestli s tvojí mámou , tak to chápu , jestli s jeho , tak mi to rozum nebere !

Quido (St, 11. 8. 2021 - 09:08)

Možná, že takto postupovaly některé císařovny, královny, vévodkyně či kněžny.

Quido (St, 11. 8. 2021 - 09:08)

A pokud takto postupovaly, určitě tím způsobovaly veliký zármutek u matek mužů, které podobným způsobem dominantně trestaly.

Quido (Út, 10. 8. 2021 - 08:08)

Pro většinu matek by podobné situace znamenaly obrovské trauma. Možná i mrtvici, infarkt, okamžitou smrt.

Renata (Út, 10. 8. 2021 - 19:08)

Možná, ale ta moje to přežila a synáček také.

Návštěvník (Út, 10. 8. 2021 - 20:08)

Ale s jakými následky?

Renata (Út, 10. 8. 2021 - 20:08)

No možná byla trochu mokrá v rozkroku.

Domina (Út, 10. 8. 2021 - 21:08)

Ta moje si vlastní rukou před synem prožila hlasitý a bouřlivý orgasmus. Užili si oba. I semeno mu pomáhala lízat a jak pěkně se potom starala o jeho ptáka. A ty "možná". To já umím ponižovat i maminky.

Návštěvník (Út, 10. 8. 2021 - 22:08)

No co je moc , je opravdu příliš . Máma líže semeno svého syna ? A líže syn semeno tvého milence ?

Máma (Út, 10. 8. 2021 - 08:08)

Já mít takovou snachu, tak skočím pod vlak.

Renata (Út, 10. 8. 2021 - 19:08)

Proč ? Mluvila jsem s ní o tom a pochopila že to jejímu synáčkovi vlastně dělá dobře.

Máma (Út, 10. 8. 2021 - 20:08)

Tobě to určitě dělalo dobře, ale co ona? Taky se při tom těšila z toho jak se syn podvoluje útrpnosti a je tak neuvěřitelně ponižován? Já bych se na to nemohla ani dívat, natož se připojit.

Domina (Po, 9. 8. 2021 - 19:08)

A co to dělalo s matkou? Ta jeho, u mě doma, se docela slušně přidala a trpěla s ním.

Renata (Út, 10. 8. 2021 - 08:08)

Nejdříve ho litovala, dokonce chvilku i brečela , ale když viděla jak je dobytek nadrženej a kape mu z piňdoura tak mu nakonec přes ty koule dala taky.

Reklama

Přidat komentář