Reklama

Muži v dámském prádle.

Default User Image
Jan (Út, 30. 7. 2024 - 00:07)

Pamatuji, vysoké kalhotky z nebělené bavlny jakoby tělové barvy, ty nosívala máma. různé bílé silonové kalhotky s kraječkou jsem si rád půjčoval od sestry, ale měla i bělené bavlněné. Silonové hladké světle modré jsem vzal sestřenici a jiná sestřenice přišla o modré holčičí trenýrky s kapsičkou na zadku.

Byla to celkem nuda všechny kalhotky obepínaly celý zadek a bývaly i dost vysoké, jen babička chodívala v létě bez kalhotek. 

U podprsenek pamatuji špičaté košíčky.  Jednodílné plavky měli plastové špičaté košíčky, rád jsem si je oblékal, dělaly mi pěkný prsa. 

Sestra měla tehdy ultra moderní trojúhelníčkové hnědé zavazovací plavky, rád jsem jí tahal za šňůrky a rozvazoval uzly,  jednou jsem jí i nenápadně přivázal k židli.

Default User Image
Anonym (Po, 29. 7. 2024 - 15:07)

Někdo kdo by si se mnou rád vyměnil fotky v dámském prádle popřípadě nějaký vidochat?

Default User Image
M (Ne, 21. 7. 2024 - 19:07)

Už jsem tak daleko že delší dobu uvažuji i operaci větších prsních implantátů. Jinak ale celkově na ženu nechci. Jen pevná velká prsa a velké citlivé bradavky. Máte s tím někdo nějakou zkušenost? 

Default User Image
To platí aj u plaviek (Út, 16. 7. 2024 - 15:07)

U mňa vždy keď mám oblečené nohavičky je akoby veľký sviatok. Mám už svoje vlastné, samozrejme, že normálne kúpené. Nohavičky musia u mňa byť takmer dokonale. Čiže znamená to, že musia mať správny strih,tvar, materiál no najmä veľkosť

Default User Image
Tony (Čt, 11. 7. 2024 - 09:07)

Už je to let skoro 25let co nosím rád kalhotky a dámské oblečení. Začal jsem v 16 letech potají a vydrželo mi to do dnes. K tomu aktuálně občas síťované punčochy s vysokou krajkou. Vše schovávám pod dámské kalhoty z velmi jemného materiálu a k tomu nosím pánskou košili ze saténu či jiného jemného materiálu. Už jsem zkusil i rtěnku s barvou blížící se barvě mých rtů. Je to fajn pocit vyrazit si takhle do nákupáku. O to líp se pak zkouší nové kousky z dámského oddělení. Přeci jen ženy mají jemnější materiály a navíc mě vzrušuje, že jsem mezi lidmi v ženském. I prodavačky nekoukají tak blbě, když jdu zkoušet třeba sukni nebo šaty a jsem už od pohledu jinej. 

Už se těším, až přijde podzim a brzká tma. To si pak vínem snížím zábrany a jsem schopný nalíčit se, vzít si nalepovací řasy, obléci jako žena vč. korzetu, umělých prsou a paruky a v sukni a upnutém topu nebo v šatech, širokém pásku s kabelkou a v kozačkách na podpatku vyrazit do temných prázdných uliček. To si pak připadám jako děvka. Možná proto nejsem žena, protože to bych měl roztažené nohy pořád.

Jediné co je blbé jsou vousy a chlupy. Vousy bohužel depilátorem nedám a nohy, zadek, ruce a tělo sjíždím co týden

 

Default User Image
Jaromil999 (So, 3. 8. 2024 - 06:08)

TAKÉ TEL 728 2855 330 SMS JU

Default User Image
JAROLIM 999 (Ne, 28. 7. 2024 - 22:07)

TAKÉ TEL 728 285 330 SMS ANO

Default User Image
Xy (Út, 9. 7. 2024 - 21:07)

Dnes som si kúpil nové krásne biele nohavičky aj tangá i krásne ružové kraťasķy som uvidel,tak tie som tiež kúpil, také šušťakové,také veľmi mám rád. A ešte jednodielne plavky som si tiež kúpil.

Default User Image
Rolácek (So, 29. 6. 2024 - 08:06)

Nechtěl by se někdo sejít na pokec v Praze. Občas nosim plínky, místo spodního prádla body nebo jednodílné plavky, silonky nebo kompresní punčochy či leginy a dámské roláky, které pěkně sedí a zakrývaji celý krk. Na ulici sice někteří lidé divně koukají, když vyrazím v roláku bez rukávu, v kraťasech a silonkach, ale to ještě nevěd, že mám pod oblečením  plinku a jednodílné plavky. Je přece každého věc co chce nosit, já se v tomto oblečení cítím dobře a vyhovuje mi.  

Default User Image
JAROLIM 999 (Ne, 28. 7. 2024 - 22:07)

TAKÉ NOSIM TEL 728 285 330 SMS JU

Default User Image
JAROLIM 999 (Ne, 28. 7. 2024 - 22:07)

TAKÉ NOSIM TEL 728 285 330 SMS JU

Default User Image
JAROLIM 999 (Ne, 28. 7. 2024 - 22:07)

TAKÉ NOSIM TEL 728 285 330 SMS JU

Default User Image
JAROLIM 999 (So, 20. 7. 2024 - 07:07)

TAKÉ TEL 728 285 330 SMSJU

Anonym (So, 29. 6. 2024 - 09:06)
Default User Image
JAROLIM 999 (So, 29. 6. 2024 - 08:06)

KDO SE OBLEKÁ DO DAMSKÉHO A VICPAVA SE JAK ŽENA ZBOŽNUJE RUŽOVÉ KRAKOVÉ BILE PRADLO NE HNUS ČERNÉ ŠEDE ZELENÉ A JDE MU O TO SE 1-2 UKAZAT POMAZLT NE SEX ANO TEL 728 285 330 SMS ANO

Default User Image
Jan (Pá, 21. 6. 2024 - 22:06)

zajímalo by mě jaké to je , jak se ženy na  veřejnosti cítí ve volné sukni a pod tím jen  kalhotky, jestli si užívají tu volnost a větrání, nebo naopak se musí hlídat aby se jim nezvedla sukně a nebyly vidět kalhotky. 

Default User Image
Pavla tv (Ne, 23. 6. 2024 - 12:06)

Je to příjemný, když máš suknu co končí nad koleny a je volná. Mě se ještě nestalo že by se mě zvedla aby byly vidět kalhotky - . Však bych se nezblaznila . Na koupališti chlapy vidí víc. Vždyť si to můžeš vyzkoušet 

Default User Image
Jenda (So, 29. 6. 2024 - 09:06)

souhlasím, taky v létě nosím volnější lněné tenké sukně nad kolena, a kalhotky mi pod ní vidět nejsou, v horku chodím naostro, a že mi tam ženy koukají mi nevadí, rád provokuji a nechám je nahlédnout.

 Je zábavné je pozorovat jak pokukují a ten výraz když zjistí že prádlo nemám .... Kamarádka říká, že už chápe že jí muži koukají pod sukni, že to nedá nekoukat.

Default User Image
Jan (Pá, 21. 6. 2024 - 22:06)

zajímalo by mě jaké to je , jak se ženy na  veřejnosti cítí ve volné sukni a pod tím jen  kalhotky, jestli si užívají tu volnost a větrání, nebo naopak se musí hlídat aby se jim nezvedla sukně a nebyly vidět kalhotky. 

Default User Image

Miluji a nosím silonky a legíny-hlavně lesklé

A to skoro pořád a všude.

Mohu poslat fotky i videa.

Reklama

Přidat komentář