Reklama

Bolesti zad

Lenka (Pá, 11. 7. 2014 - 10:07)

Nemáte někdo zkušenosti s latexovými matracemi? Známá mi na doporučila matrace z www.latexovematrace.com . Trpím bolestmi zad v bederní oblasti a už začínám být zoufalá. Nemáte někdo osobní zkušenost?

Ivo (Út, 24. 6. 2014 - 11:06)

Dobrý den, před několika dny jsem asi udělal nějaký špatný pohyb a od té doby mě to bolí v bederní části zad. Začal jsem si lepit náplasti, co mi v lékarně poradili a záda polevily. Zkuste, mám je opravdu vyzkoušené www.hrejivanaplast.cz

věrka (Út, 30. 4. 2013 - 17:04)

Ahoj, dnes ráno jsem se...Možná si budete klepat na čelo,když se Vás zeptám:Co gynekologické bolesti(zánět dělohy?),měla jsem,a když jsem to řekla doktorovi,že mám asi zánět tak gynekolog mi ho potvrdil.Zabraly až léky na zavádění do dělohy.

Lenka (Po, 29. 4. 2013 - 20:04)

Měl jsem také hodně velké...Patrik to napsal spravne, clovek by mnel jit za nekym kdo neco umi -fyzioterapeutem :) ja chodim fyziodana.cz a ta mi zatim pomohla :)

Patrik (Po, 29. 4. 2013 - 12:04)

Měl jsem také hodně velké problémy s bolestmi zad, a také krční páteře. Doktoři mě honili po špitálech ale nikdy mě nijak nepomohli. Ty jejich chemický mastičky jsem házek rovnou do koše. Všem dopučuji navštívit někoho kdo ovládá Dornovu metodu. Je to jemná manuální náprava celého pohybového aparátu. Po pár návštěvách u profesionála se bolestí zbavíte navždy. Musím moc doporučit Imzadi ( http://www.imzadi.cz/ )

bucek (Pá, 31. 1. 2014 - 10:01)

Mě zbavilo bolestí...Jen Taháte z lidí prachy každý se chytá stébla , ale tohle lumpárna.

Dalibor (Po, 20. 12. 2010 - 14:12)

Ahoj všichni, v pátek jsem...Ahoj Martine,pokud ti to i vystřeluje do nohy,máš vyhřezlou ploténku,ale nic si s toho nedělej,je to velmi častý problém lidí všech věkovích kategorií,zajdi do nějakyho rehabilitačniho centra,je to bezplatny a nepotřebuješ žádny doporučení,mívají tam vlastní doktory,hlavně to začni řešit hned,protože pokud to máš tak krátce,velmi snadno se to napravuje,za půl roku už to bude větší problém.Mluvím z vlastní zkušenosti,chytlo mě to v sobotu a v ponděli jsem měl po problému,tehdy mi to poradila jedna moje kamarádka doktorka,které jsem se svěřil.

Martin K (Po, 20. 12. 2010 - 11:12)

Ahoj všichni, v pátek jsem se probudil a zjistil sem že mě pěkně bolí záda, kousek nad křížem. jakmile udělám rychlejší pohyb tak je to dost bolestivé a křečovité. 3 dni je to už bezezměny, zkoušel jsem nějaké cviky na uvolnění ale pomáhají jen chvilkově. Nevíte co by to mohlo být? Nijak sem si s nimi předtím nehnul...

dana (Po, 20. 12. 2010 - 01:12)

aplikator Kuznecova -s...Souhlasím!!! A ne jenom na zada! Zde maji i levnejsi: lott.cz/aplikator_kuznecova.html. je tam i podrobny navod

JTK (Pá, 17. 12. 2010 - 13:12)

nejsem žádný dealer,ale...Iplikátor Kuzněcova, o kterém píše Zdena (23.10.2008), používám ke spokojenosti řadu a řadu let. Ale spíše preventivně, tedy v situacích, kdy cítím, že už to nějak není ono či jsem něco přehnal. Máte s ním nějaké zkušenosti.

Dalibor (Pá, 26. 11. 2010 - 19:11)

Mám vyhřezlé dvě...Ahoj Bohdane,jestli chceš něco na cvičení,co opravdu pomůže?mrkni na autotrkční lehádko,ale pokud máš zájem o pomoc vyzkoušeného moc dobrého chyropraktika?napiš sem kontakt na sebe,kolik je ti let a odkud jsi.Nejsem to já,ale kamarád to se zády opravdu umí a každému rád pomůže.

bohan (Čt, 25. 11. 2010 - 16:11)

Prosím, máte zde někdo...Mám vyhřezlé dvě plotýnky a Kosmodisk mám doma,Jsou to opravdu vyhozené peníze.Vůbec to nepomáhá.

poleno (Út, 26. 10. 2010 - 07:10)

ahojte, pomáhá z těla odstranovat těžké kovy,toxiny a další jedovaté látky,pomáhá odstranit chronickou zácpu,čistí trávící ustrojí,jako probiotikum podporuje tvorbu prospěšných lactobacilů a bifidobakterií,podporuje zdravou krvetvorbu,zvyšuje hladinu hemoglinu,podporuje kožní metabolismus,hojení ran a vředů,posiluje imunitu organismu proti virovým onemocněním,podporuje zdravé funkce reprodukčních orgánů,prospívá celkové regeneraci organismu,zvyšuje energii a vitalitu a další a další věci my ji bereme celá rodinka plus malej má 4 a už jí bere od 1 roku a jsme s ní moooc spokojeni proto posílám dál
více se dozvíte zde jsou tam supr články
http://chlorellamrmia.blogspot.com/

Gabina (Pá, 24. 9. 2010 - 16:09)

Vážení, je mi 48 jsem po...Ahoj, taky jsem po operaci vyhřezlé ploténky L5/S1, máš pravdu, že každé tělo reaguje jinak, nebála jsem se operace, věřila jsem, že mi pomůžou, půl roku jsem cvičila a šlo to k lepšímu, po půl roce jsem jela na měsíc do lázní a po lázních je všechno horší a horší, vyzkoušeli obstřik PRT a to jsem si zkusila jaké to je necítit nohu, jízva tlačí na nervy a teď mám jít na kaudální blokaci, tak jsem zvědavá, další operace se bojím, nevydržím sedět, chodit, jen ležet. Venkovní jízvu mám nádhernou, ale vnitřní ne. Za to doktoři nemůžou, každé tělo prostě reaguje jinak. Hezký den

Dalibor (St, 25. 8. 2010 - 19:08)

Milá martino, trvej na...Ahoj holky,to co píšu,dělám jen pro to,že jsem sám hodně protrpěl a dobře vím,jaky to je,jenže mě potkalo to,co málo lidí ví a skoro nikdo tomu nevěří,Že ty záda jdou spravit,prostě to jde,jen chtít!mě hodně pomohl a úplně zbavil bolesti jeden šikovný Pan chyropraktik a navíc mě naučil parádní cviky na mou skoliozu krční páteře,že konečně žiju v pohodě,nikomu to nechci vnucovat,ale je mi líto,si to nechat jen pro sebe,hlavně když čtu,jak lidi trpí.napíšu víc,pokud to někoho zajímá

Martino!! (St, 11. 8. 2010 - 11:08)

Dobrý den, je mi 15 let a...Milá martino, trvej na řádném vyšetření - v tvém věku se může jednat o tzv. Scheuermannovu chorobu.Bolestivé příznaky se objevují tak v tvém věku a léčba je hrozně jednoduchá-vlastně se jen doplňuje vápník a cvičí.Bohužel u mě se na to přišlo až ve 30letech a to už se s tím moc dělat nedá.V tvém věku jsem s tím byla také několikrát u lékaře, ale vždy se mi vysmál, že se chci ulít ze školy, dopadlo to tak, že mi nakonec nevěřili ani naši.Já si na bolest zvykla a neřešila jsem jí.Ted mám takové bolesti, že nemůžu udělat prakticky jediný pohyb bez bolesti.Takže- má rada zní- nedej se-křič a ječ, hledej lékaře sama když vaši nebudou chtít!!!Ortopedie, neuriologie, sportovní lékaři, jsou i centra pro léčbu bolesti- určitě se nějaký inteligentní lékař najde a dá ti záda zrentgenovat!!!!
Hodně štěstí Šárka

Alena (Út, 3. 8. 2010 - 17:08)

Dobrý den, je mi 15 let a...Pomalu dva týdny mě bolí v dolní části zad spíše v kříži.Bolesti jsou jak kdy sylnější spíše ráno je to horší to jsem celá celkově ztuhlá.Užívám dimexol a lék Dolmina.Necítím žádné zlepšení,rehabilitační doktorka mě dala dyatermii.Mám cvičit a posilovat záda.

Dalibor (Út, 27. 7. 2010 - 07:07)

Ahojky,neumíte někdo třeba...Pro Janu,s tím co vás bolí,síce žádnou zkušenost nemám,ale určitě by stálo zato,oslovit jednoho mého kamaráda s Olomouce,už pomohl pár mím známím s potížemi,se kterými si doktoři nevěděli rady,
není to doktor,ale mistr tajči,zkuste si o tom něco přečíst,at víte o co jde.

Jana (Ne, 25. 7. 2010 - 19:07)

Ahojky,neumíte někdo třeba ze své zkušenosti poradit? Mám dlouholeté bolesti páteře, víceetážový VAS. Teď asi 3-4 měsíce mě bolí žebra bolest se stupňuje.Nemohu se nadechovat,kašlat,kýchat. Pokud nezaberou prášky dostatečně,nemohu hýbat rukama,nohama,chodit,ani ležet.Bolesti jsou intenzivní,porodila jsem 2 děti ale tohle je horší.Beru dlouhodobě 2x denně opiáty a 2x denně prášek na bolest,ale jen to na 3 hodinky trochu bolest zmírní-úplně neodezní.Masérka říkala,jestli nemám pohlá žebra.To už jsem jednou měla,ale bolelo to na hrudi.Teď to bolí od krku do pasu a nejvíc vzádu v oblasti žaludku.Pomáhá mi silné zmáčknutí,zmírní to bolest.
Měl jste to někdo? Co pomohlo? Děkuji.Jana

Dalibor (Út, 8. 6. 2010 - 17:06)

Zdravím, bolesti zad jsou...Ahoj Lukáši,měl jsem uplně stejný problém.Pomohla mi fizioterapeutka na rehabce,už na první návtěvě mi to promasírovala a pomačkala až mi tam křuplo,hned se uplně ulevilo,je to sice pomoc jen dočasná,ale aspon něco.Nic tě to nebude stát a rehabky fungují snad v každém městě,za týden se to dá zvládnout a dovolená bude příjemější,nebo at tě opatrně pomačká manželka.

Reklama

Přidat komentář