Reklama

Výprask vařečkou

Default User Image
Anna (St, 8. 5. 2024 - 16:05)

Ahoj Kláro, hadicí? No pane jo, to si nedovedu představit.. a prosit o konec také znám, i když většinou to rodiče naštvalo takže mě tou vařečkou zadek sešvihali ještě víc..

Default User Image
Klára (St, 8. 5. 2024 - 16:05)

Ahoj Anno, kdo nezažije, nepochopí. Jak jsi psala, že jsi se víc a víc bránila, jak? 

Default User Image
Anna (Čt, 9. 5. 2024 - 09:05)

Ahoj Kláro, popiš mi prosím to tou hadicí, je to horší než vařečka? A bránila jsem se tak že jsem se snažila utíkat, kroutila jsem se, kopala nohama, a hlavně zabíralo křičet a ječet třeba “aaaaaaaa” a to hodně nahlas a dlouho

Default User Image
Anna (Čt, 9. 5. 2024 - 09:05)

Ahoj Kláro, popiš mi prosím to tou hadicí, je to horší než vařečka? A bránila jsem se tak že jsem se snažila utíkat, kroutila jsem se, kopala nohama, a hlavně zabíralo křičet a ječet třeba “aaaaaaaa” a to hodně nahlas a dlouho

Default User Image
Klára (Pá, 10. 5. 2024 - 22:05)

Ahoj Anno, tou hadicí to je příšerný, o hodně horší, než vařečka. Jelita od toho na zadku příšerný ,nedalo se pár dnů vůbec sedět. To těch zážitků mám víc 

Default User Image
Anna (So, 11. 5. 2024 - 09:05)

Ahoj Kláro, chudáčku co jsi provedla že jsi dostala hadicí, zní to strašně bolestivě.. a kolik jsi s ní dostávala?

Default User Image
Klára (So, 11. 5. 2024 - 10:05)

Ahoj Anno, to mi bylo asi 12 let. Kvůli špatným známkám jsem doma zatajila žákovskou knížku. Lhala jsem, že jsem ji ztratila. Samozřejmě ji po nějaké době máma našla a bylo zle. Zjistila, že můj prospěch nebyl dobrý a chování ve škole taky ne. Přišla jsem domů a hned mezi dvěmi si mě odchytla. Ukázala mi žákovskou a začala na mě křičet, že takhle teda ne. Dostala jsem 2 facky,pak mě přehla přes koleno a chtěla mi dát na zadek. Vzpouzela jsem se, vysmekla jsem se jí a utekla do pokojíku. Vběhla za mnou s hadicí v ruce, a už mi začala řezat přes kalhoty. Ty pak vysloveně že mě servala i přes to, že jsem se pokoušela bránit. Vysazela mi snad 25 ran hadicí. Pak jsem snad půl hodiny ležela na posteli , brečela jsem a na zadek jsem si ani nemohla šáhnout. Vím, že jsem udělala něco,co se nedělá, ale podle mě to s trestem dost přehnala 

Default User Image
Anna (Ne, 12. 5. 2024 - 00:05)

Ahoj Kláro, pane jo, na to kolik ti bylo let a na to co jsi provedla ti ten zadek pořádně seřezala, dovedu si představit jak tvůj zadek musel druhý den vypadat.. ale i tak si myslím že trest byl přehnaný a nezasloužila jsis až tak moc zmalovat zadek..

Default User Image
Klára (Ne, 12. 5. 2024 - 09:05)

Ahoj Anno, byl to přehnaný trest. Snad se pak nikdo nemůže divit, že jsem se později začala bránit. A to mi nedávno oznámila, že když uzná za vhodný že mi výprask dá a že se nebudu vzpouzet. Ale já už to prostě nechci. Přece se s ní nebudu prát 

Default User Image
Anna (Ne, 12. 5. 2024 - 09:05)

Ahij Kláro, vůbec se nedivím že jses bránila, taky kdo by se nebránil, ono moc dobře nejde nebránit se, hlavně když při výprasku na holou je všechno vidět kor když se ohneme..  a je zvláštní jak ti mamka oznámila že když uzná za vhodné, nebudeš se vzpouzet, můžeš doufat že tě třeba nebude řezat klidně i oblečenou než se sklidníš a poslušně se svlékneš a ohneš, a potom až začne samotný trest..

Default User Image
Klára (Ne, 12. 5. 2024 - 09:05)

Máma měla dřív problém s alkoholem. Často má přehnaný reakce a řekne, že byla taky tak vychovávána. Myslí si,jak výprasky by byly pro mé dobro, ale řemen nebo hadice , to se nedá ustát 

Default User Image
Zuzana (So, 11. 5. 2024 - 20:05)

Co to bylo za hadici? To bolí fakt hodně ale není to do krve jako rakoskou

Default User Image
Tom (Ne, 5. 5. 2024 - 15:05)

Ahoj tvá redakce je normální. Některý holky to snášejí líp některý hůř . Jak jsi se cítila když vzal plácačku?

Default User Image
Anna (Ne, 5. 5. 2024 - 17:05)

Chtěla jsem co nejrychleji pryč, měla jsem takový pocit úzkosti

Default User Image
Tom (Po, 6. 5. 2024 - 00:05)

Takže výprask nebyl? Tak  na tom nic není když vydržíš uvidíš že to nic není dostat na zadek 

Default User Image
Lukysek (So, 4. 5. 2024 - 15:05)

Jestli tu nějaká je tak můj email je [email protected] 

Default User Image
Lukysek (So, 4. 5. 2024 - 15:05)

Ahoj já sem nikdy nedostal výprask a docela si to zasloužím najde se tu nějaká která mě bude pravidelně dávat na holou?

Default User Image
Janina (So, 4. 5. 2024 - 12:05)

Tak Jirka dneska dostal poprvé výprask na chodidla. Zatím jsem mu vždycky seřezala ten jeho zadek. Ale jak už jsem psala, už je mu devět let a musím vynaložit dost úsilí, abych mu ten jeho zadek potrestala. Tak jsem ho dneska fackami zahnala do obýváku, musel si tam sundat ponožky a vyhrnout si tepláky ke kolenům. Pak si musel kleknout na křeslo. Potom jsem mu páskem seřezala ty jeho bosý nohy. Jeho křik bylo slyšet určitě až na chodbu, taky prosil a brečel víc, nežk když byl malý. A ani mě to moc neunavilo, stačilo pár ran na ty jeho  bosý chodidla a už řval.

Default User Image
Anonim (Pá, 3. 5. 2024 - 16:05)

Souhlasím s tím, že naplácám špatné dítě

Default User Image
Monika (St, 1. 5. 2024 - 17:05)

Dneska prý dostanu výprask, ale je to poprvé a strašně se bojím:(

Reklama

Přidat komentář