Reklama

Trestání mužů jejich dominantními partnerkami

Renata (Po, 9. 8. 2021 - 14:08)

Tak to znám . Pamatuji si přesně na ten den když se můj manžel ( otrok ) poprvé musel svléknout do naha před svou matkou. Nevím jestli se víc styděl on nebo ona , ale já se náramně bavila.

Eva (Pá, 6. 8. 2021 - 16:08)

Co na to maminka říkala?

Oli (Pá, 6. 8. 2021 - 15:08)

Souhlasím. Nejdůležitější je pořádný výprask. Co upřednostňujete vy? Rukou, rákoskou, páskem od kalhot?

IGNÁCIUS (St, 7. 7. 2021 - 11:07)

1.) Odoláváte všem hříšným myšlenkám, snům či jiným pokušením - bojujete intenzivně velice vroucnou modlitbou ku svaté Horsvitě, anebo naopak modlitbu zanedbáváte? Každý nechť se sám ptá: 2.) Vyhýbal(a) jsem se důsledně všem hříšným příležitostem k hříšnému pokušení, a tím jsem lehkomyslně nevystavil vlastní duši riziku spáchání nějakého hříchu? 3.) Dopustil(a) jsem se svým lehkomyslným jednáním nevyhýbání se důsledně všem hříšným příležitostem k hříšnému pokušení v oblasti šestého či devátého Božího přikázání ohrožení své stavovské cti kněze, řeholníka (řeholnice) či poustevníka (poustevnice)? 4.) Chodil(a) jsem oblečen(a) v neuctivém, nedůstojném, urážlivém či vyzývavém oblečení (například v krátkých kalhotách, v minisukni, s krátkými rukávy, s výstřihem na prsech a podobně)? 5.) Souložil(a) jsem v manželství skutečně pouze s úmyslem zplodit dítě, anebo jsem činil(a) něco takového, co je proti účelu manželství? 6.) Dopustil(a) jsem se smilstva, případně sváděl(a) jsem ke smilstvu, či naváděl(a) na smilstvo jiného člověka? 7.) Dopustil(a) jsem se cizoložství, případně sváděl(a) jsem ke cizoložství, či naváděl(a) na cizoložství jiného člověka? 8.) Četl(a) jsem dobrovolně a úmyslně něco nestydatého, anebo dal(a) jsem něco takového číst jinému člověku? 9.) Činil(a) jsem něco nestydatého ať již sám či sama anebo s jiným člověkem či jinými lidmi? 10.) Připustil(a) jsem anebo souhlasil(a) jsem s tím, aby se jiný člověk jakkoliv fyzicky dotkl mého těla? 11.) Připustil(a) jsem anebo souhlasil(a) jsem s tím, aby se jiní ke mně nestydatě chovali? 12.) Činil(a) jsem ve společnosti nemravné žerty anebo hrál(a) nemravné hry? 13.) Zneužíval(a) jsem své pohlaví nepřirozeným či protipřirozeným způsobem (tj. projevy homosexuality)? 14.) Miloval(a) jsem bezbožný a nemravný život či vyhledával(a) jsem mravně zkaženou společnost? 15.) Ohrozil(a) nebo dokonce rozvrátil(a) jsem svojí hříšnou známostí rodinné štěstí jiného člověka? 16.) Myslel(a) jsem dobrovolně a úmyslně na něco nestydatého? 17.) Žádal(a) jsem si dobrovolně a úmyslně něco nestydatého vidět, slyšet, číst nebo dokonce činit? 18.) Mluvil(a) jsem něco nestydatého? 19.) Zpíval(a) jsem nějaké nestydaté písně? 20.) Neposlouchal(a) jsem se zalíbením něco nestydatého? -APOKALYPSA JE BLÍZKO ! http://www.lide.cz/pracujici.mladenec

Honza (Út, 15. 6. 2021 - 16:06)

Sloužím své Paní už několik let . Za každé pochybení jsem trestán. Nedávno mě začal trestat i její nový milenec. To by nebylo tak hrozné , kdyby to nebyl můj syn.

Jana (Út, 15. 6. 2021 - 13:06)

Kontroluji jestli se doma neflákal, je uklizeno, uvaříno...ale tak vždycky něco najdu...ale když je línej tak se s ním nemažu...

magda (Út, 15. 6. 2021 - 13:06)

Mne spíš bere ho kontrolovat, zda má čistý penis, nebo zadek , nebo když klečí přede mnou...

XxX (Út, 15. 6. 2021 - 20:06)

Líbí se ti ovládání a to že tě poslouchá na slovo. Věř že po čase vytvoříš kult osobnosti bude tě bezmezně milovat a uctívat. Podle tvého popisu jsi pro něj bohyně pokud máš hezké otevřené boty na podpatku tak se v nich doma projdi s nalakovanýma nehtíkama až tě spatří tak ukaž bez jediného slova na svoje boty na nohách pokud padne na zem a začne je líbat nebo čistit jazykem je tvůj na vždy i když ho odkopneš stále bude stát v pozadí a bude čekat pokud neluskneš prsty že něco potřebuješ.

Jana (Út, 15. 6. 2021 - 12:06)

V týdnu jazykem a musí si nechat sakra záležet a o víkendu ho připustím normálně...funguje nám to roky

Jana (Út, 15. 6. 2021 - 11:06)

Mně se osvědčil pás cudnosti pro přítele, výprasky za neposlušnost a následný čas klečení v koutě, čelem opřený o zeď....Se hrou přišel sám a já si to užívám také. Jana

láďa (St, 7. 7. 2021 - 09:07)

Nám se po 30 letech manželství pás cudnosti také osvědčil nevěřil bych že to tak změní vztah už 7 let jsem zase jak puberťák .

magda (Út, 15. 6. 2021 - 12:06)

To já zase ne tak drsně , jen musí doma chodit nahatej , kontroluji mu přirození , musí uklízet a sex je jen podle mne...

XxX (Po, 14. 6. 2021 - 21:06)

Asi by jsi se nevěřila kolik páru takto žije na veřejnosti to není poznat jen se submisivni partner chová galantně a většina kamarádek ti ho bude závidět a to ze nikam nechceš chodit sním také není problém vždy na tebe bude oddaně doma čekat a pokud si nebudeš přát tak se ani nebude ptát

XxX (Po, 14. 6. 2021 - 19:06)

Ono je to poměrně jednoduché jsi dominantní jen jsi nikdy v sobě tuto stránku osobnosti moc neobjevila. Mohu ti z vlastní zkušenosti napsat že asi budeš velmi překvapená jak se tato stránka tvé osobnosti rozvine ve vztahu ze submisivnim protějškem věci které by teď na začátku objevovani této osobnosti v sobě jsou absolutně nepředstavitelné budete dělat

magda (Po, 14. 6. 2021 - 20:06)

Možná jo , ale kdyby přišli dĕti , nedalo by se to, taky bych se chtĕla nĕkomu pochlubit ale bojím se , že by to byl skandál.

magda (Pá, 11. 6. 2021 - 08:06)

Žiju teď s partnerem , je velice submisívní a to mne láká, ráda ho ponižuji a moc se mi to líbí , jen přemýšlím , jak dál . On není bohatej , ani moc hezkej , ale poslouchá na slovo . Myslíte , že to má budoucnost a vydržím s ním ? Zkoušela jsem vztah i s normálním mužem, a bylo to fajn , ale ta poslušnost mi chyběla. Kámošky se mi smějí , prakticky nikam s ním nechodím , ale doma nám to klape.

zalezlýdoma (St, 7. 7. 2021 - 10:07)

jsem tě neviděl, ale asi budeš hrozná drška. lepší když jste zalezlý doma, koukat se na vás dva to musí být na blití.

Pokud (Po, 14. 6. 2021 - 10:06)

si dlouhodobě vystačíš pouze s poslušností jednoho a toho samého nehezkého chudého muže, navíc stárnoucího, pak proč ne...

magda (Po, 14. 6. 2021 - 13:06)

To je právě ten problém, že to nevím ...

zvedavy (Po, 14. 6. 2021 - 08:06)

Tak myslím že to stojí za to .. poslušný muž se hodí

Reklama

Přidat komentář