Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Ela (Ne, 22. 8. 2021 - 12:08)

Samozřejmě na čůrání, to je jistě mnohokrát za den to první, ale jakmile je chvilku sám, tak si s ním hraje, zkouší různá honění, mačká a hladí si kule, a pořád tak dokola. Teď mu třeba trvá hodinu, než po těch hrátkách ejakuluje. A pak stačí pár minut a už si ho zase prohlíží, zase ho má jako svíčku.

Val (So, 21. 8. 2021 - 06:08)

A jak máš staré děti?

Ela (So, 21. 8. 2021 - 07:08)

Dcera 12 a syn za dva měsíce 14. Sleduji ho skoro 2 roky. V takovém nedokončeném přístěnku, kde si to vždycky užívá. Nejvíc mě fascinují ty jeho kule. Takový rozdíl oproti když měl těch 11. Teď je mívá při tom tak napnutý, že ani nejdou vidět. A plný semene.

Návštěvník (Čt, 19. 8. 2021 - 13:08)

Synovi je patnáct let. Nedávno mne viděl v koupelně jak si dělám potěšení rukou v sedě na vaně. Nevěděla jsem, že je doma a dost jsem při tom vyváděla. Přilákal ho můj hlas. Viděl dost, aby se dovtípil. Když jsem vzhlédla, tak utekl. Vzala jsem si župan a šla za ním. Zeptala jsem se ho jestli se taky honí. Zrudl, ale přkývl. Jak často za den? Ukázal tři a čtyři prsty. No vidíš, ty si to děláš a já nesmím? Pokrčil rameny, pak řekl. Asi jo. Můžeš si to na oplátku udělat přede mnou. Navrhla jsem mu. Začal se ošívat, ale pták se mu postavil. Stáhla jsem mu slipy. Vyskočil na mne pěkný asi patnácti centimetroví kulík s velkým rudým žaludem. A teď se předveď! Začal váhavě, ale brzy se dostal do tempa. Za dvě minuty to na něj přišlo, zadýchal se zasténal, žalud mu nabobtnal a zlil mne pěknými dávkami hustého semene. No vidíš ani to nebolelo. Jsi hodný synek. Vzala jsem ho do koupelny a už zvadlé pohlaví jsem mu omyla. Teď opravdu nevím, jestli jsem udělala dobře.

Majka (Čt, 19. 8. 2021 - 09:08)

Mladýmu táhne na 15 a poslední dobou jako by se rád předvedl. Sice jenom na moment, na pláži, kde je jasně vidět že má erekci, při převlékání nebo ve sprše. Starší syn je naopak dost velkej stydlín. Mladší ho má asi do 15 cm. Na to, kolik mu je,mi to připadá slušný.

Návštěvnice (Čt, 19. 8. 2021 - 10:08)

Jak se syn předvádí na té pláži, bez plavek? A jinak ho vidíš úplně nahýho?

Majka (Čt, 19. 8. 2021 - 14:08)

I přes koupací šortky je znát že ho má v erekci a nesnaží se to nijak skrýt, třeba pokrčit nohu. Nebo si sáhne pod plavky a nadzdvihne je, tak abych mu ho zahlédla. Takové drobnosti jenom, ale je vidět, na co pořád myslí. Úplně nahýho syna ani nevidím. Když tak v té sprše, ale zatím předem ke mě obrácen nebyl. Když, tak jenom na moment.

Zdena (Čt, 19. 8. 2021 - 15:08)

Někteří puberťáci se předvádí, jiní se stydí a neukážou ho ani omylem. Já jsem s klukama chodila na prohlídky u dětské lékařky. Trvala jsem na přítomnosti. Doktorka jim taky vyšetřuje varlata a přetahuje jim předkožku. viděla jsem kluky v erekci, žádné mimořádně je nemají. Oba tak akorát. Kolem těch patnácti centimetrů. Starší ho má tenčího mladší silnějšího. Starší se stydí a mladší se rád ukazuje. Nestydí se ani masturbovat. Nezakazuju mu to. Ráda se na jeho štěstíčko podívám. Starší mu za to nadává. Ten si to dělá taky, protože i po něm nacházím semeno, ale tají to.

Klára (Ne, 22. 8. 2021 - 14:08)

A nestyděli se před tebou? Tu erekci měli i u vyšetření

Pavla (Čt, 19. 8. 2021 - 17:08)

Kolik jim je?

Zdena (Čt, 19. 8. 2021 - 18:08)

Patnáct a sedmnáct. Už jsou veký.

Návštěvník (Čt, 19. 8. 2021 - 10:08)

Víc pro ně i budoucí partnerky nebude třeba. Máš dobrý kluky.

Dorka (Čt, 19. 8. 2021 - 11:08)

Mám čtrnáctiletého a stává se, že někdy mu ho zahlédnu, většinou v koupelně. Vždycky se mu snažím umýt jako záda, vlasy a trochu si zablbnem, cáká na mě vodu a tak. Má ho asi stejně jako kolik mu je let. 13, 14 cm. Myslím že to je tak odpovídající. Nevím, jestli roste i po 15 roce, nebo v šestnácti.

Návštěvník (Čt, 19. 8. 2021 - 11:08)

Je to dobrý. Ten se v pochvě v pohodě udrží. Další růst je individulní. Někdo ho má stejnýho od třinácti (jako já) a někomu roste delší dobu, až třeba do osmnácti.

Návštěvník (Čt, 19. 8. 2021 - 11:08)

Když si tak zablbnete tak má těch čtrnáct v erekci , nebo v klidu ?

Dorka (Čt, 19. 8. 2021 - 12:08)

Když tak dovádíme tak ho má v klidu, ale v takovém klidu před bouří. Už jako by se mu chtěl co nevidět napnout. To už se skrčí do vody, prostě poznám co se mu s ním začne dít. Těch asi 14 cm má jen v erekci, jednou, dvakrát jsem ho při tom načapala.

Bohuna (Čt, 19. 8. 2021 - 08:08)

Bohoušek má ve čtrnácti ptáčka akorát. Moje maminka s ním dováděla v bazénu a při tom, mu stáhla plavky. Pak už zůstal nahý, ale musel se jít uklidnit, aby moc nedivočil. Stál mu úplně nahoru. Odhadem 15 cm a silnější, okolo 5 cm. Mám tři bratry a maminka měla o nich přehled. Jen jeden má penis trošku větší a ta jeho si někdy postěžuje, že jí sex bolí. Všichni bratři jsou šťastně ženatí. Já jsem šťastně vdaná, protože ten muj mne nebolí ale potěší. Jsme rádi, že žijeme s normálními čůráky.

Návštěvník (Čt, 19. 8. 2021 - 09:08)

Docela pěkný kolík !

Bohuna (Čt, 19. 8. 2021 - 09:08)

Ona už mu ho pochválila babička, ale vyřídím. Bude rád. Je na něj dost pyšný.

Žanet (St, 18. 8. 2021 - 09:08)

Nechápu, kolik je zde příspěvků o těch obrovitých velikostech. To přece není možné. Jistě že jsou výjimky, ale ve skutečnosti jich zase není tolik. Já jsem nechtěně spatřila syna ve vaně, ale snad mě neviděl, hned jsem se obrátila. Asi neonanoval, ale hrál si s ním. Poprvé, od jeho deseti let jsem tak viděla, jakého ho má při vzrušení.

Reklama

Přidat komentář